Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gdybym nie pozyczyl gry kumplowi to bym pomogl.

A co do planu, to z doswiadczenia na 1 ustawce moge poradzic:

 

Zakladacie jeden Team1 w 4 osoby, pozostali czekaja z otwartym oknem w (Play with friends) i czekaja az u osoby z Teamu1 pokaze sie opcja JOIN.

Team1 odpala Squad Rush na dowolnej mapie (pozniej po 2 turach i tak sie zmieniaja losowo, a jest kilka map, na ktorych nie ma "zawalajacych" sie domow).

Jak bedzie 8 graczy na mapie, polecam aby tylko ekipa z teamu atakujacego robila DM2.0 (limit 20 zyc na team moze szybko zakonczyc zabawe).

No i cisniecie az kazdy zdobedzie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alu zapomniał dodać że lepiej żeby gracze z tego teamu co wysadzający nie znajdowali się w domu bo wywala tego co robi trofeum ;)

 

Ja moge pomóc. Wprawdzie mam juz platynke ale chcę wbic sobie pare gwiazdek za 5k punktów i od razu wam pomogę.

 

P.S. Alu kiedy będziesz miał grę bo nie ma z kim grać i musze ci pokazać jak się w TDM rozwala. :diablo: pzdr

Odnośnik do komentarza

dokladnie jak mowi Alu i Schab, moge jeszcz dodac ze najlepsze sa dwie mapki na robienie tego w squad rushu, port valdez i druga na pustyni ale nie arica harbor tylko tam gdzie normalnie jest mi-28. I w teamie ktory robi niech bedzie jeden z ammo zeby nie trzeba sie zabijac gdy skoncza sie ladunki/ammo do bazooki ,mozecie tez na poczatku pomoc osobie ktora robi w danym momencie np zniszyc jedna dwie sciany wtedy bedzie duzo szybciej

Odnośnik do komentarza

Co do ustawki na następny raz polecam zrobić 1 4-osobowy skład i leader niech znajdzie na Squad Rush mapę Desert (jest tam około 10 domków) a reszta po kolei niech dołącza jak będzie miejsce, nam się dość bez problemu udało zebrać na jednym serwerze chociaż potrwało to troszkę (bo było 2 innych kolesi którzy przeszkadzali bo nie wiedzieli o ustawce, ale to nie był jakiś wielki problem, potem poszli) jednak każdemu wpadło trophy.

 

PS: (pipi)y Salwik zepsuł całą zabawę....

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok mam pytanie.

Jak jest z tymi trophy w singlu?

 

1 misje trzeba przejsc na normal i hard ( sa 2 trofea za ostatnia misje) jak przejde na hard to zaliczy oba?

te misje zniszczy 1000 rzeczy i 50 domow to wystarczy 1 przejscie gry czy 2-3?

 

jest jakas misja aby uzbierac 10 killi z nozyka czy tez trzeba zbierac przez cala gre?

Odnośnik do komentarza

Ok mam pytanie.

Jak jest z tymi trophy w singlu?

 

1 misje trzeba przejsc na normal i hard ( sa 2 trofea za ostatnia misje) jak przejde na hard to zaliczy oba?

te misje zniszczy 1000 rzeczy i 50 domow to wystarczy 1 przejscie gry czy 2-3?

 

jest jakas misja aby uzbierac 10 killi z nozyka czy tez trzeba zbierac przez cala gre?

 

Jak przejdziesz na hard to powinny wpaść oba, ja przeszedłem pierwsze na normal.

Na 1000 rzeczy i 50 domów wystarczy 1 przejście.

Ja kile z noża zbierałem przez całą grę.

Odnośnik do komentarza

10 killi z noża to banał, spokojnie wpadnie. Całą grę możesz przejść nawet na easy, a ostatnią na hardzie. 1000 zniszczeń wpadło mi troszkę dalej niż w połowie gry, gorzej z 50 zniszczeniami domów, ale to można po prostu po przejściu gry włączyć misję "Heavy Metal" i powtarzać checkpoint z UAV-em (jest na yt jak to zrobić). :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...