Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Metro za 2,5E

 

Kto jeszcze nie ma, to POLECAM! (szczególnie jak się mam mocnego kompa :D )

Dodatkowo Sainst Row 2, Red Faction Guerrilla, STALKER za 6,66, kto się nie załapał na promocję w Biedronce na Warhammer 40k Dawn of War II to jest do wzięcia za 4,99. Dodatkowo jest pakiet THQ Hit Collection.

Odnośnik do komentarza

Te pozostałe promocje -33% lepiej sobie odpuścić. Chwila moment, parę miesięcy i będzie -75%. Taki saints row był nie tak dawno za 2,5€, więc pewnie oferta się powtórzy. No chyba, że komuś naprawdę zależy na czasie.

 

Czy Steam robił jakieś (większe) promocje z okazji Halloween?

Odnośnik do komentarza

Jak niby założyć tam 30 dniowe konto PRIME? Bo gdzie bym nie szukał, to odsyła mnie do strony w której mam podać nr karty kredytowej, a tego nie mam zamiaru robić.

Widzę, że trzeba podać im nr karty. Potem można anulować subskrypcję, ale wg mnie nie warto podawać swoich danych dla gównianej gry za 10 euro.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dziwne, znowu mi się Last Remnant nie pokazuje w ramce, choć wcale nie jest zablokowany dla regionu. To samo było podczas summer sale - gra się nie wyświetlała, ale była dostępna.

 

Dobra gierka, tak swoją drogą. Bez szału, ale przyjemna. W pierwszej kolejności skierowana do osób preferujących gameplay niż fabułę, gdyż ta jest troszkę naiwna i naciągana. Osobiście jednak polecam. Szczególnie fanom FFXII (podobny design i klimat).

Odnośnik do komentarza

Sorry za offtop ale....

 

 

 

 

Takie chwile jak ta uzmysławiają mi jedno.

 

Cieszę się, że miałem okazję pograć w każdą z części tej serii w chwili jej premiery, bo obecne chyba bym się nie zmusił. GTA 3, VS, SA... odrzucają mnie graficznie. Nawet patrzenie na screeny wywołuje we mnie dziwne odczucia. Mimo, że uważam VS za jedną z najlepszych gier z PS2, a serię samą w sobie jako jedną z najlepszych serii marki PS (obok MGSa, GT i Tekkena), tak granie w nie odpada.

 

Ktoś powie, że grafika się nie liczy i gry się nie starzeją..... niestety nie dla mnie.

 

 

 

 

 

(darn, się melancholijnie poczułem coś dziś)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem cały zestaw, a i tak zainstalowałem sobie GTA 2 i pykam. Resztę GTA zostawię dla syna, kiedyś mu odpalę Steama, ściągnę gierki w pół sekundy (łącza internetowe w 2030 ;) ) i pokażę że nie działają bo kompatybilność wstecz ssie.

 

fixed (swoja droga jest to bardzo smutne ze trzeba po necie szukac jakis pomagajek by klasyki sie odpalaly bez problemu)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...