Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jestem za głupi na tego steama. ściągnąłem mw3 chcąc postrzelać do codziarzy, o 19.00 system dociągnął jakiś pliczek... i cisza. w library mam purchase, po kliknięciu "play" na tym malym pliku nic sie nie dzieje, na głównej nie ma informacji o tym, że jest darmowy weekend. zero.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

No własnie, ja też jedyne co widzę to -33%, zero słowa o free weekend.

Ale patrz, ludzie pościągali, jedyne co ich dzieli od grania to dwa kliknięcia na purchase. I jeszcze ta wygodna przecena -33%, zbieg okoliczności jakiś.

CLEVER MOVE, ACTIVISION.

Kur.wa, jest. Cały plan w pizdu xD

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/B2lPD.jpg

 

odblokowałem najpierw jakiś helikopterek, który gość trzymał w ręce a później jakiegoś UAVa, którego aktywacja wyglądała tak, że gość wyciągnął jakiegoś gps'a, kliknął... i tyle.

  • broń jest tak realistyczna, że myślałem, ze strzelam z drewnianego klocka;
  • pociski przechodzą przez lity beton;
  • postać po 2 sekundach trzymania shifta zieje jak smok i zwalnia prawie do zera;
  • gdy pod sam koniec przeładowywania broni nacisnąlem shift aby przyspieczyć to cała operacja została anulowana;
  • goście latają z dwoma egzemplarzami danej broni i przeładowują je szybciej niż w BF3 przeładowuje się jedną;
  • ci, którzy nie biegają z akimbo biegają ze snajperkami i sadzą noscopy (niby ok ale przeładowanie klasycznej snajperki jest tutaj szybsze niż wystrzeleni dwóch pocisków z semi-auto w BF3);
  • po killstreaku dostałem możliwość postawienia wieżyczki niczym w TF2 :ph34r: ;
  • animacja przeskoku przez przeszkodę jest niezła - wynika z niej tyle, że nasz heros dysponuje telekinezą, bo zamiast skoku zwyczajnie unosi się ponad przeszkodą

 

ogólnie śmieszna gierka i dziwi mnie, że ktokolwiek jest w stanie porównywać ją z BF3. To tak jakby porównać Street Fightera z Lugaru

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, zgadzam się w pełni z recką IGN. Cieżko to nazwać grą, ale na pewno jest to osiągnięcie pod względem storytellingu. 2 godziny biegania po wyspie, ja siedziałem przy tym z rozdziawioną gębą. Jeżeli lubisz takie eksperymenty to bierz - 2 godziny wrażeń i przeżyć, że komercyjne tytuły mogą się chować. Obowiązkowo słuchawki i ciemny pokój.

Oprawa audiowizualna najwyższej klasy, ale to widać i słychać.

 

edit: literki

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ja wciąż nie mogę się przekonać do ideii płacenia 30 zł za zwiedzanie lokacji bez żadnego gameplayu (w typowym tego słowa znaczeniu).

Dla stricte storytellingu to wolę film lub książkę. W grach cenię właśnie to że coś robię samemu poza słuchaniem i wpatrywaniem się w widoki. Ile to osób często narzeka, że więcej oglądania w grze niż samego grania.

 

 

No nic, po prostu produkt nie mnie :)

Odnośnik do komentarza

Fuck me, biore ! Lubie unikalne gry, a jescze bardziej gry z odizolowaniem :D

 

I pomyśleć że to starusieńki Source.

Podziel się opinią jak już skończysz grać, a potem polecam odwiedzić forum Steam poświęcone grze. Fajnie się czyta różne interpretacje fabuły i wyłapuje smaczki :)

 

Ja wciąż nie mogę się przekonać do ideii płacenia 30 zł za zwiedzanie lokacji bez żadnego gameplayu (w typowym tego słowa znaczeniu).

Dla stricte storytellingu to wolę film lub książkę. W grach cenię właśnie to że coś robię samemu poza słuchaniem i wpatrywaniem się w widoki. Ile to osób często narzeka, że więcej oglądania w grze niż samego grania.

 

 

No nic, po prostu produkt nie mnie :)

Dlatego właśnie mówię, że nie należy Dear Esther traktować jak gry. To interaktywna opowieść, książka, po której świecie możesz się swobodnie poruszać.

 

-------

 

Właśnie skonczyłem drugi playthrough i faktycznie, świat jest w pewnym sensie losowo generowany. Zmieniają się detale, odniesienia... wow.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...