Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Brał już ktoś jakieś nagrody za Tickety? Wybranie nagrody zabiera tickety ze słoika do losowania na koniec Summer Camp?

Kolega mówił, że nie, masz 4, kupisz coś za 3, to nadal masz 4 szanse a nie 1. Ale żeby kupić coś następnego, to musisz dozbierać kolejne 2. Nie wiem na ile to prawda, ale jestem skłonny mu uwieRZ:)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nikt nie wspomina o Plants vs Zombies? Brać i nie grzeszyć więcej kto jeszcze nie ma. Gra niepozorna, ale cholernie wciągająca i przezabawna.

 

Fable 3? 80zł za przereklamowaną gierkę bez polotu, a kolejne euro za bzdurne DLC? No poważnie... poczekajcie parę lat a będą za prawie darmo to rozdawać pewnie.

Odnośnik do komentarza

Dziubki, co mają Magicke, mam pytanie.

Otóż pojawił się taki problem, że po 10 minutach gra zaczyna klatkować i w miarę upływu czasu animacja traci klatki. Nie wiecie, od czego? Dzieje się tak od momentu kupienia Vietnamu. ;-(

Masz tak regularnie Shakira, czy stało się raz? Bo może jakiś cichy update Windy się załączył itp. Ja nigdy tak nie miałem prawdę mówiąc.

Odnośnik do komentarza

No, przeglądnąłem wszystkie katalogi wydawców, i jak nie będzie daily deal na NFS'y i GTR, to uznam summer sale za nieudany ;)

 

Swoją drogą brał ktoś katalogi wydawców? Oszczędności rzędu 630 ojro na niektórych, lol.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

No, przeglądnąłem wszystkie katalogi wydawców, i jak nie będzie daily deal na NFS'y i GTR, to uznam summer sale za nieudany ;)

 

Swoją drogą brał ktoś katalogi wydawców? Oszczędności rzędu 630 ojro na niektórych, lol.

zarzuc jakims linkiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...