Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu, czy teraz tylko? Klient Steam miewa swoje grymasy i czasami po prostu odmawia posłuszeństwa. Poczekaj trochę, prawdopodobnie samo się naprawi. Sam miałem ostatnio coś podobnego, ale Community także wyświetlał mi czarną stronę, nie tylko sklep.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy polskie wydanie Silent Hill: Homecoming rejestruje się na Steam? Teoretycznie gra jest niedostępna w naszym rejonie, ale na stronie dot. retail keys widnieje ona jako akceptowalna.

 

EDIT: Hm, jednak gra jest dostępna u nas. Jeszcze niedawno była zablokowana. No nic, ale pytanie aktualne - czy nasze wydanie da się zarejestrować, czy jest ono jakieś upośledzone?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Punkty raz wydane (jezeli nie wycofasz "oferty") przepadają nawet jak nie wygrasz.

Pkt dostajesz im więcej inni wystawiają gier. Nie pamiętam dokładnych liczb ale dostajesz X% ceny gry w pkt. Ogólnie dziennie da się uzbierać około 40pkt bym powiedział. Może więcej.

Można mieć maksymalnie 300 pkt jednocześnie.

 

 

A co dostajesz za danie CD-Keya? Z tego co wiem to poczucie szcześcia i dobrego uczynku w sercu ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie zmierza to do tego, że jakaś firma wystawi pare gierek, a w zamian dostaje maile tych którzy wygrali - i już można wysyłać reklamy ;)

Mówta co chceta, ja tam niebardzo wierzę w dobre uczynki w internecie. Okaże się, póki co spróbuję coś wygrać. Jeszcze raz dzięki Edziu za kodzik :*

Odnośnik do komentarza

Pobrałem iron grip nie wiem jak u was ale u mnie jest problem z rozpoczęciem bitwy a mianowicie nie może "właczyć" się unity web player, pokazuje mi że jest potrzebna aktualizacja jego, oczywiście aktualizuje, pobieram pełną wersję od nowa i tak dalej. Beznadziejny pomysł, a miało być ciekawie, pieknie eh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...