Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1.oranje_pl

2.Szymek_PL

3.tomaszzPL

4.Ukarzyciel

5.TAKESHI-X-PL

6.jarek88_pl

7.

8.

 

Demolition 2.0 mam już zaliczona i do platyny pozostaje mi jedynie Et tu brute (0/5). Przy okazji - dam się "zabić" pięciokrotnie dwóm osobom tak, aby zdobyć dwukrotnie Payback Pins. Brakują mi do Distinguished Retaliation Combat.

 

Nie mam headseta, mam nadzieję, że to nie będzie wielki problem.

 

Dostosuje się to każdej pory, ale proponuje tak między 20.00-23.00. Tylko nie dziś, bo LM ;)

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

ok poddaje się :blush: , mam 7/20 demo2.0 ... i moze cie mnie dopisać..

 

1.oranje_pl

2.Szymek_PL

3.tomaszzPL

4.Ukarzyciel

5.TAKESHI-X-PL

6.

7.

8.

 

czyli jeszcze min 3 osoby ? Serge napisz co i jak bo chyba wcześniej już robiłeś...

 

aaa i mi pasuje wieczorami raczej 20.00-01.00

 

MIchał ALU pisał ostatnio :

akladacie jeden Team1 w 4 osoby, pozostali czekaja z otwartym oknem w (Play with friends) i czekaja az u osoby z Teamu1 pokaze sie opcja JOIN.

Team1 odpala Squad Rush na dowolnej mapie (pozniej po 2 turach i tak sie zmieniaja losowo, a jest kilka map, na ktorych nie ma "zawalajacych" sie domow).

Jak bedzie 8 graczy na mapie, polecam aby tylko ekipa z teamu atakujacego robila DM2.0 (limit 20 zyc na team moze szybko zakonczyc zabawe).

No i cisniecie az kazdy zdobedzie

 

My robilismy mniej wiecej tak jak wyżej - robiliśmy czat, wbijaliśmy dwoma składami na SR(na początku cięliśmy się nożami zeby złapać brutusa) i jedna druzyna wbijała na budynek, w drugiej jeden koles robił trofea, reszta rzucała mu paczki z ammo lub po prostu sobie stała i czekała. zawalony budynek i lecimy do nastepnego póki dana osoba nie dostanie trofeum.

 

Jak wpadło trofeum to nastepna osoba zawala itd.

 

WAŻNE, żeby nikt nie uciekał z ustawki bo wtedy wbijają się jakieś randomy i koniec z nabijania.

Odnośnik do komentarza

1.oranje_pl

2.Szymek_PL

3.tomaszzPL

4.Ukarzyciel

5.TAKESHI-X-PL

6.jarek88_pl

7.Rudiok

8.OwiecPL

 

Demolition 2.0 mam już zaliczona i do platyny pozostaje mi jedynie Et tu brute (0/5). Przy okazji - dam się "zabić" pięciokrotnie dwóm osobom tak, aby zdobyć dwukrotnie Payback Pins. Brakują mi do Distinguished Retaliation Combat.

 

Nie mam headseta, mam nadzieję, że to nie będzie wielki problem.

 

Dostosuje się to każdej pory, ale proponuje tak między 20.00-23.00. Tylko nie dziś, bo LM ;)

Tyle, ze mi pasuje dopiero po majowce. Tez tak od 20 w gore.
Odnośnik do komentarza

Mamy osiem osób:

1.oranje_pl

2.Szymek_PL

3.tomaszzPL

4.Ukarzyciel

5.TAKESHI-X-PL

6.jarek88_pl

7.Rudiok

8.OwiecPL

 

Pozostaje tylko pytanie, kiedy? Może 4 lub 5 maja, godzina ~21:00? Chyba nikomu się tak bardzo nie spieszy i może poczekać te kilka dni? Po za tym, wszyscy zdążą tu zajrzeć i się określić kiedy mogą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...