Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@sakiu

 

jak się w to gra na ekranie dotykowym? pytam, bo wydaje mi się niezbyt wygodnym zasłanianie sobie statku kiedy z góry leci deszcz pocisków.

Na padzie jest średnio dlatego gram na sticku - raz, że lepsze wyczucie a dwa, że ma to w sobie coś z retro jak człowiek odpala strzelankę 2D i siada przed nią z automatowym kontrolerem.

 

 

 

@Kazuun

 

1. wydaj grę drugi raz po 14 miesiącach od premiery

2. dodaj do niej jakieś śmieci i dwa dobre dlc, które inni by wydali w formie patcha

3. zażądaj za to 130pln

4. ????

5. PROFIT

 

uczony doświadczeniem z dlc do F3 poczekam aż to stanieje do jakichś 70pln, bo nie mam zamiaru nadziać się na kolejne Mothership Zeta

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

EDIT:

W Szwajcarii cena tego Fallouta to 40 euro... nic straconego jak dla mnie ;p

Przecież to norma, że digitale są dużo droższe niż pudełkowe... tak ma być przez pewien czas.

 

 

 

 

 

 

 

[EDIT]:

Hmm, czyli jednak się da u nas na Steam kupić.

 

 

63025170.jpg

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Szykuje się darmowy weekend z MW3. Grę można pobrać już teraz, aby od czwartku od godziny 19.00 można było już grać (oczywiście darmowe będzie tylko multi).

 

http://store.steampo....com/news/7346/

 

Ja z ciekawości sprawdzę do czego ciągną tak te 'miliony much'.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Jak kogoś to jara to na Amazonie jest MW2 za 4,99$ steam wersja.
Warto dla samego singla? Wiem, że trwa to raptem kilka godzin, ale kampania pierwszego MW bardzo mi się podobała. O dwójce słyszałem już mniej pochlebne opinie, ale 5$ nie majątek, a przynajmniej jest to maks ile jestem w stanie dać za grę z tak krótkim singlem.
Odnośnik do komentarza
Jak kogoś to jara to na Amazonie jest MW2 za 4,99$ steam wersja.
Warto dla samego singla? Wiem, że trwa to raptem kilka godzin, ale kampania pierwszego MW bardzo mi się podobała. O dwójce słyszałem już mniej pochlebne opinie, ale 5$ nie majątek, a przynajmniej jest to maks ile jestem w stanie dać za grę z tak krótkim singlem.

Dla mnie miała swoje momenty. Plus to chyba w tej części jest ta masakra na lotnisku. Jeśli jakiś dolar za godzinę gry Ci pasuje to gra jest ok. Tylko uwaga bo tytuł strasznie łatwy nawet na veteranie.

Odnośnik do komentarza

MW1 jest kinda awesome przy MW2.

Tam się trochę robi Moda na Sukces - każdy spał z każdym, każdy ma dziecko, jest śmiertelnie chory i ogólnie chvj wie o co tak naprawdę chodzi. Jak se kcesz poszczelać jeno to możesz se kupić (choć lepiej zainwestowac w jakieś FPS multi dla samego strzelania. Jak szukasz historii to osobiście bym sobie odpuścił. Już CoD:BO miał lepszą.

Odnośnik do komentarza
FPS multi dla samego strzelania
Multi w życiu. Nie bawi mnie uganianie się za trollującymi dzieciaczkami.
Jak szukasz historii to osobiście bym sobie odpuścił.
Historia mnie nie obchodzi. Z jedynki pamiętam tyle, że była. Bardziej mam ochotę po prostu postrzelać w jakichś ciekawych/ładnych/efektownych klimatach. MW1 miał bardzo fajne miejscówki i rozwiązania, jak chociażby misja w Czarnobylu, czy też "słynna" scena z helikopterem. Gierka może i łatwa, ale fun był jak dla mnie przedni. Multi nawet kijem nie tknąłem. Dlatego też ciekawi mnie jak to jest z MW2.
Odnośnik do komentarza

Kazuun, konto Amazon już posiadam, gdyż robiłem zakupy na *.co.uk, a te zdaje się funkcjonować zarazem na *.com. Widzę istnieje tam też opcja dodania kolejnych danych adresowych, dlatego chciałem wiedzieć, czy wystarczy, że wpiszę jakiś fikcyjny adres US i na niego dokonam zakupu ze swojego konta, bez konieczności zakładania kolejnych (o przypisywaniu karty nie wspominając).

 

Dzięki za informacje. Jeszcze się zastanowię nad tym MW2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...