Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

edit:

lol drugi coal, bullshit :D , brat przed chwilą zgarnął kolekcję FEAR oO. Czuję się jakby wszystko wokoło zgarniali gry, a ja sam węgiel ;p

Się okaże że z tego węgla bedzie grand prize, to się posmiejemy razem :D

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie odnośnie SuperMeatBoy: czy da się gdzieś zmienić sterowanie (bo wkurza mnie już ten skok na spacji)?

 

P.S. Się pochwalę, że wygrałem Puzzle Quest (i to jeszcze dzięki temu achievement'owi z tej darmowej gierki Spiral Knights). A właśnie miałem ją zamiar kupić podczas jakieś większej przeceny (a tak mam za darmo :D ).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie za achievement Dungeons of Dredmor dostałem GRID. Jako, że nie lubię wyścigów, to niezbyt mnie to interesuje, ale chętnie rozważę propozycje jakiejś wymiany.

 

Generalnie możemy za jakiś czas zrobić podsumowanie swoich wygranych i jakoś "pohandlować". Coś co nie odpowiada jednemu, może przydać się innemu i vice-versa. A z tego co widzę nie same kupony i węgielki są w ofercie. Chyba zacznę jednak robić te achievementy, co mogę. A nie dalej jak dwa dni temu uparcie twierdziłem, że nie będę się w to bawił, bo nie chce mi się dysku zasyfiać kolejnymi instalkami. ;)

Odnośnik do komentarza

Ktoś ostatnio zastanawiał się na Shogunem 2 - teraz jest za 7,5$ na Amazonie.

Być może to jest głupie pytanie, ale chodzi o pudełko? Bo Oni chyba nie mają zwykłych CK Keyów, nie?

 

http://www.amazon.com/Total-War-Shogun-2-Download/dp/B004QZAE06/ref=sr_1_1_title_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1324488491&sr=1-1

 

pudełkowa tez na promocji, ale drozsza.

 

 

 

same wegle lecą :(

Odnośnik do komentarza
same wegle lecą :(
Ciesz się. Uzbierasz węgielki i wymienisz je na co tam będzie można. Przynajmniej do czegoś się przydadzą, w przeciwieństwie do kuponów -33% i -50% na byle badziewia, na które lepiej poczekać aż trafią do jakiegoś daily deal -75%...

 

Jasne, niby się pokrywają z innymi promocjami, ale mają zarazem termin ważności. A jakoś śmiem wątpić aby np. taki Portal 2 pojawił się między styczniem a marcem ponownie w promocji.

 

EDIT:

W dzisiejszych promocjach nic dla mnie. Portfel odetchnął z ulgą.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...