Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To szkoda, że filmik nie pokazywał owej interakcji, a jedynie nudnawe chodzenie :(

 

Takie rzeczy to w sumie ciezko pokazac w trailerze bo wiadomo, ma byc szybko i dynamicznie. Czy coś.

 

Jak dostane fulla to moze sklece jakiś drugi filmik. No, albo czekamy na demko po prostu i (ewentualne let's playe).

 

EDIT

 

No i jest demko, zapraszam do próbowania.

 

http://kairo.lockeddoorpuzzle.com/

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie coś "zepsułem", bo nagle mam też ceny w dolarach.

Sprawdzasz w browserze czy w cliencie? Bo w browserze możesz sobie odpalić dowolny "sklep" Steam. Ruskie, USA, UK etc...

Pewnie na końcu linka masz "cc=us". Zmiana na "cc=eu" powinna pomóc.

 

 

Jak do tego doszło? Uzyłeś linka do jakiejś gry z danego, w tym wypadku USA, Steam Store. Wtedy Twój browser zapamiętuje czesto to ustawienie i ustawia dany store jako domyślny.

Odnośnik do komentarza

W nowym cd-action - Kane & Lynch 2: Dog Days PL (wymaga połączenia z internetem i konta w usłudze Steam)

 

dzięki za info, a tak przy okazji nie lepiej byłoby im dawać same kody do gier zamiast płyty? chyba trochę kasy by zaoszczędzili... jedyny problem w tym, że jakiś % kupujących może nie mieć dostępu do internetu (może to powód, że kupują gry z gazet, zamiast pobierać z torrentów). Trudno powiedzieć.

 

Sam sobie odpowiedziałem, lol.

Odnośnik do komentarza

W nowym cd-action - Kane & Lynch 2: Dog Days PL (wymaga połączenia z internetem i konta w usłudze Steam)

 

dzięki za info, a tak przy okazji nie lepiej byłoby im dawać same kody do gier zamiast płyty? chyba trochę kasy by zaoszczędzili... jedyny problem w tym, że jakiś % kupujących może nie mieć dostępu do internetu (może to powód, że kupują gry z gazet, zamiast pobierać z torrentów). Trudno powiedzieć.

 

Sam sobie odpowiedziałem, lol.

Takie problemy były pod koniec 2004 roku, gdy się okazało że HL2 nie ruszy bez rejestracji online. Z tą płytą to inna sprawa - cover dvd to praktycznie znak rozpoznawalny CDA. Słowem musisz dostać coś fizycznego wraz z gazetką.

Odnośnik do komentarza
Jak do tego doszło? Uzyłeś linka do jakiejś gry z danego, w tym wypadku USA, Steam Store. Wtedy Twój browser zapamiętuje czesto to ustawienie i ustawia dany store jako domyślny.

Wchodziłem normalnie z zakładek, i to kilkukrotnie po restarcie przeglądarki nawet, bez żadnych dodatków w adresie itp. Nie wiem, u mnie coś się musiało spaprać, ale po krótkim czasie wróciło wszystko do normy. Tj. o ile za normę można uznać debilne restrykcje regionalne spowodowane poronioną polityką cenędzy...
Odnośnik do komentarza

Ruska wersja.

 

Jeżeli mieszkasz w Polsce to grasz w gry mając polskie IP. Jeżeli zarejestrujesz wersję przeznaczoną na ruski rynek to Steam może Ci to zabrać... a może nie. Loteria w takim wypadku.

Gifty są bezpieczniejsze niż wpisywanie CD Keyów bezpośrednio. Choć po ostatnich zmianach tez nie ma 100% pewności.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Też bym w to prędzej zagrał na laptopie, ale nigdzie nie mogę znaleźć minimalnych wymagań sprzętowych. A niestety, mimo grafiki wiele dzisiejszych pozycji na PC ma dość wygórowane wymagania. Coś co kiedyś ludzie by zrobili we flashu teraz jakichś pixel shaderów 3.0 czy innych dual core chce...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...