Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ej panowie mam pewien problem. Kupiłem pakiet zawierający wszystkie części gta w 3D, które ukazały się na pc i niestety, ale gta 3, vice city i san andreas nie chcą się uruchomić. Na ułamek sekundy cały ekran jest czarny po czym wywala do pulpitu. 

 

Windows 7 64bit

Nvidia GTX 560

6GB DDR3 1333mhz

AMD Phenom X4 955

 

Dodatkowo normalnie na steamie w kolekcji gier jest tylko jedna ikonka danej gry, a tutaj mam po dwie na gta 3, vice city i san andreas. Jedna z nich działa tak, jak powinna (oprócz tego, że po kliknięciu przycisku "graj" gra nie działa), a druga jest "wadliwa", niezainstalowana. Gdy próbuję zainstalować tą "wadliwą" to wyskakuje komunikat "Gra GTA 3 nie jest dostępna na twojej platformie sprzętowej". 
Link do zdjęcia pokazującego opisany problem: https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/1537589_663400450377605_744131134_o.jpg?oh=de7151871b0c2ebaf173b768cb145b59&oe=52C6330A

 

Odnośnik do komentarza

A czy działają Ci gierki na starym enginie Half Life (Half Life, Counter Strike 1.6, Team Fortress Classic)?

 

Jeżeli one także nie działają to może być problem powiązany z Windows 7 blokującym starsze silniki 3-D.

 

Trzeba to manualnie wyłączyć gdzieś w konfiguracji, ale jeszcze tego dokładnie nie rozgryzłem.

Odnośnik do komentarza

A czy działają Ci gierki na starym enginie Half Life (Half Life, Counter Strike 1.6, Team Fortress Classic)?

 

Jeżeli one także nie działają to może być problem powiązany z Windows 7 blokującym starsze silniki 3-D.

 

Trzeba to manualnie wyłączyć gdzieś w konfiguracji, ale jeszcze tego dokładnie nie rozgryzłem.

windows 7 sam od siebie nie blokuje tych gier. Smigaja az milo. Gta 3 tez.
Odnośnik do komentarza

Nic nowego. Czasem nawet się zdarzało, że gry były przecenione o więcej niż 100% w bazie danych Steam, ale nie dało się ich wtedy kupić wcale - także nie napalajcie się na przyszłość, że jeszcze Wam zapłacą.

 

Co innego promocje "pomyłkowe", jak wspomniany Don't Starve oraz kilka innych produktów, które miały za dużo obniżoną cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...