Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na mój gust L4D jest o kilka poziomów wyżej niż KF. W L4D mam kilkadziesiąt godzin na zegarze i gdyby nie rosyjscy gracze i ich umiłowanie do vote_kick to pewnie ciągle bym wracał do tego tytułu. KF kupiłem, bo mi go zachwalano, że miodny itp. Odpaliłem, pobiegałem chwilę (mocne słowo "pobiegałem", postać tam porusza się jakby jeździła na wrotkach a do pleców miała przywiązaną deskę), strzeliłem z jakiegoś pestkownika (broń w tej grze nie ma charakteru) i wywaliłem kląc sam na siebie, że te 15 pln mogłem wydać na Sapera w wersji deluxe i pewnie bym się lepiej bawił.

 

W L4D czuć klimat zaszczucia jak w momencie, gdy biegniesz przez ostatni etap Parafii, nikt w teamie nie ma koktajlu, amunicja jest na wykończeniu a tu nagle wchodzi muzyka i okazuje się, że silnik wylosował drugiego, niezapowiedzianego tanka tuż przy lądowisku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kilkadziesiat godzin w KFa poszlo i ciezko to bezposrednio porownywac do L4D. KF to duzy tryb hordy gdzie bez ekipy raczej sobie nie poradzisz. Czy warto? Za dwójke, biorąc pod uwage, ze masz z kim grac ja bym sie nie zastanawial. Jest adrenalinka, jest teamwork, jest swietny feeling broni (do dzis placze, ze L4D ma taki plastik).

 

Jakby co to przypominam, ze foruming ma swoja grupe na Stimie wiec mozna sie zgrać jakoś. Gdzieś. Kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Kilkadziesiat godzin w KFa poszlo i ciezko to bezposrednio porownywac do L4D. KF to duzy tryb hordy gdzie bez ekipy raczej sobie nie poradzisz. Czy warto? Za dwójke, biorąc pod uwage, ze masz z kim grac ja bym sie nie zastanawial. Jest adrenalinka, jest teamwork, jest swietny feeling broni (do dzis placze, ze L4D ma taki plastik).

 

Jakby co to przypominam, ze foruming ma swoja grupe na Stimie wiec mozna sie zgrać jakoś. Gdzieś. Kiedyś.

Dobry pomysł z tą ustawką. Może uda się wbić jeszcze brakujące trofki na nowym trybie objective jaki wprowadzili wraz z ostatnim update'em bo chcę tego skina z Steampunk Mrs.Foster.

Uwielbiam eventowe trailery z KF :teehee:

Odnośnik do komentarza

Na najwyższych poziomach z kampienia wiele się nie ugra bo jak się zleci fala pokemonów, a zwłaszcza typki jak Fleshpound i Scrake to raczej trzeba wiać i sie ruszać, bo inaczej się źle skończy.Wiele razy już miałem akcje, że poziom Hard/Nightmare prawie koniec 9 fali i tu ci wlatuje takich dwóch Fleshpound i robi mielone z graczy.

 
Odnośnik do komentarza

-75% na Half-Life 2 to coś, na co długo czekałem. Podobnie jak -75% na L4D niedawno. Valve dostarcza <3.

 

Aha, SSS zaczyna się 11 lipca, sprawdzone info. http://www.reddit.com/r/Games/comments/1hxusp/steam_summer_sale_starts_july_11th/

 

Portfele gotowe na gwałt :>? Tak tak, wiem. Ostatnie były słabe i tym razem pewnie będzie podobnie, bo zewnętrzne sklepy w większości mają lepsze promocje. Ale i tak się jaram, to będzie mój pierwszy raz!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dobra, jestem głupi. Zrobiłem sobie 10 level kupując trzy odznaki. No co...! Fajnie mieć tło w profilu i gablotkę z liczbą gier :<.

 

Najlepsze jest to, że dostałem jakieś mystery cards (po jednej za każdą odznakę). Nikt nie wie co to jest. Można je sprzedać za jakieś 0,75 euro, ale... coś mi się wydaje, że bardziej się opłaca je trzymać. Pewnie będą robiły za węgielki z poprzednich summer sale'ów czy inne bajery.

 

Jeśli ktoś chciałby to sprzedać, to odznaki nie wychodzą tak drogo w sumie. Każda gra dropi połowę kart, drugą połowę kupujesz za 1-1,5 euro i odzyskujesz średnio jedno euro za mystery card i sprzedane tło.

 

Gaben, gratuluję. Coś tak głupiego i nieprzydatnego, a musi generować setki $$$ dziennie.

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze mogłeś spełnić któryś z kryteriów tej odznaki od Community i tym samym ją awansować. Część jest za dawne eventy, a część do dziś można "levelować" - kupując gierki, mając staż, czy też wykonując jakieś śmieszne 'taski'.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...