Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

@edit: a guti nie grał bo nie umiał dołączyć

Umiem dołączać O.o To tak jakbyś napisał, że nie potrafię odpalić gry. Po prostu nie dołączało mnie jak Danielskii mi wysyłał zapy. Za nic nie chciało mnie połączyć. Trochę dziwne, skoro codziennie gram z różnymi osobami z FL i nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

dzieki wszystkim za wczoraj - troche to potrwalo (do prawie 3 u mnie) ale wszyscy zrobilismy. nie wiem czemu nie polaczylo z Gutim ale slalem Tobie invite za invitem a i tak nam co jakis czas kogos brakowalo i trzeba bylo meczyc sie z obcymi (piknie bylo jak chlop zostalo oswietlony niczym choinka, zglupial i uciekl przed wszystkimi w rog mapy:))

Odnośnik do komentarza

@edit: a guti nie grał bo nie umiał dołączyć

Umiem dołączać O.o To tak jakbyś napisał, że nie potrafię odpalić gry. Po prostu nie dołączało mnie jak Danielskii mi wysyłał zapy. Za nic nie chciało mnie połączyć. Trochę dziwne, skoro codziennie gram z różnymi osobami z FL i nie ma żadnych problemów.

O to mi chodziło,sorry jeśli ktos źle zrozumiał :teehee:

Odnośnik do komentarza

Do tych którzy mają problem z demo man.

 

 

Włączcie sobie zimową mapkę w trybie deathmatch (nazywa się chyba white pass). Bierzcie czołg i rozwalajcie domy które maja 3 poziomy, te takie wysokie, jest ich chyba 5. Ja ostatnio z nudów rozwalałem chaty na tej mapie sposobem demolki 2.0 i w każdym w z tych większych domów ktoś był. W 10min. wpadło mi chyba z 4 kille własnie tym sposobem ;)

 

Odnośnik do komentarza

a ja się na redkyubi wqrwiłem miałem 4 dog tagi z 5 wymaganych (z tego 2 reda) :angry2: , bez żadnych ustawek itp a on się mi z friend listy wypisał i mam zaliczone tylko 2. Niech ci się staty nabijają, kille na broniach szybko wpadają i z najlepszych meczy niech cię święty PSN nigdy nie wyloguje

Panowie i Panie odwołuję i odszczekuję najgorszym złamasem ja jestem. SORRY Red byłem święcie przekonany o mojej racji, a najwyraźniej się potwornie pomyliłem. Oczywiście klątwy zdjęte

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...