Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przezorny zawsze ubezpieczony. Hasła zmienić nie zaszkodzi w kliencie i ewentualnie paru innych miejscach. Włam chyba był zapoczątkowany na forum.

 

Tak poza tym to usunęli dane kart wszystkim. Jeszcze przed chwilą widziałem swoją (nieaktualną, na szczęście), a teraz jest tylko dodanie środków do "portfela".

 

inb4 burza o wyższości wersji pudełkowych nad cyfrową dystrybucją

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości, jak to w końcu jest z tym Skyrimem? Polacka wersja rejestruje się domyślnie na Steam, ale jest to inna wersja niż ta "oficjalna", której nawet nie możemy dzięki "uprzejmości" Cenegi wyświetlić?

 

Zamawiał ktoś grę z UK? Jak w tym przypadku wygląda rejestracja na polskim koncie?

Odnośnik do komentarza

Są tak legalne że po jakimś czasie dana gra albo całe konto STEAM zostaje zbanowane.

Ofkoz jak to się mówi: Ryzyk-fizyk. Noł risk noł fan. Maszyna losująca jest pusta, następuje zwolnienie blokady i losujemy które konta banujemy :)

 

Mam nadzieję że naświetliłem Ci sytuację z tanimi kodami z allegrosza.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli coś jest kusząco tanie, to musi być jakaś tego przyczyna.

 

Szczerze wątpię, że jakaś dobra dusza kupiła w pre-orderze kody Giftowe na XX kopii MW3 i teraz "rozdaje" je ludziom za pół darmo :)

Jeden kolega z tego forum już raz kupił klucz na Allegro do czegoś - 3 razy mu przestawało działać, za każdym razem dostawał nowy "działający" przez kilka dni klucz po czym stwierdził, ze taki biznes to on serdecznie (pipi)i i sobie odpuścił, bo mu szkoda było nerwów.

 

 

But go ahead - make yourself some nice deal ;)

Odnośnik do komentarza

Są tak legalne że po jakimś czasie całe konto STEAM moze zostac zbanowane.

 

fix'ed bo tak pewne jak to ze slonce jutro wstanie to to nie jest

 

fix'ed, bo jak juz ciebie przylapia to nie ma zabawy - cale konto idzie sie (pipi) (moglbys miec nawet i 500 legalnie kupionych gier i taka jedna z alle a i tak ciebie zbanuja jesli to wykryja).

 

Generalnie lepiej sie w takie rzeczy nie bawic.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Na Steam w Daily Deal Anomaly: Warzone Earth za 3,4€. Przyznaję, że sam jeszcze nie grałem, ale gdzie nie spojrzę, to widzę same zachwyty. Całość też zapowiada się na interesującą alternatywę dla gier typu Tower Defense. Za 15zł myślę, że warto rozważyć zakup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...