Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie mam 4200 i moglbym i bede mial spokojnie wiecej. Moglbym, ale niektore decyzje przyczynily sie do tego, ze mam troche mniej a bede mial, bo jeszcze troche gry przede mna. Bynajmniej tak mi sie wydaje.

 

A to ja juz sam nie wiem jaka jest prawda. Jedni mowia, ze to bujda i nie trzeba grac w multi, a inni mowia, ze jednak trzeba. A jak trzeba to ile? Do tego 20 levelu?

Skoro nie odróżniasz bynajmniej od przynajmniej to łatwo mi sobie wyobrazić jak mylisz Total Military Strength z Effective Military Strength

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba grać w multi jak masz idealnego save z 1 i 2. Czyli wszyscy przeżyli, raknii uratowałeś etc. Dzięki temu bez multi miałem ponad 4k. Wszystko da się zamienić na surowce wojenne :) dam 2 przykłady :

 

Kelly <-- jak zasugerujesz jej zmianę nazwiska przeżyje atak cerberusa i wspomoże cię oddziałem inżynierów (albo czymś innym już zapomniałem)

Dziennikarka przy pierwszej wizycie w ambasadzie ludzi na cytadeli <-- możesz dać jej w morde czyli 0 wojennego wsparcia albo poczekać na akcję paragona i +10 do wsparcia masz zapewnione :)

 

 

Jak widać na tych 2 przykładach nawet najmniejsze i głupie decyzje moga mieć wpływ :) Tak wszystkie zbierając do kupy można mieć ponad 8k wsparcia co oczywiście powoduje że ponad 4k właściwego bez multi można mieć :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie mam 4200 i moglbym i bede mial spokojnie wiecej. Moglbym, ale niektore decyzje przyczynily sie do tego, ze mam troche mniej a bede mial, bo jeszcze troche gry przede mna. Bynajmniej tak mi sie wydaje.

 

A to ja juz sam nie wiem jaka jest prawda. Jedni mowia, ze to bujda i nie trzeba grac w multi, a inni mowia, ze jednak trzeba. A jak trzeba to ile? Do tego 20 levelu?

Skoro nie odróżniasz bynajmniej od przynajmniej to łatwo mi sobie wyobrazić jak mylisz Total Military Strength z Effective Military Strength

Daj raport tego posta, skoro razi cie blednie uzyte bynajmniej.

 

Poza tym, co ma jedno do drugiego? Biorac to na chlopski rozum, oba wskazniki powinny miec duze znaczenie, a tu okazuje sie, ze tak naprawde nalezy patrzec na "Laczna sile zbrojna". Dziwne to bo "Wskaznik gotowosci" przy 50% wskazuje, ze szans na dobry final byc nie powinno bo "Wymierna sila zbrojna" zanizona jest o polowe, co by wskazywalo, ze daleko jest do bycia gotowym na final.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

To muszę pograć w multi by mieć te 5000+?

Tak, musisz. Aczkolwiek wystarczy 4000+ żeby dostać teoretycznie najlepsze zakończenie

czyli Shepard żyje, ale tylko przy wybraniu zniszczenia.

4000 ponoć można osiągnąćw samym tylko singlu, ale jest to cholernie trudne. Ja miałem ~3500 po ukończeniu absolutnie wszystkich misji.

Ja mam Łączną siłę na 6095, gotowość na 51%, wymierna siła 3108. Jestem przed

atakiem na Cerberusa

 

czyli nie ma co liczyć na dobre zokończenie?

 

raz przeszedłem i wybrałem kontrole nad zniwiarzami

 

Edytowane przez Vril_Dox
Odnośnik do komentarza

To muszę pograć w multi by mieć te 5000+?

Tak, musisz. Aczkolwiek wystarczy 4000+ żeby dostać teoretycznie najlepsze zakończenie

czyli Shepard żyje, ale tylko przy wybraniu zniszczenia.

4000 ponoć można osiągnąćw samym tylko singlu, ale jest to cholernie trudne. Ja miałem ~3500 po ukończeniu absolutnie wszystkich misji.

Co ty pierdzielisz. Ja miałem jakieś 6 tysięcy i multi nie tykałem.

 

6 tysięcy WYMIERNEJ siły zbrojnej? To nie to samo co 6 tysięcy ŁĄCZNEJ siły zbrojnej.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Albo ja jestem cienki albo to przez to ze gram soldierem ale ja nigdy nie dostalem w coopie wiecej niz 4% ;)

Do tego zgadzam sie z Toba Votec ze gra sie naprawde fajnie :)

Teraz niestety przez 2 tygodnie sobie nie pogram bo spada tylko 1% dziennie a chce zrobic worst ending (mozna w ogole tak powiedziec? ;))

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Czyli jednak wymierna sile musze miec przynajmniej na 4000+ zeby miec dobre zakonczenie? Ok.

Lepiej dobij trochę więcej gotowości bo niektórzy mówią,że 4000+ a niektórzy,że 5000+.

 

Obejrzałem ten launch trailer...ja pier.dole jak dobrze,że nie zrobiłem tego wcześniej. Jak zwykle musieli do(pipi) scenki z praktycznie samego końca gry...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...