Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się brać to Civilisation?

 

I czy mi pójdzie? Bo na Shogunie się zawiodłem (mam pokaz slajdów).

Intel Core i3 CPU M330 @ 2x2,16GHz

3GB ramu

GeForce 310M

 

EDIT: Poszukałem w necie, znalazłem jakąś stronkę sprawdzającą komputer i mówiącą, czy gra pójdzie. Shogun jest poniżej minimalnych u mnie, a Cywilizacja się łapie. Więc pozostaje pytanie: czy warto?

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

@Manga Ryu Na Twojej konfiguracji Cywilizacja pójdzie bez problemu. Tam nie ma 3D jak w Shogunie.

Zalecana konfiguracja (ze steam):

Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better.

Edytowane przez art100
Odnośnik do komentarza

No więc nie bądź taki pewien ;) Ofkoz pójść pójdzie i nie będzie pokazu slajdów aleeeeeeeeeeeee ta gra zjada dużo ramoli. Przy modach na wielką mapę zalecane jest 8GB o.O

No i to mimo wszystko jest uboższa wersja IV więc jeśli wybierasz między tymi dwiema grami i nie ma dla Ciebie znaczenia że IV nie podepniesz pod STEAM [mówię o wersji z AMAZONa], to bierz IV.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem to spontanicznie.... pograłem 10 minut i doszedłem do wniosku, że gra mnie już nudzi (grałem dawno temu namiętnie).... pewnie nigdy więcej jej nie odpalę ~_~;;

 

ehehe i mam nadzieję, że nie dostanę bana za jej zainstalowanie ;p choć w sumie wyczytałem, że klucze użyte od retailerów z innych regionów są z reguły usuwane z konta.... choć jakby mieli już to robić to mam nadzieję, że shoguna mi przy tym nie wywalą :D

 

Nigdy więcej spontanki! screw this....

Odnośnik do komentarza

Ta... Przy zakupie lub rejestracji klucza Steam robi region check po IP.

 

Jak chcesz zarejestrować Civ5 np to możesz użyć soft HotSpot Shield, który ukrywa twoje prawdziwe dane na zewnątrz.

a co jesli np byles na wakacjach w las vegas i kupiles tone gier ;)

masz im wyslac skany biletów aby odbanowali ? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...