Skocz do zawartości

Project Gotham Racing 5


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przejecie serii przez Turn 10 to plotka, ci maja za zadanie supportowac Forze 3, niby. Bizzare ma swojego IMO slabo zapowiadajacego sie Blura, wiec kto? Jakis nowy nabytek MS Game Studios?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Przejecie serii przez Turn 10 to plotka, ci maja za zadanie supportowac Forze 3, niby. Bizzare ma swojego IMO slabo zapowiadajacego sie Blura, wiec kto? Jakis nowy nabytek MS Game Studios?

 

raczej nie plotka tylko fakty. Sam MS mówił chyba nawet że marką PGR zajmą się panowie z Turn 10....ale jest też te nowe studio MS-tu stworzone z byłego EA Big (ludzi odpowiedzialnych za ssx, def jam i nfs + nowa grupa ludzi z MS game studios) więc może oni grzebią nad nowym PGR.

 

Mi to się nie podoba, BizCre. to mistrzowie racerów...wolałbym żeby oni dalej robili PGR :whistling: i dla mnie też wielki fail MS że pozbyli się super studia. Chociaż patrząc na współprace MS z Activision to może kiedyś zrobią znowu PGR-a :rolleyes:

 

support FM3 polega tylko na daniu kilka nowych samochodów na miesiąc w DLC więc to robota dla małej grupy ludzi, T10 na pewno już robi coś nowego albo PGR5 albo FM4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

No ja widzę i czekam na oficjalną zapowiedź wraz z Criterion, które (mam nadzieję) postawi teraz na Burnouta, a nie jak spekuluje się Black2

fix

 

Jeśli ktoś ma robić pgr5 a nie będą to kolesie z dawnego Bizarre to tylko T10, oba studia mają w swoich grach to ''coś'' a oprawa graficzna ma zbliżony styl.

Nie widzę np: takiego codemasters które robi pgr5 w swoimi stylu na silniku dirta w charakterystycznym żółtym odcieniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...