Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na stronie sklepu PE jakiejś opcji żeby odwołać ten preorder, ale nie znalazłem. Czy muszę go odwołać jakoś telefonicznie? Mailowo?

Osobiście nie mam najlepszego zdania o sklepie PE a właściwie o pracujących tam osobach ,olewająco podchodzą do klienta . Sam kiedyś próbowałem odwołać pre-orderka na FIFE10 , maile i ozmowa na GG były olane . Pomógł tel .

Przy zamówieniu GoW2 grę dostałem 3 dni po premierze mimo zapłaty z góry ... jak chciałem się dowiedzieć co z moją grą to panowie na GG zmieniali status na niedostępny :) ...

 

Najlepiej jak zadzwonisz i anulujesz to "ustnie" ,a co do limitek to polecam gram.pl mają najniższe ceny chodź nie wiem czy mają LGOW3 no i ultima mają wszystkie wersje limitek .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczace GOW2 i GOW3.

 

Przy kupnie limitowanej gow2 dostalem kod na zlotego lancera i (chyba) hammerbursta. Chwile pogralem w gre z tymi skinami na bronie ale sprzedalem xboxa i kupilem nowego dopiero przed beta gears3. Znowu mam GOW2 ale skinow do broni juz nie. Jak je odzyskac?

 

Jezeli nie da sie ich jakos przywrocic to ciekawi mnie czy i tak dostane zlote bronie w GOW3. Z tego co wiem wszyscy ktorzy dostali je w GOW2 beda mieli je rowniez w GOW3. Co o tym myslicie?

 

Te skiny to nic wielkiego ale skoro moglbym je miec to dlaczego nie?

Edytowane przez duzyBYK
Odnośnik do komentarza

Sama gra na pewno będzie z polskimi napisami. W większości sklepów jest informacja że to wersja z polskimi napisami.

Jeszcze kilka dni temu tylko gram.pl podawał oficjalnie ze GoW bedzie w PL (napisy ) wszystkie sklepy podawały bezpiecznie ze gra bedzi w języku ANG . Ultima do tej pory ma info tylko o Angielskiej wersji językowej ,PSX zmienił już na PL (napisy) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...