Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

podobno 2 mapki miały się pojawić w listopadzie a teraz 4 w tygodniu premiery heh, 3 mapki które lubię więc kupno obowiązkowe.

 

singiel na 10-12godzin który przejdzie się wiele razy samemu jak i w co-op dla 2/4 + arcade, 10 mapek + 4 DLC, ponad 40 postaci, horda 2.0, bestia i kilka innych trybów multiplayer, spli screen...ta gra będzie na miesiące jak nie lata :)

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Rod powiedział, że skiny do broni będą sprzedawane w zestawach po 5 (oddzielne zestawy dla każdej broni, np. lancer skin pack). Takich paczek będzie 21, co daje ponad 100 pojedynczych skórek. Statyczne będą kosztować 240MSP, a animowane 320MSP za paczkę. Kto chciałby "zaoszczędzić" będzie mógł nabyć wszystkie 105 skinów w "promocyjnej" cenie 3600MSP (kupowane pojedynczo mają kosztować w sumie 5760MSP).

 

Aha, no i Gnasher z Sawed-offem będą mieć wspólne paczki. Epic drugim Activision :D

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Rod powiedział, że skiny do broni będą sprzedawane w zestawach po 5 (oddzielne zestawy dla każdej broni, np. lancer skin pack). Takich paczek będzie 21, co daje ponad 100 pojedynczych skórek. Statyczne będą kosztować 240MSP, a animowane 320MSP za paczkę. Kto chciałby "zaoszczędzić" będzie mógł nabyć wszystkie 105 skinów w "promocyjnej" cenie 3600MSP (kupowane pojedynczo mają kosztować w sumie 5760MSP).

 

Aha, no i Gnasher z Sawed-offem będą mieć wspólne paczki. Epic drugim Activision :D

 

Ja się bardzo z tego powodu cieszę. Od początku byłem przeciwnikiem jakiś kretyńskich ruszofych Lancerów itp. dzięki takiej zaporowej cenie mało kto to kupi i ludzie będą biegać z skinami ognistymi/złotymi/chromowanymi itd czyli w miarę normalnymi.

 

 

One pojawią się w listopadzie, zapewne oficjalnie potwierdzą zawartość tej pierwszej paczki we wtorek.

 

Ja nie wiem jak to jest, może to być również Day One exclusive i będzie darmowy... skoro zapowiedzieli Season Pass to trudno żeby oddzielnie był ten flashback.

 

Istnieje szansa że będzie on darmowy, kiedy był ten shitstorm na twitterze Roda o Azurę i Rustlung, gdzie ludzie mówili że powinny one być darmowe, to on powiedział coś w stylu "nikt nie powiedział że nie będzie darmowych map..."

 

EDIT: nie no ku.rwa te 3600 msp mnie rozwala na łopatki, chyba ich po(pipi)ło równo, co za idiota będzie to kupować? SROTFL.

 

Moja reakcja:

 

shaq.gif

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jezusie i Maryja, jaka ta gra jest epicka! Ogrom wydarzeń na ekranie powala, grafika wypala gałki oczne, a Horda 2.0 zrobiła mi baaardzo dobrze. Jakoś po pierwszym akcie mam o wiele lepszą opinię o tej grze, niż miało to miejsce w przypadku części drugiej, która mnie momentami męczyła.

 

Kusi, żeby wczepić kabel sieciowy do konsoli, ale to byłoby ósmym grzechem głównym. Jutro LAN party na jakieś 6 osób - stestuję MP w warunkach laboratoryjnych :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto przechodzi Gearsy 3 ze mna i z Radothanem ? Potrzebujemy 4 osób dla achievementa :blum2:. Zaczynamy we wtorek. Jak ktoś chętny to dodawajcie do listy.

 

Chętnie dołącze do coop'a ! Mogę grać już od wtorku rano;

 

Mój Gamertag : popeqPL (generalnei będę grał dużo w multi więc proszę zapraszać jeśli ktoś też zamierza sporo grać)

 

pozdrawiam :)

 

Ps: Ktoś jeszcze oprócz mnie wybiera się w poniedziałek na przedpremierową imprezę w Wawie do klubu LUCID na nocne granie ? :)

Edytowane przez popeqPL
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak jak zawsze- masz paragon, możesz grać.

 

e: jak w mojej limitce nie będzie tych nalepek to się wkur.wię. Słitaśnie by poprawiły wygląd mojego białego "fata".

 

Jasne tło naklejek jest bezbarwne więc widać będzie tylko czerwone motywy na konsoli :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...