Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba wam się Azura to spójrzcie na to

 

http://www.youtube.com/watch?v=TCFuvNUa2H4

 

Swoją drogą nadal mam w pamięci ten obrazek

 

gearsy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie przyglądałem się dokładnie tym filmikom, ale chyba nie widać było niczego związanego z Aftermath, Dry Dock, Cove, Jacinto, Artillery, BloodDrive, Clocktower, Day One i River,czyli 9 map.

 

Pytanie więc czy te mapy istnieją, czy nie i czy po prostu ich nie ma w tej wersji, a może część z nich będzie bonusem dla pre-orderowców... Nie wiem no, IMO 10 map to trochę mało, mogło być więcej np. 15 + reszta w DLC.

 

EDIT:

 

Albo inaczej, mapy Aftermath, Dry Dock, Cove i Artillery będą jeszcze w podstawce, za to Jacinto, Bloodrive, Day One i River to zapewne będzie DLC coś w stylu Flashback, tyle że z mapami z GoW2 :)

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mazzeo, tę mapkę z filmiku pokazywali już na E3 na gameplay'ach z hordy. A co do mapek to Dry Dock jest widoczny w poprzednim filmiku, który ktoś wklejał. Jak koleś przegląda mapy to jest Dry Dock. Obstawiam że ten spis mapek to nie fake, pewnie będzie w podstawce ok 10 mapek, a reszta jako DLC. Mam nadzieję że nie będą nawalać tylu mapek co w GoW2, albo przynajmniej będą lepsze jakościowo bo w "dwójce" było sporo nudnych i słabo przemyślanych.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem podziemia dużo lepiej wyglądały z w GoW1 jak i mapka Process, która jednak ma strasznie odstraszającą kolorystykę, a w "dwójce" mapki te "u locustów" są strasznie słabe i monotonne. W ogóle podziemia, oprócz samego początku jak szturmujemy "Pustkę", w GoW2 wyglądały strasznie słabo. Te miasto locustów...Nexus, po jakiejś godzinie gry wszystkie lokacje wyglądały podobnie. Moim zdaniem kampania w GoW2 była słaba w momentach podziemnych, a niestety większość gry się tam działo.

Odnośnik do komentarza

Graficznie wszystko pięknie ale.... gdzie jest klimat ?? czy morze plaża i palmy pasują do GOW .... no i ten nieszczęsny Civilian Cole wyglada jak alfons kto to wymyślił :(

Szarobure w kolejnej odsłonie byłoby już nudne, dla odmiany dobre posuniecie no i więcej nowych alfonsów w multi przybędzie ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...