Skocz do zawartości

Ghost Recon Future Soldier


Matt90

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie poczytałem ten temat i widzę że beta niewielu przekonała. Sam doświadczyłem freezów, zwisów, lagów i innych rzeczy ale do gry się nastawiam pozytywnie. W końcu beta jest po to aby wyłapac wszystkie błędy , to nie jest demo gry.

Kiedy udało się już połączyć z kumplami i pograć w czterech z headsetami powiem wam że, gra wymiata. Koniec z bieganiem na pałę jak w COD, tutaj takie zachowanie będzie surowo egzekwowane przez przeciwnika. Voicechat jak już działał to jakość dźwięku była na wysokim poziomie, ze spokojem można zrozumieć co mówi do nas kolega. I to właśnie koledzy są tym co sprawi mi frajdę w tej grze. Bez nich nawet nie ma co grać bo biegając samemu bardzo trudno jest opracować jakąś strategię by wygrać. Nie podoba mi się natomiast system levelingu i odkrywanie broni. Nie wydaje mi się dobrym pomysłem wędrówka od 0-50 lv i odkrywanie coraz to mocniejszych giwer. Później będzie to wyglądało tak że, początkujący gracz biega z kałachem a doświadczony lv 40-50 ma kosmiczny wybór arsenału, trochę to nie fair. Poza tym co jak już dojdę do 50? Pozostanie mi tylko nabijanie k/d? Chyba wolałbym żeby levele spadały jeśli ktoś nie gra dobrze.

Ciekawi mnie jeszcze możliwość tworzenia klanów i ich statystyki, nie wiem czy będzie je można robić (muszę troszkę poguglać).

Tak czy inaczej grę kupuję bo zamykają mi serwery MGO a GRFS to jedyna produkcja która może dzielnie ją zastąpić.

Nie zrażam się błędami bety bo wiem że to tylko jej przypadłość i wierzę w panów z Ubisoft że oddadzą w moje ręce pełnowartościowy produkt. Do tego wszystkiego będzie czteroosobowy Co-op i w taki też sposób będzie można przejść kampanię.

Odnośnik do komentarza

Grę kupiłem, nie grałem jeszcze singla tylko od razu odpaliłem multi. Niestety kubeł zimnej wody na głowę, bo od czasu bety nic nie zostało naprawione. Napisałem do działu technicznego ubisoft i odpisali że zajmują się tym. Tak więc niedługo pewnie dostaniemy konkretną łatkę bo multi w tej chwili to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast kupiłem grę na psn , najbardziej wkórzyło mnie to że gra nie jest po polsku , to hańba , za grę w cyfrowej dystrybucji bez nośnika , bez dystrybutora płacę 239 zł , w sklepie kosztuję 189 zł jest po polsku i posiada chustę taką jak mają żołnierze w grze , gdyby nie to że grę kupowałem z kolegą to w ogóle nie kupowałbym wersji cyfrowej , ciekawe kiedy to się zmieni i przestaną z nas doić kasę , przecież na psn powinno być o połowe tańsze.

Wracając do gry mi bardzo się spodobała , singla przechodzę w co-opie z kolesiem i naprawdę jest niezła wczuwa. Gra ma swój wojenny klimat i kilka filmowych akcji które naprawdę mogą się podobać. Gra warta polecenia.

Odnośnik do komentarza

grafika ?,czyli występuję pixeloza obraz jest beznadziejny ? zastanawiam się właśnie nad wymianą Max Payne za Ghost Recon na filmikach gra wygląda naprawdę dobrze

 

Ja tak zrobiłem, pogoniłem max'a i nabyłem Recon'a, bo jakoś nie poczuliśmy do siebie mięty. Z grafiki w Reconie będziesz zadowolony, bo po prostu jest z nią wg mnie wszystko w porządku jak na tego typu grę.

Odnośnik do komentarza

jak nie chcesz mieć "pixelozy" kup sobie PC... ;) Dla mnie różice X360 a PS3 są zauważalne jak masz 2 monitory obok siebie - i tak zależy od sytuacji. Gdy uruchamiasz grę na PS-ie lub na x-ie i grasz na detale (prznajmniej w moim przypadku), nie zwracam. Prawda jest taka że jeśli bym chciał miec piękną grafie grałbym na PC. Przy czym karta graficzna jest w cenie dwuch X360. Przynajmniej ja tak mam.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że w becie nie miałem tyle problemów co w finalnej wersji. Na początku myślałem, ze to lagi a teraz to chyba błędy w grze. Otóż przy wywaleniu całego magazynka kolo biega sobie jak gdyby nigdy nic, odwraca się i chlast, dwóch gości z przeciwnej drużyny kładzie po jednym strzale. Żeby było śmieszniej na każdym killcamie nigdy nie widziałem by strzały padały prosto w postać, zazwyczaj obok lub w nicość. Tak więc podstawowe bronie strzelca są strzasnie mizerne na tą chwilę. w sumie inżyniera pukawki szału też nie robią bo trzeba pakować tonami te pociski by coś ustrzelić. Na moje oko wygląda to tak, ze drużyna mająca hosta w drużynie ma przewagę w grze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to są błędy w kodzie gry to sie nie dziwie, Ubisoft ma fajne oryginalne gry ale od strony technicznej strasznie zepsute (tak było z R6 i poprzednim GRAW2) ale nie ma czegoś takiego jak "Na moje oko wygląda to tak, ze drużyna mająca hosta w drużynie ma przewagę w grze. " bo od strony technicznej nie ma różnicy między Tobą a graczami z przeciwnej drużyny. Host może mieć przewagę jak najbardziej ale nie jego drużyna bo oni maja taką samą drogę do niego jak TY...

no chyba że tak jest "ustawione" w kodzie specjalnie ;)

Pamiętam jakie drażniące błędy były w R6 i GRAW2 a na oficjalnym forum UBI oficjalne napisali ze nie naprawią bo nie umieją... martwię się tym razem będzie to samo.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w multi , bo w takich tytułach z taktycznym podejściem multi raczej się nie sprawdza, przynajmniej nie z randomami .Jestem w połowie single i stwierdzam,że gra jest rewelacyjna . Brak błędów (raz miałem dziwne zacięcie ,członkowie ekipy nie mogli dołączyć do punktu zbornego i musiałem restartnąć czekpointa) akcja fajnie poprowadzona,świetnie się strzela, customizacja broni, nowoczesne gadźety, których świtnie się uzywa . Naprawdę dobry tytuł .

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast kupiłem grę na psn , najbardziej wkórzyło mnie to że gra nie jest po polsku , to hańba , za grę w cyfrowej dystrybucji bez nośnika , bez dystrybutora płacę 239 zł , w sklepie kosztuję 189 zł jest po polsku i posiada chustę taką jak mają żołnierze w grze , gdyby nie to że grę kupowałem z kolegą to w ogóle nie kupowałbym wersji cyfrowej , ciekawe kiedy to się zmieni i przestaną z nas doić kasę , przecież na psn powinno być o połowe tańsze.

Wracając do gry mi bardzo się spodobała , singla przechodzę w co-opie z kolesiem i naprawdę jest niezła wczuwa. Gra ma swój wojenny klimat i kilka filmowych akcji które naprawdę mogą się podobać. Gra warta polecenia.

 

To trzeba było nie doić wydawcy na ok 60 zl (118 zl zamiast 189 zl), tylko kupić za pełną kwotę, nie powiem masz tupet ;)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...