Skocz do zawartości

Gość

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Keyshopy, Allegro, czekanie na promocję? Nic innego mi do głowy nie przychodzi. Sam czaję się na jakąś obniżkę CoD2, co by go sobie dorzucić do kolekcji, ale ponad 80zł to średni deal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość

Da się jakoś sprawdzić co dokładnie aktywuje klucz przed dokonaniem aktywacji na koncie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jak to jest z G2A i Kinguin: jeśli kupię jakąś grę to dostanę tę jedną zakupioną czy też zdarza się bundle? No i czy da się na tych stronach skontaktować ze sprzedającym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest nie kupować od złodziei z g2a i kinguina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Na przekór spróbowałem i kupiłem na G2A cztery gierki i wszystko jak najbardziej OK, na klucze się nie czeka. Na pewno wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam nadzieję, że jednak okażą się kradzione i znikną Ci ze steama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Widzę jakaś śmieszna (pipi)burza się robi. Spytałem was o opinię, przyjąłem do wiadomości, ale mimo to (świadomie) na własną odpowiedzialność kupiłem gierki, których nigdzie indzie nie mogłem dostać. Spoko, jak mi je usuną z konta nie będziecie musieli płakać nad moją głupotą. G2A to serwis nie wiele różniący się od Allegro, gdzie każdy użytkownik może wystawić przedmiot na sprzedaż i tak jak w przypadku Allegro nigdy nie ma pewności czy wszystko będzie OK. Ja na logikę wybrałem użytkowników z jak największą ilością pozytywnych komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest Steam Cloud. O ile gra to wspiera, save'y automatycznie tam lecą po każdej sesji. O tym, czy dany tytuł obsługuje Steam Cloud, dowiesz się z metryczki nieco w dole po prawej na stronie gry w Sklepie.

Przykład: 

5tCJOnC.jpg

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz też przełączyć bibliotekę w widok z tymi obrazkami/okładkami gier to wtedy na liście masz dodatkowe info jak np. średnią na metacritic czy chmurkę symbolizującą steam cloud właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojej, jaka oczoje.bna nowa Wishlista.

I wyprzedaż jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wishlista to jakas tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktos sprawdzal H1Z1 w czasie darmowego weekendu, to powinien miec kupon znizkowy, ktory laczy sie z obecna promka i daje mozliwosc zakupu gry za ~ 6 zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat
recenzje:
W większości negatywne (20)

Ktoś tu poszedł na łatwiznę z portem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, selene napisał:

Ktoś tu poszedł na łatwiznę z portem.

Ludzie marudzą, że to port z telefonów. Więc tu pytanie - czy port ten był faktycznie taki zły, czy to narzekanie dla narzekania? Nie wiem, nie oceniam, pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że pograli 10 minut i oceniają. 
Ale z tym rozmyciem trochę dziwnie gra wygląda:
ss_7103bfd0375603661e964f958043e0994aa94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Port jest kiepściuchny. Tutaj gościu się znęca nad nim i rozkłada na części pierwsze wszystkie problemy z nim:

https://twitter.com/thatsmytrunks/status/968533719869947904

(otworzyć w osobnej karcie by załadował się cały wątek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry Square Enix z dość sporymi obniżkami do 14 marca. Pamiętam, że ktoś... (@Bzduras?) podczas Winter Sale smucił, że NieR bez promocji, no to teraz jest -50% :) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wzięte z miejsca, dzięki za info!

Moja krzyczy na mnie z boku, że to prezent na dzień mężczyzn i imieniny i mam Wam się tym pochwalić, no to się chwalę

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi