Skocz do zawartości

Spartacus: Blood and Sand


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Wy też macie tak, że sam widok nowej Naevii doprowadza Was do szału? Jest okropnie brzydka i jedyne co robi to ryczy, krzyczy albo biega.

 

Stara Neavia ma OCHYDNE cycki, wiec zniose ten nowy ryj.

A tego nowego Spartacusa mogloby w ogole nie byc, podzielam zdanie Yacentego.

Na szczescie w przyszlym odcinku bedzie Gannikus (podobno).

Odnośnik do komentarza

To już drugi tak świetny epizod (04 i 05). W końcu zaczyna się dziać i serial wraca do swojej świetności. Oczywiście nie mogło zabraknąć nowej gej-pary (znowu wielkolud vs krasnal, a miałem nadzieje że po czarnuchach z pierwszego sezonu sobie odpuszczą -normalnie jak Bioware) ale za to wrócił Ganikus i wszystko skończyło się happy endem ;) Z Naevi zrobili naczelną histeryczkę serii - dobrzej jej to wychodzi bo w(pipi)iająca jest na maksa.

Przyłączam się do głosów przeciw nowemu Spartakusowi, Andy był świetny a ten obecny to trochę taka cipka (jego gęba w ogóle nie pisuje się w klimat serialu). Za to, co odcinek utwierdzam się w przekonaniu, że Lucy vel Xena to moja najulubieńsza aktorka serialowa.

Odnośnik do komentarza

Ten odcinek moglby z powodzeniem byc finalem sezonu a jestesmy dopiero w polowie. Te ostatnie 20 minut bylo kompletnie szalone.

 

Nowi aktorzy mnie specjalnie nie bulwersuja ale nie przecze, ze gdyby to byl Andy i poprzednia Naevia bardziej by mnie obchodzil ich los. Niby wiem, ze to te same postacie ale nie czuje tego.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

...albo pomiędzy głównymi sezonami kręcić spin offy/prequele z nowymi gladiatorami vide Ganikus + co sezon zmiana aktora grającego Spartaka :P

Mi i tak się wydaje, że będą tylko 3 główne sezony (o ile) i może z jeszcze jeden prequel/spin off.

w tym tempie akcji to jesli bedzie 3 sezon to rzymianom wojska braknie

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, Andy mial ryjek, ktory pokazywal, ze nie raz oszukiwal w karty i tworzyl piramidy finansowe a nowy spartak ze swoja morda to conajwyzej sie zastanawia czy wybrac Harvard czy Princeton. Glowny bohater nie ma jaj niestety na szczescie calosc sama sie broni i historia w ciekawy sposob sie rozwija. Duza ilosc ciekawych postaci zawsze byla fundamentem serialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...