Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, więc na razie mamy 4 (MysteryGaz, MarekZet, Neo3016 i Neo3016) osoby chętne na Et tu, Brute? i Demolition man. potrzeba jeszcze 4. Jak dobijemy do 8 osób to zgarniamy trofiki i idziemy na piwo :) 

WTF?Czemu ja jestem 2 razy?Fakt,zalezy mi na tym trofeum ale nie jestem az tak zdesperowany :P Wiec dopiero razem z Qra jest nas 4.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

No dokładnie.  michciu77 wy już zdobyliście trofea? Jeśli nie to można by się ustawić na jakis konkretny dzień i w końcu zaliczyć to draństwo...

Ja też nadal jestem zainteresowany. Tylko ze względu na nietypowe godziny w jakich pracuję proszę dajcie parę dni wcześniej znać. Zwykle mam możliwość codziennie, ale dopiero po 22 :/

Odnośnik do komentarza

Widzę, że się spoźniłem.. nasza ustawka jak można było się spodziewać nie wyszła..;] oczywiście brakło 1 osoby! Więc jak coś to ja rownież jestem chętny. Jak będzie więcej osob niż 8 to chyba problemu nie będzie ;) Trofea szybciej wpadną. Jak coś to ja mam jeszcze kilka osob chętnych, gdyby ktoś się nie pojawił. Pasuje mi każdy dzień ale proponuje już dziś sprobować. Przypominam ID: Michciu Jak możecie to wyślijcie invite`y . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Juz po ptakach....bylo nas okolo 10 ale ze byly problemy z dolaczeniem do serwa zostalo nas 8.Trofeow nie zrobilismy.Da sie je zrobic tylko na publicu,aczkolwiek dalbym sobie glowe uciac ze ja noze zrobilem na prywacie.W kazdym badz razie sa dwa wyjscia.Jedno troche smieszne ale co tam...

Mozna zrobic party i wbic na squad rush i jak tylko sie dolaczy do gry,piszemy pw do przeciwnika i prosimy aby wyszedl :teehee: jesli sie zgodzi to dziekuje slicznie i piszemy do naszych aby dolaczyli tak aby wszyscy (8 osob na serwie) byli naszymi ziomkami i trofeum wpada bardzo szybko :) - to jest ten smieszny/durny/"nazwij-jak-chcesz" sposob

The "LEGGIT WAY" to po prostu grac jako assault z g3 i max c4 TYLKO I WYLACZNIE rush na white pass'ie gdzie 4 z 6 m-com'ow sa w budynkach.Jako obronca wbijamy do budynku zanim sie mapa odkryje dla attackersow,podkladamy c4(4 na rogach,2 na srodku) i uciekamy.Jako tylko "glos" powie ze uzbroili to klik,bum i demolition 2.0!!!! :dance: Nie musze chyba tlumaczyc co trzeba robic jako attacker.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...