Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

To stawiam e-piwo, że gra ukaże się pod koniec 2012 roku. Optymalnym czasem developingu na gotowym enginie to trzy lata. Dlatego też ani 2011 ani początek 2012 IMO nie wchodzi w rachubę.

 

Aha i chcę takiego zakończenia bym mógł nieświadomie klaskać uszami po skończeniu trójki. Ma być epicko. Koniec trylogii ma zapierać dech w piersiach.

 

PS: I nie spoilować mi tu bo jeszcze dwójki nie skończyłem.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam początek lub środek 2012. I że gra będzie na 3 płytach :) Czego oczekuję od ME3? Że będzie jeszcze lepsze i bardziej miażdżące od dwójki. Oczekuję mega epickiego, hyper bombastycznego zakończenia historii. A usprawnienia? Żeby w polskiej wersji nie było Nowickiego, żeby loadingi były krótsze i żeby wrócił Mako.

Odnośnik do komentarza

To stawiam e-piwo, że gra ukaże się pod koniec 2012 roku. Optymalnym czasem developingu na gotowym enginie to trzy lata. Dlatego też ani 2011 ani początek 2012 IMO nie wchodzi w rachubę.

 

Aha i chcę takiego zakończenia bym mógł nieświadomie klaskać uszami po skończeniu trójki. Ma być epicko. Koniec trylogii ma zapierać dech w piersiach.

 

PS: I nie spoilować mi tu bo jeszcze dwójki nie skończyłem.

wez pod uwage, ze moga wykorzystac duzo elementow z obu czesci. Od strony artystycznej maja na pewno wszystko przygotowane, fabule tez pewnie jest juz gotowa. Pozostaje wiec tylko implementacja. Spokojnie 2 lata im wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Odwiedzenie Salarian na ich ojczystej planecie.

Salarian? A co tam jest?

Może planeta hanarów (Kahje?)?

Albo drellów.

 

No i fajnie by było odwiedzić naszą niebieską kulkę.

Zresztą coś tam Thane wspomniał na statku kolektorów

 

 

Tak w ogóle, przydałaby się możliwość lądowania w kilku miejscach na planecie, a nie że ląduję na zaludnionej planecie i chodzę po jakimś małym skrawku. Np. Nowy Jork, coś w Europie, New Mombasa (a nie sorry, to Halo :P ). Przynajmniej na tych głównych.

Odnośnik do komentarza

I właśnie po to masz dwa sloty na dodatkowych kompanów by rozwalili za ciebie tarcze "antybiotyczne". Bo chyba walka z ostatnim bossem w ME2 nie odbywa się jeden na jeden prawda?

 

Tru, tru. Tylko, że kompani na Insanity giną szybciuteńko, a Adept sam w sobie (nawet z Barrier/Fortification) jest kruchutki. Poza tym na Insanity jeden Heavy Overload, czy Heavy Incinerate nie zdejmuje całej osłony, a więc tak czy siak strzelać trzeba. Marzy mi się, żeby strzelanie było opcjonalnym komponentem dla Adepta, a nie przymusem.

 

 

No odwiedzenie planety Hanarów (i Drellów zarazem) to świetny pomysł. Nawet lepszy niż Salarian ;) Na Ziemię mi się nie śpieszy, bo Cytadela swoją architekturą kojarzy mi się właśnie z Ziemią A.D. 21xx. Chciałbym coś prawdziwie obcego, bo tego imo brakuje w uniwersum ME.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość donsterydo

Ja bym chciał, żeby Samara dostała biotycznego boosta, by nie używała broni tylko miała tak z 6 różnych mocy bardziej efektownych, szybką regenerację energii i jak wchodziła na pole walki to wszyscy przeciwnicy robili WTF :D

 

Chciałbym by kontynuacja gry miała dwie dość mocno różniące się od siebie ścieżki co moim zdaniem powinno wynikać z dwóch możliwości jakie mamy na końcu ME2.

 

No i ma być dramatyczna :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@Heros: na necie (chyba nawet forum Bioware) jest temat o jej twarzy ;)

 

Skonczylem ME1 i 2, wiec z tej perspektywy rzeczy o ktore blagam:

 

- przywroccie inwentarz jak z ME1

- zostawcie strzelanie takim jakie jest, bo jest wysmienite

- wiecej misji pobocznych, ktore czuc, ze sa jednak dobrze wplecione w historie (a nie, ze bohater nie zamieni jednego slowa na temat tego co sie dzieje)

- skanowanie planet da sie lepiej rozwiazac, cum on!

- jakies 30h watku wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...