Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Lista trofeów do dodatku VIETNAM

 

Can I Go Home Now?

Bronze/15G

 

Achieve a team victory on all Vietnam levels

 

 

 

Every Gun has a Silver Lining

Bronze/35G

 

Get silver stars on all primary Vietnam weapons

(Veteran weapons not included)

 

 

 

Ecstasy of Gold

 

Bronze/50G

 

Get gold stars on all primary Vietnam weapons

(Veteran weapons not included)

 

Doing the Rounds

 

Bronze/15G

 

Get a kill with all Vietnam vehicles

 

 

 

Cantankerous Chauffeur

 

Bronze/25G

 

Get 100 kills with Vietnam tanks

 

 

 

Ride of the Valkyrie

 

Bronze/25G

 

Get 50 kills with the helicopter

 

Would you Kindly STFU?

 

Bronze/10G

 

Destroy a Hannoi Hannah propaganda speaker

 

 

 

Great Balls of Fire

 

Bronze/10G

 

Get 20 kills with the flamethrower

 

 

 

 

 

Just Because I Can

 

Bronze/25G

 

Finish 1st on the scoreboard on any Vietnam level

 

Secret Achievement

 

This one is secret (duh)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Heja

Czy jest ktoś chętny do pomocy z trofeum Et tu, Brute?

Pozostało mi tylko to do zdobycia platyny, niestety moi znajomi nie posiadają BF2 więc dla mnie nie ma szans tego zdobyć.

Naprawdę byłbym wdzięczny za pomoc. W zamian oczywiście oferuje pomoc (potencjalnie) przy innych trofeach, tak więc dodanie mnie do friends nie będzie tylko na jeden wypad. (mam nadzieję :)

Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę pisać na maila: teuzzz@gmail.com bądź na konto PSN: teuz00

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłby ktoś skory do pomocy z Demolition Man? Nie chcę więcej sobie psuć nerwów na zdobywaniu tego trofeum. Tylko ono pozostało mi do platyny. I jak zbiorą się chętni, to niech napiszą jak będzie wyglądać ustawka. Liczę na was panowie! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Byłby ktoś skory do pomocy z Demolition Man? Nie chcę więcej sobie psuć nerwów na zdobywaniu tego trofeum. Tylko ono pozostało mi do platyny. I jak zbiorą się chętni, to niech napiszą jak będzie wyglądać ustawka. Liczę na was panowie! :rolleyes:

 

Ja się piszę na tą ustawkę jak najbardziej, chętnie też zrobię Et tu brute :) Możesz mnie dodać do listy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jacys chetni na demolish kille???

Mi brakuje 17 do platynki.

 

Takie male pytanko: czy da sie to trofeum zdobyc w dodatku Vietnam???

W podstawce na serwach teraz tak malo ludzi, a znalezc jeszcze tekich co siedza w budynkach to graniczy z cudem.

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny na demolish'e, zostało mi tylko 6 do platynki. Wczoraj grając atakującymi na Port Valdez wysadziłem budynek z B w środku. Jakież było moje zdziwienie, gdy pogrzebałem aż sześciu oponentów :rolleyes:.

 

Tak, trofeum da się zrobić w Vietnamie. Najlepiej wysadzać wieżyczki snajperskie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ustawka na trofeum Demolition Man. Kto chętny niech da znać, wpisze się na listę i wrzuci ją w swój post.

 

Opis co i jak, gdy już/jeśli zbierze się odpowiednia ilość ludzi.

Zakladacie jeden Team1 w 4 osoby, pozostali czekaja z otwartym oknem w (Play with friends) i czekaja az u osoby z Teamu1 pokaze sie opcja JOIN.

Team1 odpala Squad Rush na dowolnej mapie (pozniej po 2 turach i tak sie zmieniaja losowo, a jest kilka map, na ktorych nie ma "zawalajacych" sie domow).

Jak bedzie 8 graczy na mapie, polecam aby tylko ekipa z teamu atakujacego robila DM2.0 (limit 20 zyc na team moze szybko zakonczyc zabawe).

No i cisniecie az kazdy zdobedzie

 

My robilismy mniej wiecej tak jak wyżej - robiliśmy czat, wbijaliśmy dwoma składami na SR(na początku cięliśmy się nożami zeby złapać brutusa) i jedna druzyna wbijała na budynek, w drugiej jeden koles robił trofea, reszta rzucała mu paczki z ammo lub po prostu sobie stała i czekała. zawalony budynek i lecimy do nastepnego póki dana osoba nie dostanie trofeum.

 

Jak wpadło trofeum to nastepna osoba zawala itd.

 

WAŻNE, żeby nikt nie uciekał z ustawki bo wtedy wbijają się jakieś randomy i koniec z nabijania.

 

 

Lista:

1. Carolek

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Odnośnik do komentarza

W et tu brute polecam po prostu na poczatku meczu napisac do kogos z przeciwnej druzyny z prosba o pomoc i w zamian oczywiscie zaoferowac to samo. Ja tak wlasnie zrobilem i juz za drugim lub trzecim razem znalazlem kompana do trofeum. Polecam takze wychaczac ludzikow z PL na koncu PSN id, zawsze bedzie szansa, ze zadziala polska solidarnosc :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...