Skocz do zawartości

Ghost Recon Future Soldier


Matt90

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało - rozmiar bety to 1.23 Gb.

 

No cóż to nieprawda. Beta waży 1.68 Gb.

Poza tym szczodrzy w tym Ubi nie są, wysłali garść tych kodów.

Kody sa rozsylane jeszcze.

 

Jak narazie serwery do bety jescze wylaczone.

 

Beta zaczyna sie o 16.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakby kogoś interesowało - rozmiar bety to 1.23 Gb.

 

No cóż to nieprawda. Beta waży 1.68 Gb.

Poza tym szczodrzy w tym Ubi nie są, wysłali garść tych kodów.

 

Na X360 waży właśnie 1.23 Gb

 

PS. Nawet przyjemnie się gra :) Graficznie multi też dobrze się prezentuje. Płynnie i nic się nie zacina.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trzeba poczekać ze 2-3 dni aż ludzie ograną o co kaman, bo jak już ja jestem na topie, to znaczy, że nie wiedzą co i jak :P

 

Tempo gry mi się podoba, nie trzeba walić na pałę i ginąć co 25 sekund :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Problem jest ze znikającymi przeciwnikami oraz nie wiem czy ktoś tak miał ale jak dostałem invite od kolegi i wszedłem do menu to wszystko ładowało się bez końca na dodatek gra w tle jakby zwalniała bo narrator w grze były rozciągnięte i zacinający się.

Jeszcze chyba nieczytelne oznakowanie kto jest kto nie raz musiałem spojrzeć na mapę by dowiedzieć się czy to mój czy przeciwnik.

Ogólnie gra ok tylko ludzie jak już ktoś powiedział muszą ogarnąć bo jak na razie co niektórzy strzelają do swoich.

Odnośnik do komentarza

ok, powoli zacząłem sie odnajdywać, troche mi sie jeszcze buttony pierdzielą ale jakos gram.

Ogólnie bez polotu, ale spoko, myslalem ze bedzie słabiej. Niewiele trzeba do uśmiercenia przeciwnika, to in +. Można flankować, i ogólnie sporo zakamarków. 1sze wrazenie ok, ale nie wiem czy multi w tej grze podbije moje serce.

Grafa bez szału, ale nie razi.

 

ed: w grunie rzeczy to grafa jest spoko :) ale servery mają ostrą zadyszkę, jakies 6/10 gier sie wysypało.

 

jest jakiś atak z bliska? kurde chyba nie ma konfiguracji przycisków albo nie widze, poza loadingami.

 

Aha, te headshoty z zoomem na lecący pocisk.. niespecjalnie fajnie to wyszlo, sniper elite to nie jest.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No tak, zapodałem generator i nadal aktualne, poszukaj w temacie o kodach. Niestety konto na uplay i tak trzeba założyć aby zagrac cholera :).

 

Gra jest fajna, nie ma biegania na oślep i rashowania... to mi się podoba.Grafika poprawna ale bez rewelacji. Na pewno kupuje na premiere i gram online ile wlezie... MW3 idzie w odstawkę.

Odnośnik do komentarza

Niby wszystkim, ale jak widać niektórzy nie dostali (podobno).

 

Kurde servery masakra, co 2gi mecz sie wywala i potem info ze servery ubi są chwilowo niedostepne, trzeba wyjsc z gry i wejsc jeszcze raz :confused:

 

Pograłem troche i jest całekiem ok, ale jakoś po 1h juz mnie nudzi.. Spoko ze ludziska faktycznie zajmują się celami a nie siedzą w krzaczorach i czekają aż ktoś przebiegnie zeby mieć fraga. Fajne są zbudowane mapy bo jest wiele dróg dojścia (zwłaszcza na Młynie) i sprzyja to flankowaniu. No i nawet nieźle mi idzie :)

 

Ale... średnio czuć powera broni, jesli chodzi o obrażenia to nawet szybko padają, ale nie ma jakiegoś takiego feelingu ze strzelania imo. Czasami można sie zamotać z tym cover system, na odległość jest ok, ale jak kolo wybiegnie ni stąd ni z owąd tuz przed lufę to trzeba "odkleić" sie od murku bo szybkosc celowania w takiej poycji na bliskim dystansie nie daje rady. Przydałoby sie odblokować jakieś celowniki opytczne bo przy tym celowaniu ze szczerbinki gufno widać. Grafa mogłaby jednak być troche ładniejsza, Ubi chyba nie ma problemu ze zrobieniem czegoś ładnego, a tutaj jest dosc standardowo..

 

Myślę ze kupię bardziej dla singla, no chyba że będa ciekawe mapki i multi się rozkręci. Ale chyba i tak 1szy bedzie Max 3...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to takie połączenie MGO i CoDa. Kucki i ogólnie interface jak w MGS, a z CoDa strzelanie i kolorystyka. Graficznie jest spoko choć nie powala. Dobre są animacje zarówno biegu jaki i przy cover systemie. Jak kampania będzie dobra to chętnie bym zagrał.

Odnośnik do komentarza

Gra wydaje się być gotowa bo w becie błędów nie ma zbyt wiele. Rozgrywka płynna i bez lagów.Poza tym faktycznie czasem zbyt szybko się ginie albo odwrotnie na naszą niekorzyść, przeciwnik nie ginie mimo tony wystrzelonego ołowiu. Na szczęście to sporadycznie. Grafikę mogliby jednak wygładzić. Pipeline mała mapa ale Mill już z dwa razy większa, liczę na brak klaustrofobii na mapach.

Odnośnik do komentarza

Gotowa? R U kidding me? moze w miarę tak, nie licząc tego że czasami po powirzchni suną zabłąkani gracze w pozycji wślizgu szukający swojej osłony do której to mieli sie przykleić. Pomijając to ze po respie na plecach kolegi z teamu widać nasz przez chwilę jako lewitujący karbain i hełm. Albo detekcja trafień - wczoraj koles polożyl mnie razm z kolesiem z rużyny 2dwójnym headshotem - tylko ze na killkamie ten 2gi ubity był juz jakies 3 m ode mnie. Killcam to ogólnie nieporozumienie, często widac sam karabin albo jakies motające się textury ściany/podłoża. No ale beta to beta, tylko troche blisko do premiery, a błędów jest sporo i nie są one banalne.

Serwery natomiast, na pewno nie są gotowe na rozpoczęcie zmagań online. Nawet jesli gra idzie płynnie bez zadnych symptomów, to nie znaczy ze na sam koniec nie dostaniemy komunikatu ze severy Ubisoft są chwilowo niedostępne i ekran menu głównego.

 

btw: wczoraj zorientowalem sie ze w trakcie gry zgarniamy kredyty za które kupujemy dodatki do broni :P, z przyzwyczajenia czekałem na jakiś głosny komunikat ze oto moge sobie kupic np jakis celownik, tymczasem czesc z nich jest dostepna do kupienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...