Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cena trochę przesadzona, sprawdził bym, ale tak to poczekam na jakieś promocje. Podobno prócz podstawowej wersji gry dostępne będą dwa dodatki: The Signal oraz The Writer. Jak jeszcze będą chcieli kasę za DLC to niezła komedia.

Odnośnik do komentarza

Cena trochę przesadzona, sprawdził bym, ale tak to poczekam na jakieś promocje. Podobno prócz podstawowej wersji gry dostępne będą dwa dodatki: The Signal oraz The Writer. Jak jeszcze będą chcieli kasę za DLC to niezła komedia.

W tej podstawowej (za 30$) już są oba te dodatki. I jeszcze warto nadmienić, że gra będzie miała polskie napisy.

Odnośnik do komentarza

Na polskich serwisach pojawiają się newsy nt. tego rozwiązania więc można założyć, że to testowali i wszystko działa jak należy. Narazie nie mogę sprawdzić, bo odinstalowałem Skyrim ale w weekend się tym pobawię (zwłaszcza pecetowym menu a nie tym konsolowym, kolumnowym badziewiem i teksturami w hi-res)

 

mam tylko nadzieję, że jak wyjdą jakieś dodatki to ta cała Cenega nie pokpi sprawy, bo już mi wystarczy to, że mając wersję pudełkową steam wykrywa mnie jako gracza incognito tak jakbym był z trzeciego świata (tj. jak wpiszę w wyszukiwarkę skyrim to nie wyskakuje mi nawet jeden wynik)

 

swoją drogą dlaczego tak jest? wiem, że mamy tak my i Rosjanie ale jaki jest tego powód? zawsze sądziłem, że coś takiego ma na celu ujednolicenie całej struktury a nie sztuczne dzielenie na lepszych i gorszych.

 

No ale to jeszcze nic - kupiłem ostatnio DoDonPachi i na starcie przywitała mnie informacja, że jeśli właśnie znajduję się w Japonii to powinienem wyciągnąć płytę z napędu, bo odpalając grę łamię prawa autorskie. Japońska gra stworzona przez japońskiego developera ale nie można jej odpalić w Japonii.

Odnośnik do komentarza

Na polskich serwisach pojawiają się newsy nt. tego rozwiązania więc można założyć, że to testowali i wszystko działa jak należy. Narazie nie mogę sprawdzić, bo odinstalowałem Skyrim ale w weekend się tym pobawię (zwłaszcza pecetowym menu a nie tym konsolowym, kolumnowym badziewiem i teksturami w hi-res)

A to to już wyszło? Myślałem, ze "soon/na dniach" dopiero.

 

 

 

swoją drogą dlaczego tak jest? wiem, że mamy tak my i Rosjanie ale jaki jest tego powód? zawsze sądziłem, że coś takiego ma na celu ujednolicenie całej struktury a nie sztuczne dzielenie na lepszych i gorszych.

Bo Cenega została kupiona przez rosyjskiego wydawcę jakiś czas temu? A oni nie chcą tracić potencjalnych zysków na rzecz Steam.

(nie to, że każdy normalny kupi grę i tak pudełkową za 130 zł a nie Steamowego digitala za 250 zł no ale....)

 

 

 

No ale to jeszcze nic - kupiłem ostatnio DoDonPachi i na starcie przywitała mnie informacja, że jeśli właśnie znajduję się w Japonii to powinienem wyciągnąć płytę z napędu, bo odpalając grę łamię prawa autorskie. Japońska gra stworzona przez japońskiego developera ale nie można jej odpalić w Japonii.

Uhm... say wha? xD

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już działa, bo nie sprawdzałem ale na workshopie jest już masa modów a reddit aż wyje z uciechy.

 

Oni naprawdę myślą, że ludzie kupią wersje cyfrowe w europejskich cenach kiedy w sklepach mają wersje pudełkowe w cenach typowych dla Europy Wschodniej?

 

Co do tej gry to wydaje mi się, że na rynek poza Japonią puścili ją "po kosztach" aby zainteresować więcej osób natomiast ich własne wydanie może kosztować tyle co pozostałe shmupy tj. w okoliach 90$ dolarów za tytuł składający się z plastikowego pudełka, broszurki i płyty... a Wy tu narzekacie na ceny gier od Blizzarda :D

Odnośnik do komentarza

Ceny gier w Japonii to jakaś masakra, chciałem sobie sprowadzić idolmaster nowego :D (no dobra jestem nerd) :D ale jak zobaczyłem cenę 8000-9000 yenów za 2 miesięczną grę to @_@ z przesyłką wyszłoby ponad 420zł! za jedną grę!

 

To tak odnośnie cen od blizarda ;) w JP Namco i SE mają jeszcze lepsze kwiatki.

Odnośnik do komentarza

tutaj nawet nie chodzi o ceny samych gier tylko ot o co dostajemy. Kiedyś kupiłem limitkę zapakowaną w pudło o rozmiarach tego na buty - PSP, 48 zaślepek, gra, artbook, zdjęcia, masa pierdółek i wyszło za to ok 1200pln. Da się? Da. Tutaj za 400pln dostaje się płytę, papierek reklamowy i kawałek plastiku a sama gra, jak na shmupa przystało, jest krótka jak cholera a jedyne co wydłuża żywotność to wyśrubowany poziom trudności. Kiedyś ping pisał o tym, że w przypadku shmupów płaci się za to, że jest to towar niszowy... no ale to jest zamknięte koło, bo jak ma nie być niszowym jak kosztuje tyle co porządna limitka AAA.

Odnośnik do komentarza

dlaczego zabiedzona? Ikaruga to trochę inny podgatunek - nie ma bullet cancel i power-upów, cały statek jest narażony (a nie tylko rdzeń 5x5) i jest znacznie mniej przeciwników przez co łatwiej opanować wzorzec odwracania pola absorbującego.

 

no ale przyznaję, że pod kątem grafiki przebija większośćshmupów, które robione są na arkadową modę rozpikselowanego 2D

Odnośnik do komentarza

Chciałem właśnie kupić Skyrim ze Steam i jak już zatwierdziłem płatność PayPalem wyskoczył komunikat ze był problem z płatnością. Gry nie mam dodanej do biblioteki ale płatność jest zaksięgowana na moim koncie PayPal i dostałem nawet potwierdzenie na maila. Miał ktoś tak kiedyś?

 

EDIT:

Problem rozwiązany

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

W DoDonPachi i Espgaludę napierdalam na Iphone i jest super. Ogólnie uwielbiam te klimaty, ale te gry akurat nie mowią mi tak wprost jaki jestem pokaleczony jak Hitogata Hapa :D tego to nie mogę nawet przejść :/ ale to może spowodowane jest tym, że na IP jest za(pipi)ista kontrola postaci, natomiast na padzie ps3 nie czuję tego czegoś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...