Skocz do zawartości

Spartacus: Blood and Sand


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

Cały odcinek miał sporo "momentów", a ta scena z

wypadającym mózgiem

była rozbrajająca ;)

 

E: info dot nowych postaci z 3 sezonu

The Gods have blessed us all with news of what is to come in the next season of Spartacus. Julius Caesar and Marcus Crassus – to be played by Todd Lasance and Simon Merrells - will stand opposite Spartacus and the rebel cause! Like this post if you plan to lay eyes on season 3!

428047_10150727176581147_66533446146_11916979_822614327_n.jpg

Spartakus chyba jednak wyrżnie cały Rzym ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

myślałem, że atak na świątynie zostawią na sam koniec, a tu proszę. no nie żałują sobie w tym sezonie - najpierw akcja na arenie, teraz to. jeśli finałem przebiją obie te rzeczy to będzie bezdyskusyjnie najlepszy sezon.

 

no i krwawy koniec seppi - mocna rzecz.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

spoiler historyczny

 

Glaber faktycznie uwiezil rebeliantow na gorze, blokujac jedyna droge ucieczki, w nadziei, ze wezmie ich glodem. Ci jednak zamiast tam siedziec zrobili sobie prowizoryczne liny z rosnacych okolicy roslin i z ich pomoca zeszli z boku gory. Zaatakowali zaskoczona armie Glabera od tylca i rozgromili pare tysiecy legionistow.

 

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

Końcówka ostatniego odcinka absolutnie mocarna - sceny walki były wręcz fenomenalne jak na serialowe standardy (przede wszystkim świetna choreografia walk, ujęcia i kostiumy) i naprawdę trzymały w napięciu. Mocną stroną "Spartacusa" jest to, że po zbudowaniu napięcia potrafią zaserwować widzowi konkretne pier.dolnięcie. Myślę, że cały sezon też zakończą w satysfakcjonujący sposób*, a nie - jak w większości seriali - irytującym cliffhangerem i poczuciem niedosytu. Czuję, że ten tydzień będzie mi się wyjątkowo dłużył. ;)

 

* vide końcówka Blood & Sand i Gods of the Arena

Odnośnik do komentarza

Po nowym odcinku doszedlem, do wniosku, ze te tandetne i ZA KUR.WA CZESTE AZ DO WYRZYGANIA slow mo rujnuje ten serial. Poczatkowa sekwencja potyczki w lesie z koncowki zarzadzila choreografia walk i odbylo sie to bez ani jednego spowolnienia... A poza tym przez caly sezon nie bylo ani jednej rownie ciekawie zrealizowanej sceny

 

Pierwszy dobry odcinek w sezonie-9/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...