Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Midweek Madness - Monster Loves You!, 50% Off"

 

A Summer Sale się zacznie w czwartek. Któryś. :P

 

W sumie tyle mam tych gier już, że z roku na rok coraz mniej mnie te promocje wzruszają - szczególnie, gdy walą 50-66% zamiast 75%. Z takich co bym kupił "już teraz zaraz" w promocji to chyba tylko Ys: Origins, Defenders Quest i Puzzle Quest 2. Reszta wishlisty albo jeszcze długo zanim będzie za 1/4 ceny, albo i tak nie zagram w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Tak, a potem otworzysz Steama, spojrzysz na ciągnącą się listę kilkuset gier, po czym stwierdzisz "nie mam w co grać" ...

 

Sam tak mam. :P Połowa gier nawet nie wiem skąd się wzięła. Część była kupiona gdzieś w promocji a następnie rzucona w kąt, albo ze znudzenia, albo przez brak chęci i/lub czasu na dany tytuł lub gatunek. Raptem drobną część gierek zaczynam w moment po kupieniu, a i to nawet nie jest gwarancją ich ukończenia (Retro City Rampage - fajna gierka... przez jakieś 15 minut...). Te niskie ceny to zarówno plus jak i minus Steama - trzeba znać umiar. ;>

 

PS. Ech, E3 w trakcie, Squeenix na targach, Final Fantasy VII znowu aktualizowany kilka razy dziennie od paru dni, a gra nadal niewydana. Dlaczego oni nie chcą moich pieniędzy?

 

Dziwne też, że nadal nie ma pre-ordera na Chronicles of Mystara. Kolejny zakup na premierę u mnie, jeśli nie przesadzą z ceną.

Odnośnik do komentarza

@Suavek

Ale to poniekąd "Twoja wina". Masz bardzo specyficzny gust oscylujący w okolicach wszystkiego co azjatyckie i dziwne. Nie mówię, ze to źle etc - osobiste preferencje. Zmierzam raczej do tego, ze Steam ma ogólnie mniejszą pulę gier które mogą Cię zainteresować niż jak byś był maniakiem CoD'ów, Assassinów, BioShocków etc, etc etc....

 

 

Ja czekam na Assassins Creed 3 oraz po cichutku na Skyrim Legendary Edition -35% (bo od tego pułapu będzie mi się opłacać już).

Game Dev Tycoon ma być w Sierpniu.

 

 

I chyba tyle....

Odnośnik do komentarza

hmm wg moich obliczen znizka 35% na skyrim legendary daje ci nadal cene ponad 100zl (109 wg dzisiejszego kursu?) a na keyach masz juz teraz 100zl.

Eeeee, Keye sprzedają za 100 zł? O.o

 

Tbh nie sądziłem że dorwę gdzieś w PL taniej niż muve.pl +40% zniżki... i liczyłem wg tego.

No to teraz mam zagwozdkę. Poczekam do końca sale. jak nie dadzą lepszego deala to lecę na keye.pl ;)

Odnośnik do komentarza

Chronicles of Mystara trafiła na Steam. Jarałem się na ten tytuł, miałem nadzieję na długie noce przyjemnej rozpierduchy, nawet miałem kupić za pełną cenę zaraz na premierę.

 

"Windows XP and DirectX 9 are not supported"

 

Gra z 1996 roku. 2D. No ku*wa...?

 

Pół biedy stacjonarka, bo na niej zmiana systemu już i tak długo zalega w planach, ale chciałem pograć na starszym laptopie, gdyż gierka byłaby na niego w sam raz, a tu takie jaja...

 

Cóż, 14 euro w kieszeni zostaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...