Skocz do zawartości

Heroes - sezon nr 5


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej będzie piąty sezon. Jeśli utrzyma "poziom" trzeciego i czwartego, to chyba lepiej, żeby zrezygnowali. Niemniej wstęp do niego (końcówka 19. odcinka 4. sezonu) daje nadzieję na interesujące odcinki.

 

Volume 6: Brave New World

 

At the beginning of Volume 6, Claire reveals the presence of people with special abilities to the world. She does this by leaping off a tall ferris wheel, hitting the ground, and then standing up again fully recovered while being followed by a group of news reporters with their cameras. While climbing, Sylar comments to Peter, "It's a brave new world.(As shown in the 19th episode of the 4th season.)"

 

At this point a fifth season has yet to be confirmed. However, according to Greg Grunberg, who plays Matt Parkman on the show, "We wrapped yesterday and the [final episode] is nowhere near a series finale, It is cliffhanger-y and exciting, but it is nowhere near an end to a series that people are so invested in. It does not tie everything up in a neat bow? I don?t have any doubt that the show will be back."

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W jakim stylu? Czyli, ze serialu o superbohaterach? 95% amerykańskich seriali/filmów jest o ludziach z supermocami i prawie wszystkie te produkcje są lepsze od ostatnich sezonów Herosów

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Czyli co następna przerwa, czy mam się spodziewać 20 odcinka w poniedziałek?

Przerwa.

 

Przestałem oglądać na 10. odcinku 4. serii i jakoś nie czuję parcia na zapoznanie się z dalszym ciągiem. Według Was warto czy lepiej odpuścić ? Powyższe komentarze nie napawają optymizmem.

Lepiej odpuścić i przeczytaj streszczenia. Odcinki są nudne i przepełnione bzdurami. Trzy przykłady:

 

1. Hiro w śnie w barze Charlie jest sądzony przez swojego ojca (bar zamienia się w sąd). Jego obrońcą jest Ando, a prokuratorem - Adam Monroe. Na końcu odcinka Hiro i Adam walczą katanami; Hiro, choć miał umrzeć, został (przez sen) wyleczony przez swoją matkę (było o niej w bodaj drugim sezonie).

2. Sylar został uwięziony w swoim umyśle. Dołączył do niego Peter, który chciał go uratować. Żeby się stamtąd wydostać, musieli rozwalić mur w jakiejś uliczce miasta (chyba Nowego Jorku).

3. Claire z ojcem zostali zamknięci w przyczepie kempingowej, którą Samuel spuścił pod ziemię. Gdy Noah był bliski śmierci, nagle zaczęła kapać woda i pojawiła się Tracy, która przetransportowała go na powierzchnię (przyczepa była kilkanaście metrów poniżej).

 

Odnośnik do komentarza

ej, mi sie ta scena sądu nawet podobała :)

On przez sen (czy tam w stanie śmierci klinicznej) sam się uleczył.

 

Motyw z Sylarem poniekąd też, chyba każdy rozumie, że koleś musiał się zmienić a nagła zmiana byłaby niemożliwa.

No ok, ale żeby to przedstawiać w postaci muru w środku miasta? ;)

Odnośnik do komentarza

No muru, bo mur kojarzy się z barierą, a zniszczenie bariery ze zmianą. Taka metafora. Też mi się podobało. Motyw z Hiro był z dupy, bo on włada czasem i nie powinien móc się sam uleczyć. Natomiast akcja z przyczepą była naciągana. Zastanawiam się jak Noah, który nie miał już w ogóle powietrza, dał radę przepłynąć te kilka metrów do góry, skoro Claire brakowało tchu (tak się zaciągnęła powietrzem, jakby olimpijski przepłynęła w tą i wewte).

 

Ogólnie sezon nie był jakiś wybitny, ale nie znam innych seriali o super kolesiach z super mocami, więc oglądałem z zaciekawieniem. Coś polecicie?

 

 

Odnośnik do komentarza

No co ty. Hiro jest wypas. On na pewno nie kipnie, bo stanowi komiczną przeciwwagę do poważnego wątku głównego (ratowanie świata ofkoz). Ja tam lubię go oglądać, kojarzy mi się z chomikiem ;)

 

Parkman też jest git, tylko wkurza mnie jego żona, która zawsze zjawia się w najmniej odpowiednim momencie. Co za głupia baba.

 

Jedyne co mnie naprawdę rozczarowało to brak powrotu oryginalnej mocy Piotrka. Liczyłem, że znowu zacznie niszczyć i stanie się prze(pipi)wem.

 

 

Odnośnik do komentarza
No co ty. Hiro jest wypas. On na pewno nie kipnie, bo stanowi komiczną przeciwwagę do poważnego wątku głównego (ratowanie świata ofkoz). Ja tam lubię go oglądać, kojarzy mi się z chomikiem ;)

Hiro (z tego sezonu) to najgłupsza postać obok Clair. Mi się podobał tylko motyw z cyrkiem. Motyw Sylara był głupi. On juz kiedyś był dobry (co było pokazane jak mieszkał w domu Benetta i robił naleśniki swojemu dzieciakowi) wtedy to było o wiele lepiej przedstawione niż ta przemiana w 15 minut co im się wydawało, że spędzili razem 5 lat. kompletny bezsens. Druga sprawa to wątek tej ułomnej babki co grała na wiolonczeli. Niby jaka była jej rola? Miła zwabić ludzi, bo ładnie grała? Na pewno sezon lepszy od żałośnie głupiego i nudnego poprzednika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...