Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Stona jak podepnę pod paypala to jak potem mam przelać na niego pieniądze? Przelew błyskawiczny czy jak?

 

Ja mam kartę podpiętą pod pajpala i mi po prostu z niej zasysa kaskę.

No właśnie miałem tak w mbanku, podpięta karta i przelew błyskawiczny (chyba, ze da sie wygodniej?), ale teraz z pko bp mi się nie chcę podpiąć i nie wiem nawet czemu :/

Odnośnik do komentarza

25zl za shoguna na emejzonie, nie moglem sie powstrzymac :<

-_-'

tydzień temu z wszystkimi dodatkami dalem 80pln, na steamie, po obniżce

 

mam 5 węgielków, jeszcze powinienem dostać za Steam guarda, Meat Boya, może zdążę zrobić Binding of Isaac (bo gra jest cholernie frustrująca) ale jak nie zdążę to niech mnie ktoś poratuje jednym kamykiem aby też miał "szansę" na główną wygraną :)

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca związane z problemem, ale podczas grania jesteś dostępny/online, czy ukryty/offline? Pamiętam kilka gierek, które się z tą opcją gryzły i na przykład nie dało się kompletnie pograć w multi, dopóki nie ustawiło się statusu online przy liście znajomych. (zanim ktoś się czepi - nie chodzi mi wcale o ogólną pracę klienta steam w trybie offline)

 

Także brat próbował mi zrobić na laptopie achievementa z Killing Floor, i choć w grze wpadł on normalnie, tak Steam go nie zarejestrował. Ale ja leniwy jestem i nie chce mi się z tym bawić. Pewnie i tak wpadłby kolejny węgiel. W losowanie nie wierzę i nie robię sobie nadziei.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

problem rozwiazany..

Mam wlaczone steam cload. L4D synchronizowal sobie moje prezenty z chmurką. A steam synchronizuje sie z chmura przy wchodzeniu/wychodzeniu z niego ;p

zrestartowalem kompa, steam sie odpalil na nowo i wpadlo xD

wymienie -50% na super meat boya na cokolwiek

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Wszystko zrobiłem, ale mam jeszcze jeden problem- google mówią mi, że żeby płacić na paypalu trzeba mieć 'paypal debit card'- to jest normalnie podpięta przeze mnie karta, czy jeszcze coś oddzielnego?

 

EDIT: Dobra, poradziłem sobie normalnie- wpisałem numer karty, adres z ambasady i już mam Szoguna na steamie. Świetnie, bo bardzo chciałem w grę pograć.

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...