Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak płaciłeś kartą, to jest wybór czy chcesz zwrotu do portfela czy na kartę (ja za Ryse płaciłem kartą). Jak płaciłeś portfelem to na 99,9% wrócą tylko na portfel, inaczej byłby to sposób na wypłatę hajsu z kart na prawdziwe konto.

 

Klikasz w nick -> dane konta -> historia zakupów -> wybierasz grę którą chcesz oddać -> Inne oczekiwanie -> Chcę zwrotu pieniędzy. Tam potem jeszcze podajesz powód (m. in. są "jest nudna" albo "nie działa jak należy" czy "ma za mało fps") i klikasz zgłoszenie. Nie dzieje się to od razu, support takie zgłoszenie musi przetworzyć. O ile dobrze pamiętam do 2h gry zwrócą Ci gierkę bez sapania.

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze sobie Twoją opinię ceniłem Suavek i chętnie przeczytam jak już będzie po gierce. Też swoją mam zamiar wypracować, ale na razie mam przerwę od gierki, bo w pewnym momencie porwał mnie wir obowiązków i jeszcze do produkcji nie wróciłem.

Opinię o Undertale ja mam generalnie dobrą, gdybym miał to oceniać "obiektywnie". Subiektywnie natomiast... no po prostu nie potrafię się wciągnąć, ale to akurat mogę powiedzieć o 90% gier, które próbuję ostatnio zacząć - nawet takich, w które lata temu zagrywałem się godzinami. Cóż, deprecha.

 

Undertale jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju, ale sam gameplay niestety nie powala niczym, poza pomysłowością. A niestety ja jestem jedną z tych osób, które ten aspekt stawiają ponad wszystko inne. Bo skoro gram, to w pierwszej kolejności chcę się dobrze bawić. Przy Undertale się nie bawię, a jedynie właśnie postacie i ogólna 'historia' sprawiają, że chcę poznać ciąg dalszy. No ale w efekcie gierkę sobie dawkuję.

Odnośnik do komentarza

Grafika Undertale mnie nie rusza. Niemniej jednak po 3 godzinach nadal mam trudności, żeby się w grę wciągnąć. Siedzę cicho, bo wiem, że taka opinia zaraz spotka się z krytyką wszystkich zachwyconych.

 

Jasne, widzę doskonale, dlaczego ta gra zachwyca tak wiele osób i co za tym wszystkim stoi. Otoczka jest świetna, humor i koncept 'walk' unikatowy. Nie zmienia to jednak faktu, że OSOBIŚCIE nie potrafię pograć dłużej w Undertale, niż 15min. Po prostu od strony mechaniki całość mnie męczy.

 

Polecicie coś jeszcze do 5 ojro? Wezmę po weekendzie za kaskę z kart don't starve, ale może coś jeszcze? :-)

http://store.steampowered.com/app/200910/

 

 

Nope, dzieki 

 

 

Nie lubię cyberpunku

 

Crypt of the necrodancer, torchlight 2, audiosurf?

Never ALone? Fajny klimat

http://store.steampowered.com/app/295790/

 

 

A wystarczy mi na sporo godzin? wątpię :P 

Odnośnik do komentarza

Dziś w końcu dotarło do mnie combo Steam Link + Steam Controller. Mam co prawda pada ox xboxa ale nie za bardzo da sie na nim grać w Civke i inne takie taktyczne gierki na myszkę. Pobawiłem się dosłownie chwilę i :obama: W Weekend poestuje na innych giereczkach. Coś czuje że wiedzmin na PS4 pójdzie na chwilęw odstawkę.

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś kiedyś pytał o Consortium.

Ponieważ gra jest na silniku Source, a z tym mój lapek radzi sobie naprawdę dobrze (oba Portale, Dear Esther na wysokich itd), miałem nadzieję, że przynajmniej zobaczę, cóż to za wspaniały tytuł.

To jedziemy: gra się uruchomiła, zmieniłem ustawienia graficzne, aby zbyt nie obciążać zintegrowanej karty graficznej kalkulatora. Do tego momentu ok. Przechodzimy do rozgrywki, start i... czekam 15 minut. Myślałem, że to już zwiecha, ale nagle gra się uruchamia: 10 fps, niegrywalne całkowicie. Wygląda intrygująco, ale to tyle. Gdyby nie to, że było gratis, już o zwrot kosztów bym się ubiegał.

Optymalizacja leży całkowicie, a najzabawniejsze, że nie ma w tej grze nic, co usprawiedliwia jej "wszystkożerność". Na smoku pójdzie, na jaszczurkach niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Co dziwne, to przecież grafy nie ma jakoś ładniejszej od Portala na przykład. Ale pamiętam te gierki typu Maluch Racer, Poldek Driver (ostatnio dali pełniaki w KomputerŚwiecie), to te gry miały megawymagania jak na tamte czasy - tak źle zoptymalizowane, że wymagały 1GB Ramu, przy czym Splinter Cell wymagał 512MB.

Odnośnik do komentarza

Hej chłopaki mam ochotę na jakiegoś jrpg w którego mogę sobie z doskoku pogrywać od czasu do czasu. Podobno Dragon's Dogma na PC to wreszcie bardzo dobra gra. Ktoś z was grał i coś więcej może powiedzieć. Nie ukrywam że próbowałem w to grać na ps3 ale po 40 minutch loadingów i czkawki oraz rozmazanej grafiki dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...