Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no i dodali do thq bundle dodadkowe cos.... takie to dobre ze mogli sobie darowac
Ano, jak oni śmieli do już i tak solidnego bundla dodać wszystkim kolejną grę steamową oraz dlc?! Powinni się wstydzić! No serio, kto to widział? Zamiast tego powinni wszystkich obrzucić całym swoim katalogiem za 1$ albo i mniej.

 

...

 

Dostają za prawie darmo, a nadal im mało. To ma swoją nazwę...

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie.

 

Ja się tutaj dopatruję czegoś w stylu:

Poprzednie bundle dodawały pozycje które były in-pair z tymi za które się płaciło. Czasem nawet lepsze niż niektóre "bazowe" tytuły. Teraz dodali coś co jest klase niżej od gier w podstawowej wersji packa. Jak by dali Space Marines'a to pewnie narzekań by nie było.

 

 

A dwa: nigdy nie kumałem podejścia: "dostałeś za darmo to się ciesz, bo nie masz prawa narzekać".

 

 

 

 

PS:

Nie, samemu bundla nie kupowałem, więc ja nie narzekam na nic - jeno staram się zrozumieć niektórych ;)

Odnośnik do komentarza

Tja, rozpieścili się poprzednimi edycjami, to się nagle wymagający zrobili. :D

 

Teraz dali bundla o wspomniane kilka klas wyżej niż poprzednie, gdzie jak ktoś skąpy to i tak dorwie go za 1$, a nagle wielki zawód, bo _darmowy_ bonus nie stoi na tym samym poziomie co podstawka. Tragedia, zaprawdę...

 

Niektórzy widać zapominają na czym polega ta cała inicjatywa HB.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hmm ciekawe ze nie mozna wyrazic swojej opini o tym co dodali bo zaraz "wielki zawod" i "tragedia" i najlepiej jak smiem mowic co mysle

 

zaplacilem ponad srednia i jestem zadowolony, nie dodali by juz nic i tez bylbym zadowolony, dodali ten shit i nadal jestem zadowolony z zakupu. a tobie sie wydaje ze nagle "jak mogli, teraz ten bundle jest zniszczony"? wez sie ogarnij

zwlaszcza ze oni nie dodali tego zeby mnie nagrodzic ktory juz to kupilem tylko zeby zachecic tych co jeszcze tego nie zrobili a jakos watpie by ktos pomyslal "wczesniej sie nie oplacalo no ale teraz to must have".

tak wiec zaliczyli fail. end of story

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że Titan Quest jest bardzo przyjemną grą, ale z dodatkiem, podstawka wymaga poprawek. Kupiłem to dawno temu i bawiłem się świetnie (wtedy dużo czasu już minęło od D2, a D3 nie było na horyzoncie, więc jak najbardziej dobrze przyjąłem TQ). Dajcie tej grze szansę, potrafi dać sporo godzin solidnej rozrywki, no a poza tym - jak już ludzie wspominają - to jest wrzucone za darmo. Szczerze mówiąc dla mnie gdyby zamienić miejscami Titan Questa z Metro 2033, to byłoby gorzej, kwestia gustu. Mnie Metro2033 absolutnie nie interesuje, bundla kupiłem w zasadzie głównie dla Red Faction, więc nie ma tu co dyskutować nad tym gratisem - bywają gorsze i lepsze, to tak jak z pełniakami w CDA - wszystkim nie dogodzisz.

 

Swoją drogą mam już kasę odłożoną na świąteczny sale, mam nadzieję na Hotline Miami w 75% i dobrze by było też wyrwać DLC do Deus Exa i kilka pomniejszych gier. Nie będę szaleć, zostawiłem sobie na koncie dokładnie 100zł, zobaczymy, co się uda wyciągnąć.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Robie dokładnie tak samo jak Ty i licze na jakiejś fajne promocje. Chciałbym dorwać GTA IV po fajnej cenie, ale w tym roku to chyba wątpliwe.

PS: nie ma ktoś pożyczyć albo kupić tego bundla w zamian za coś? Mam kase, ale na moneybookers i nie mogę kupić.

Jak ktoś może to niech pisze na steama(Fabren), lub tutaj.Odwidzięcze się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...