Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy wstępna listę

 

1.Neo3016

2.Czan

3.Martinezzz

4.szymuR1920

5.szpic

6.Lamkers

7.....

8.....

 

Zaraz prześlę zaproszenia na PSN wiec proszę o akceptacje ;)

Poczekamy na ewentualnych innych chętnych i ustalimy szczegóły

 

Myślę, że możemy posłużyć się radami już doświadczonych :)

 

 

Panowie, gdybym nie pozyczyl gry kumplowi to bym pomogl.

A co do planu, to z doswiadczenia na 1 ustawce moge poradzic:

 

Zakladacie jeden Team1 w 4 osoby, pozostali czekaja z otwartym oknem w (Play with friends) i czekaja az u osoby z Teamu1 pokaze sie opcja JOIN.

Team1 odpala Squad Rush na dowolnej mapie (pozniej po 2 turach i tak sie zmieniaja losowo, a jest kilka map, na ktorych nie ma "zawalajacych" sie domow).

Jak bedzie 8 graczy na mapie, polecam aby tylko ekipa z teamu atakujacego robila DM2.0 (limit 20 zyc na team moze szybko zakonczyc zabawe).

No i cisniecie az kazdy zdobedzie ;)

Edytowane przez Lamkers
Odnośnik do komentarza

No to mamy pełną listę

 

1.Neo3016

2.Czan

3.Martinezzz

4.szymuR1920

5.szpic

6.Lamkers

7.giger_andrus

8. Jasior

 

Proponuję dzisiaj godzinę 21 00, dajcie znać czy każdemu odpowiada.

Mam mały problem z HeadSetem i możliwe, że nie będzie mnie słychać - proponuję wyznaczyć lidera dysponującego HS co by rozkazywać miał kto ;)

Odnośnik do komentarza

No to może zróbmy tak - kto może niech będzie zalogowany o 21, jeśli będzie więcej osób niż miejsc będziemy się wymieniać, osoba, której wpadnie trofeum wyjdzie z gry i zrobi miejsce dla kolejnej.

 

 

Przy okazji mam pytanie do osób, które mają doświadczenie w tym temacie, mianowicie czy te kille są zaliczane tylko w momencie zabicia kogoś z przeciwnej drużyny, czy można grac w trybie Hardcore gdzie włączony jest friendly fire i zabijać też swoich ? a;bo może nawet bez friendly fire bo chyba nasi i tak zginą w tym budynku, który się zawali tylko pytanie czy zalicza te kille.

Jeśli ktoś już odpowiedział na to pytanie to sorki ale jakoś nie mogłem znaleźć.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Lamkers
Odnośnik do komentarza

z tego co sie orientuje rozwalając budynek z ludkami z Twojej drużyny to zabijasz ich niezależnie od tego czy to HC czy SC - ja nie grałem na HC ani razu jeszcze, a zabiłem kilka osób w budynku łacznie z moim ziomem.

 

BTw - wyslijcie mi zaproszenie bo ja jakoś koło 20 dopiero wróce z pracy, to jedno bede miał z głowy. thx ;)

Odnośnik do komentarza

Jak będziecie wysadzać swoich to tego co wysadza wywali.

 

I tak najczęściej za jednym razem zabijecie 3. Często ktoś ginie od C4 albo RPG. Najlepiej żeby w każdej drużynie był medic i assault. My jak to robiliśmy i nie było medyka ani nikogo kto miał ammo to były jaja. Po chwili dopiero pomyśleliśmy.

Odnośnik do komentarza

Jak będziecie wysadzać swoich to tego co wysadza wywali.I tak najczęściej za jednym razem zabijecie 3. Często ktoś ginie od C4 albo RPG. Najlepiej żeby w każdej drużynie był medic i assault. My jak to robiliśmy i nie było medyka ani nikogo kto miał ammo to były jaja. Po chwili dopiero pomyśleliśmy.

 

 

no pamiętam, niezła beka była hehe. disco było, człowiek choinka też był, no i w darty graliśmy nawet :thumbsup:

właśnie wtedy się dowiedziałem, że można kogoś zabic granatem dymnym, dwóch gości tak uwaliłem :) a jeden nawet heda dostał.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jak będziecie wysadzać swoich to tego co wysadza wywali.I tak najczęściej za jednym razem zabijecie 3. Często ktoś ginie od C4 albo RPG. Najlepiej żeby w każdej drużynie był medic i assault. My jak to robiliśmy i nie było medyka ani nikogo kto miał ammo to były jaja. Po chwili dopiero pomyśleliśmy.

 

 

no pamiętam, niezła beka była hehe. disco było, człowiek choinka też był, no i w darty graliśmy nawet :thumbsup:

właśnie wtedy się dowiedziałem, że można kogoś zabic granatem dymnym, dwóch gości tak uwaliłem :) a jeden nawet heda dostał.

 

I tak najlepszy był ten koleś co przez przypadek dołączył do nas jak chyba Jokera wywaliło ;d Jak zaczął uciekać, my za nim, on się zatrzymał, tak patrzy na nas i za chwile znowu ucieka. Gość wymiatał ;d

 

A wracając do waszej ustawki to przygotujcie sobie jakąś kawkę, red bulla (najlepiej kilka) i nastawcie się na trochę grania. Jak 8 osób ma to wbić to 4h min. powalczycie

Odnośnik do komentarza

No to mamy pełną listę

 

1.Neo3016

2.Czan

3.Martinezzz

4.szymuR1920

5.szpic

6.Lamkers

7.giger_andrus

8. Jasior

 

Proponuję dzisiaj godzinę 21 00, dajcie znać czy każdemu odpowiada.

Mam mały problem z HeadSetem i możliwe, że nie będzie mnie słychać - proponuję wyznaczyć lidera dysponującego HS co by rozkazywać miał kto ;)

Poprawiłem listę wypisując PSN id bo niektórzy mają inny niż loginu na forum.

 

1.Neo3016

2.Czan

3.MartinezPL

4.szymuR

5.szpic_pl

6.Lamkers

7.giger_andrus

8.jsr1337

 

Lista rezerwowa.

 

9.Ukarzyciel

10.Pryxfus

11.Humanno

12.VaanTheLichKing

13.OtasPL

Edytowane przez Czan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...