Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Licze na originsa -75% we flashu/daily

jak nadal na to czekasz to na brytyjskim amazonie masz teraz za tyle za ile by kosztowalo przy 75% mniej na steam w przeliczeniu na pln (a nawet kilka groszy taniej) (ale nie wiem czy to nie tylko uplay)(choc w tym wypadbku i tak to nie robi)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00EJSM08Y?tag=lowgie-21

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, karty mogą jeszcze trochę podrosnąć jutro, czy już tylko w dół? Bo dostałem za głosowanie folijkę, a nie mam dostępu do community marketu - musiałbym sprzedać "przez kogoś". A gdyby takie LLTQ dostało w powtórce cenę z flasha, to by się mniej więcej pokrywało (karta idzie obecnie za $2.30, gra była za $2.50) z ewentualnym sprzedaniem jeszcze jakiejś zwykłej.

Odnośnik do komentarza

Nie ma ktoś nadmiarowej ilości kart? Nieuważnie głosowałem i mam 7 kart, a nie chcę doładowywać portfela za min. 5 euro by kupić te 3 karty. Odwdzięczę się jakąś gierką (wciąż mam Dusta albo EUIII albo inne) czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dzis ostatni dzien czyli będą promki ze wszystkich dni?

Będą "bestsellery" tylko. Czyli znowu wszelkie Borderlandsy, Skyrimy, Dark Soulsy, Bioshocki, czy Goat Simulatory.

 

Nędza ten Summer Sale. Praktycznie nic nie kupiłem z tego co chciałem, bo przeceny słabe, podczas gdy "megahity" pokroju Call of Duty czy Alan Wake średnio po 3 razy w promocji się pojawiały - daily, flash i community. Część indyków lub popierdółek trafiała nawet nie tylko do flasha, ale też daily, podczas gdy inne po przegranej w CC w ogóle nie zostały przecenione.

 

Cóż, plus taki, że wpadły kolejne Euro, dzięki ludziom rzucającym się na karty do odznak. Sprzedały się nawet te karty, które miałem wystawione od miesięcy za grosze, podczas gdy inne ładnie zyskały na cenie.

 

Swoją drogą, z gier przecenionych "na stałe" wyłapał ktoś coś ciekawego? Ten Pool Nation za 2€ bardzo przyjemna pozycja, jeśli ktoś bilard lubi. Zastanawiam się też nad Super Puzzle Platformer, ale to w sumie popierdółka, w dodatku dostępna w swej bazowej wersji za darmo we flashu. Coś z takich "ukrytych perełek" komuś wpadło w oko wartego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, z gier przecenionych "na stałe" wyłapał ktoś coś ciekawego? Ten Pool Nation za 2€ bardzo przyjemna pozycja, jeśli ktoś bilard lubi. Zastanawiam się też nad Super Puzzle Platformer, ale to w sumie popierdółka, w dodatku dostępna w swej bazowej wersji za darmo we flashu. Coś z takich "ukrytych perełek" komuś wpadło w oko wartego polecenia?

 

pac man championship 75% 

bleed 60% 

quantum conundrum 75% 

BloodRayne Betrayal 50%

Bionic Commando: Rearmed 75%

Devil May Cry 3 and 4 Bundle 75%

Odnośnik do komentarza

Suavek, mi Brothers się spodobał. Kupiłem w ciemno, za grosze, za kase z kart. Gdyby ta gra była dłuższa i wyszła np. w czasach świetności PS2, pewnie byłoby o niej głośno. A tak, krótki indyk na 3 godzinki. Ale bardzo miłe 3 godziny, czułem jakbym oglądał jakąś baśń;)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Moja lista gier zakupionych na tej wyprzedaży :

+Age of Empires II HD Edition
+Duke Nukem 3D : Megaton Edition + Shadow Warrior Classic Bundle
+Shadow Warrior
+Papers, Please
+Rogue Legacy
+Super Hexagon
+Super Meat Boy
+Titan Quest Immortal Throne ( sam dodatek )
+Unepic
+Urban Trial Freestyle

I poluje na Skyrima i State of Decay dziś :D


No i + bastion od raven_raven :D

Odnośnik do komentarza

W sumie jak ktoś wcześniej nie miał miliona gier na koncie to chyba tak tragicznie nie było, ale uwagi Suavka są dość trafne. Ja osobiście liczyłem mocno na Banished -66% do -75%, a z -50% zrobiono wielką okazję.

Odnośnik do komentarza

Banished to dość nowa gra, więc -50% to już i tak znośna promocja. Poza tym i tak byś nie zagrał. :P

 

Oczywiście to nie tak, że Summer Sale był całkiem do dupy, bo było sporo fajnych cen, ale prawdę w moich oczach to kolejna już z rzędu wyprzedaż produkcji "AAA" ze sporadycznie wypromowanym indykiem, najlepiej od razu jakimś popularnym typu Rogue Legacy czy FTL.

 

I nawet jeśli nie ma się jeszcze miliona gier na koncie, to sporo gier, które na poprzednich wyprzedażach bywały w korzystnych cenach tym razem w ogóle nie dostało więcej jak 50%. Przykłady z głowy to np. Puzzle Quest, które bywały -75% do nawet -90% w przeszłości, a teraz cały czas -50%. Rise of the Triad miałem nadzieje kupić taniej, gdyż afair zimą było -80%, a tu -66% przez całą promocję. Stoły Pinball FX2, które mnie osobiście interesowały, to samo - bywały -75%, a teraz -50%. O przegranych pozycjach z Community's Choice nie będę ponownie się rozwodził, ale i tu irytuje mnie brak np. Ikaruga czy BlazBlue.

 

Jedyne czego żałuję, to przegapionej okazji na Mortal Kombat za 5$.

Odnośnik do komentarza

Zagrałbym, właśnie, że bym zagrał :D. W tą jedną grę ze wszystkich nowych mam mocno ochotę pograć. I w No Man's Sky, ale ta gra do premiery ma jeszcze trochę.

No, jeszcze trochę ochotę na State of Decay mam, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że kiedyśtam będzie jeszcze taniej ze wszystkimi DLC od razu.

Odnośnik do komentarza

Suavek, mi Brothers się spodobał. Kupiłem w ciemno, za grosze, za kase z kart. Gdyby ta gra była dłuższa i wyszła np. w czasach świetności PS2, pewnie byłoby o niej głośno. A tak, krótki indyk na 3 godzinki. Ale bardzo miłe 3 godziny, czułem jakbym oglądał jakąś baśń;)

Jezu, sam jestes indyk.

Odnośnik do komentarza

 

Suavek, mi Brothers się spodobał. Kupiłem w ciemno, za grosze, za kase z kart. Gdyby ta gra była dłuższa i wyszła np. w czasach świetności PS2, pewnie byłoby o niej głośno. A tak, krótki indyk na 3 godzinki. Ale bardzo miłe 3 godziny, czułem jakbym oglądał jakąś baśń ;)

Jezu, sam jestes indyk.

 

Ale że co, że na takie "małe" gierki, od małych developerów nie można mówić "indyk", bo Cię to razi? Jakbym napisał "indie", to ok?
Odnośnik do komentarza

 

 

Suavek, mi Brothers się spodobał. Kupiłem w ciemno, za grosze, za kase z kart. Gdyby ta gra była dłuższa i wyszła np. w czasach świetności PS2, pewnie byłoby o niej głośno. A tak, krótki indyk na 3 godzinki. Ale bardzo miłe 3 godziny, czułem jakbym oglądał jakąś baśń ;)

Jezu, sam jestes indyk.
Ale że co, że na takie "małe" gierki, od małych developerów nie można mówić "indyk", bo Cię to razi? Jakbym napisał "indie", to ok?

Nie po prostu to nie jest gra indie i niesamowicie denerwuje określanie każdej gry mianem indyk jeśli nie wychodzi w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Rozumiesz, ze wymog 8 poziomu zostal wprowadzony, bo wczesniej mozna bylo bardzo latwo farmic karty na dodatkowych kontach.

No i fajnie... ja na swoich 79grach tez moge "latwo farmic" karty...

 

Jak mam w pizdu gier to nie powinienem miec takiej restrykcji.

Odnośnik do komentarza

Sorry, myślałem że takie krótsze, "inne" gry, gdzie nie mamy ciągłego strzelania, filmików, QTE, to indyki :)

Dzisiaj kolekcjonując swoje gierki z PSXa i PS2, pomyślałem sobie, jak ja kiedyś skolekcjonuję gry z PS3, skoro sporo tytułów, wyszło właśnie tylko w cyfrowej dystrybucji. Sony/Microsoft, powinni co jakiś czas wydawać jakieś składanki "the best of indie".

Raptor, nie możesz sprzedawać kart? Ja dziś sprzedałem kartę, a mam 6 level.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Rozumiesz, ze wymog 8 poziomu zostal wprowadzony, bo wczesniej mozna bylo bardzo latwo farmic karty na dodatkowych kontach.

No i fajnie... ja na swoich 79grach tez moge "latwo farmic" karty...

 

Jak mam w pizdu gier to nie powinienem miec takiej restrykcji.

 

Widac Steam uwaza, ze przy takiej ilosci bundli (i darmowych tytulow) zbyt latwo mozna zwiekszyc liczbe gier na koncie i nabic poziom, wiec daje malo expa za to. :P

Sprawdzilem z ciekawosci twoj profil i stwierdzam, ze zrobienie tych 2 brakujacych poziomow to kwestia ~ 30 minut* (albo i mniej). Szkoda, ze wczesniej o tym nie wspomniales.

 

 

* - Wystarczy, ze zrobisz ponizsza odznake:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198003740969/badges/2

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...