Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no ja generalnie myslalem zeby dac komus konto moje i zeby aktywowal na moim koncie.

No ja rozumiem. Ale potem taki Steam sobie sprawdza, że Twoje konto z IP (nazwa kraju gdzie mieszkasz) gra i używa CD Keya do Skyrim przeznaczonego do sprzedaży jedynie na rynku polskim. Zapala im się czerwona lampka, że coś tu jest nie tak i nagle gra znika z Twojego konta. Z dnia na dzień.

 

 

Nie wiem czy tak jest i czy tak będzie. Po prostu ja bym się osobiście liczył z taką możliwością ze względu na ostatnie zmiany na tym polu.

Jak masz możliwość to sprzedaj ten CD key komuś kto naprawdę chce Skyrima i mieszka w polsce (taniej niż w sklepie by go skusić) a samemu idź do swojego sklepu i kup grę "normalnie". Być może jestem paranoikiem, ale ja zawsze dmucham na zimne ;)

Odnośnik do komentarza

Hmm z góry wybaczcie za spam.

 

Ogólnie jest taka gierka jak Kairo, puzler z pierwszej osoby osadzony w dziwnym, opustoszonym świecie. No i gra ta się robi od jakiś dwóch lat i w koncu jest na ukonczeniu. Myk jest taki, ze robiłem do niej sciezke dzwiekowa a teraz, dzieki Greenlight'cie, mozemy sie dostac na najleprza platforme (i bede mial sie czym mamie pochwalic). Ogolnie gra dupy nie urywa, ale jezeli ktos lubi takie klimaty to z pewnoscia znajdzie cos dla siebie. Jezeli chcecie pomoc to przyduście "lajka" na stimowej stronie.

 

newLogo.png

Odnośnik do komentarza

Nie dam "lajka" ot tak, bo ktoś chce, ale obiecuję looknąć na pozycję :)

 

 

 

Editka:

Przyznam szczerze, że nie wiem o co chodzi w tej grze. Filmik jak i screeny nie pokazują nic a nic mechaniki i na ich podstawie można by przypuszczać, że gra to pusty level który trza jeno przejść od punktu A do punktu B. Bez skakania, bez robienia czegokolwiek, bez żadnej interakcji. Wrażenie pewnie błędne, ale tak się czuję po zobaczeniu materiałów. Prezentacja niestety nie zachęca moim zdaniem.

 

Ale to tylko moje zdanie, więc życzę powodzenia ;)

Edytowane przez Kazuun
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dałem "lajka", a co mi tam. Trzeba jakoś wspierać naszych twórców. Pozostaje mi życzyć powodzenia w odniesieniu sukcesu.

 

 

A tak jak już jesteśmy w temacie Greenlight to muszę przyznać, że jest to genialna inicjatywa Valve. Ilość fajnie zapowiadających się gier jakie tam mam na oku jest już dość spora. Co najlepsze to fakt, że prezentują się one nieraz lepiej niż twory wielkich studiów developerskich, a i samymi pomysłami i mechaniką potrafią być o wiele lepsze. To oni pewnie będą tworzyć i kształtować w przyszłości branże gier, co też w jakimś stopniu mnie troszkę uspokaja i że nie wszystko jeszcze stracone jeśli chodzi o poziom elektronicznej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Ja napisałem do ich supportu, że jestem w PL i dzień przed wyjazdem kupiłem grę a potem jadę do innego kraju. Odpowiedzieli, że ok. Jeśli nie będziesz robił tego nagminnie to powinno być ok.

 

No dzisiaj znalazłem chwilke i napisałem maila do supportu Steama. Podałem im cd-key, i naściemniałem że gre kupiłem będąc na wakacjach, że nie było ostrzeżenia o blokadzie regionalnej blablabla :) Mam nadzieje że łykną i aktywują mi gre :> Pochwalę się jak coś :)

Odnośnik do komentarza

steam dostał nowy interfejs (na razie tylko beta) przystosowany do duzych wyswietlaczy (w domysle tv xd) i obslugi za pomoca pada :woot:

abstrahując od tego czy komuś to potrzebne, czy ktoś bedzie uzywał itp to wpadli na genialny pomysł z klawiaturą ekranową (czemu nikt tego wcześniej nie zrobił?) źródło: http://kotaku.com/59...dium=socialflow

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

Trololol:

 

 

A report by the New York Times wrote that: "Valve has been pursued over the years by Electronic Arts, which would very likely have valued Valve at well over $1 billion had the talks progressed that far".

The article claimed the information had come from "two people with knowledge of the discussion who spoke on condition of anonymity because the talks were private".

 

However, Valve company president Gabe Newell said the company would "disintegrate" if it was purchased by another company.

 

"It's way more likely we would head in that direction than say, 'Let's find some giant company that wants to cash us out and wait two or three years to have our employment agreements terminate,' " he said.

 

In the past five years Electronic Arts has spent more than $1 billion on acquisitions in the social and mobile space. The company has bought the likes of PlayFish, Firemint and PopCap.

 

Wedbush Securities analyst Michael Pachter estimates that Valve should be valued at around $2.5 billion.

 

The Washington based games studio is believed to make far more money from its Steam digital distribution service than sales of its own games.

 

Peter Moore, the second-in-command at EA, told the New York Times that Valve is "on the cutting edge of the future of this industry".

 

 

 

 

Wyobraźcie sobie ten horror... :P

 

No i jeden koment:

 

"EA are the Reapers. BioWare tried to send us a warning with the plot of the Mass Effect series."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...