December 30, 200916 yr Elo, Nudzilo mi sie w swieta wiec uszylem wlasnego Sackboya. Oto fotki: Moze ktos chce kupic? Slucham propozycji cenowych, hehe.
December 30, 200916 yr napewno w swieta? jestem na 90% pewien ze widzialem identycznego w konkurscie scep'a tyle ze on byl do 15 grudnia
December 30, 200916 yr Author Widzę że gratis Skin Ciasteczkowego Potwora No ba A dzis dorobie mu spodenki i maske Vadera Super zabawa powiem szczerze
December 30, 200916 yr Za ile zrobisz drugiego? Nie podpuszczaj bo temat poleci, działalność komercyjna jest na forum zabroniona tip: jak coś spamuj mu pm
December 31, 200916 yr Author Za ile zrobisz drugiego? Nie podpuszczaj bo temat poleci, działalność komercyjna jest na forum zabroniona tip: jak coś spamuj mu pm No wlasnie. Prosze na maila: shinmoteuchi@gmail.com
January 1, 201016 yr Hehe, nieźle go uszyłeś. Ja bym tak nie zrobił. Może zrób Sack'a na wzór Snake'a z MGS4.
January 2, 201016 yr Niezła robota Sam myślałem, żeby zrobić sobie Sackboy'a, ale nie najlepiej szyje ;P
January 2, 201016 yr Piękny Sackboy. Widać, że masz zdolności. A następnego(o ile będziesz szył) zrób Crasha.
January 10, 201016 yr A teraz pytanie, uszyłeś go z czegoś czy zrobiłeś na drutach, bo szczerze mówiąc wygląda jakby był na drutach zrobiony, a jeśli tak to już w ogóle byłbyś masakratorem
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.