Skocz do zawartości

Vanquish


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w demko i fulla sobie odpuszczę, ewentualnie kupię jak mocno zejdzie z ceny. Gierka jest piekielnie szybka, jak dla mnie nawet za szybka. Gearsowo-Lostowa mechanika jest dobra, strzela się przyjemne. Oprawa i klimacik są spoczko. Jednak nie ma tu nic co by mnie wciągnęło i zachęciło do zakupu. Najbardziej w całym demku spodobało mi się menu. Generalnie zgadzam się z marioo, nie takich gier oczekuję od Japończyków.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co do tego ze ze Vanquish to zrzynka, jak tu sporo osób pisało, od gamespotu dostało emblema "Unique" ;) +9.0 + Editor's Choice. Tak jak myślałem od samego poczatku, gra dużo powyżej przeciętnej. Napewno kupie jak stanieje, bo bidny jestem, nie stać mnie :(

 

http://www.gamespot.com/xbox360/action/vanquish/review.html?tag=topslot;thumb;1

Edytowane przez kraczek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Polecam zagrać w Vanquish. Tez po demku uważałem że tra gra jest kiepska jak Gooral (czy jakoś tak). Ale stestowałem pełną wersję, jestem już kawałęk w grze ( z 8-9 chapterów) i powiem ze gra urywa łeb przy samej (pipi)e.

 

Jest owszem jak w Gearsach ale dla mnie dużo lepiej. Lepiej ze względu na klimat, futuryzm (nie wiem czy takie słowo istnieje), dynamike którą pęknie potrafisz kontrolować, efektywność i kilka elementów dodatkowo wzbogacających gre. Demo od razu wrzucało w kawałek jednej misji i było słabe. Gra się zaczyna od wielkiej inwazji i mega wprowadza w klimat.

 

 

Gooral (czy jakoś tak). Nie oceniaj ksiązki po okładce.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość donsterydo

Akt pierwszy misja czwarta - z początku mieszane uczucia, ale jak zaczyna łapać się te ślizgi i kanapki z piąchy to robi się ciekawiej. Zobaczymy jak będzie dalej :)

 

Edyta: Przeszedłem pierwszy Akt i jest super - Maximum Arcade :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Darmowy pack z 3 broniami do Vanquish

 

Wchodzimy na link, który zamieściłem poniżej ---> klikamy na obrazek ---> podajemy e-mail i klikamy w potwierdzenie. Później przychodzi e-mail z linkiem potwierdzającym, który trzeba otworzyć w przeglądarce i następnie dostajemy e-maila z kodem.

 

http://www.computerbild.de/gutscheinaktionen/cbs-xbox-Vanquish-Codes-5859728.html

Odnośnik do komentarza

choc gra mnie interesowa od samego poczatku, wstrzymywalem sie z zakupem czekajac az stanieje. po reckach jakos nie chcialem przeplacac ze wzgledu na wypominany krotki czas gry.

ale ostatnio wyszukalem niechcacy wersje z figurka, wiec sie skusilem i zamowilem ;)

 

@Don: a ten kod to na X'a czy dowolnie na PS3 tez?

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i przeszedłem. Pokazało mi 9 godzin na Hard. W połowie specyficzny design i mdła kolorystyka zaczynają męczyć. Nie jest to poziom Bayonetty wyrywający z kapci, ale ekipa Platinum skleiła całkiem dobrą grę. Po zakończeniu sequel jest oczywisty :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...