Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdopodobnie nie mam 300 Giga ale 200+ raczej spokojnie wliczając Origin.

 

Znam osoby które mają większość biblioteki Steamowej zainstalowane, nawet w tytuły w które się nie gra ostatnio. 500 GB+ można bez większego problemu wyciągnąć jak niektóre gry zajmują po 25 GB. Sporo osób preferuje ten sposób niż ściągać coś za każdym razem jak kumpel wypali "Ej, pograjmy w...", albo wyjdzie nowe DLC.

Ja SSD nie mam, wiec aż tak mnie to nie rusza, ale znam osoby które go posiadają i na tę wiadomość odczuwają raczej swego rodzaju radość a nie zobojętnienie ;)

 

 

ad 2)

Raczej odwrotnie. Steam (jako program sam) sobie wrzucasz na C, część gier. Te rzadziej odpalane/mniej wymagające pierdółki na jedną normalną partycję/HDD, a gry "na co dzień" na SSD. Niby dawało się to robić i teraz, ale było to upierdliwe i nie userfriendly.

Odnośnik do komentarza

@Owiec

Ściągasz za każdym razem pozycje na Steam? A o steamowym backupie słyszałeś?

 

 

@Kazuun

Jeśli ktoś ma 500gb+ to taka opcja i tak mu się nie przyda, bo obecnie najpopularniejsze SSD to 64 i 128 więc tak czy inaczej znaczącą większość gier będzie trzymał na HDD.

Sam posiadam SSD 128 z zainstalowanym na nim Steamem i chyba 4 grami. Resztę biblioteki steamowej trzymam na dysku magazynowym w formie zrobionych przez Steam obrazów i jeśli najdzie mnie chęć zagrania w coś czego nie mam zainstalowanego to cała operacja zajmuje może minutę.

Plus jest taki, że mam trochę zaoszczędzonego miejsca a gry i tak chodzą z SSD a dodatkowo cała biblioteka ma backupy więc jeśli Steam się posypie to odinstalowanie klienta i zainstalowanie gier na nowo to kilka minut roboty.

Odnośnik do komentarza

Resztę biblioteki steamowej trzymam na dysku magazynowym w formie zrobionych przez Steam obrazów i jeśli najdzie mnie chęć zagrania w coś czego nie mam zainstalowanego to cała operacja zajmuje może minutę.

Plus jest taki, że mam trochę zaoszczędzonego miejsca a gry i tak chodzą z SSD a dodatkowo cała biblioteka ma backupy więc jeśli Steam się posypie to odinstalowanie klienta i zainstalowanie gier na nowo to kilka minut roboty.

 

Eeeeejjjj co jak i gdzie. Ja mam lapka wiec nie wszystko moge trzymac (nie mowiac, ze partycja Windowsowa to ledwo 100GB) a taki patent by byl genialny bo mam dysk zewnetrzny. Naucz mnie mistrzu.

Odnośnik do komentarza
Przyznam szczerze, że nie wiem o co chodzi w tej grze. Filmik jak i screeny nie pokazują nic a nic mechaniki i na ich podstawie można by przypuszczać, że gra to pusty level który trza jeno przejść od punktu A do punktu B. Bez skakania, bez robienia czegokolwiek, bez żadnej interakcji. Wrażenie pewnie błędne, ale tak się czuję po zobaczeniu materiałów. Prezentacja niestety nie zachęca moim zdaniem.

 

Ale to tylko moje zdanie, więc życzę powodzenia ;)

 

Dopiero zauwazylem edyta, wybacz.

 

Koles walnal mocno kiepski trailer, ale w sumie dla takiej gry trudno by bylo zrobic cos kozackiego. Wiec tak, opisze to w co gralem (po pozniej sie zacialem, glupi jestem). Pierwsze pare plansz to wlasnie to co piszesz, chodzisz i patrzysz. Niektore maja jakies ruchome elementy ktore maja Cie troche wprowadzic w swiat i blablabla. Pozniej dochodzisz do swoistego "huba" z ktorego masz 5 czy ile tam wyjsc - kazde prowadzi w inna sciezke (pozniej moga one sie gdzies tam laczyc, ale u mnie sie nie powtorzyly pokoje akurat). I znowu, zdarzy sie pokoj "do popatrzenia" czy tez taki ktory uchyli rabka tajemnicy o Kairo, ale i taki z zagadka. Jedyne co powiem to, ze zagadki sa dość "duże" i wymagaja jednak troche pomyslunku dlatego mozna troche nad nimi spedzic. A to musisz stanac na odpowiednim polu w odpowiedniej kolejnosci, a to ustawiasz "lampy" by swiecily w odpowiednie miejsce, a to uruchamiasz badz stopujesz jakies wirujace okregi. To tyle co widzialem. Ogolnie calosc dzieje praktycznie bez zadnych podpowiedzi i co, wedlug mnie ofkors, jest fajne to to, ze w wiekszosci wypadkow mniej lub wiecej wiesz co masz zrobic. Pytanie tylko jak.

 

Przez premiera koles powinnien zrobic demko wiec nie omieszkam pospamowac i wkleic tutaj. Moj soundtrack pewnie bedzie dostepny jakis tydzien przed premiera, zalezy w sumie kiedy sie za to zabiore.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...