Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Prze ch... giera. W koncu rozszerzyli palete kolorow dzieki czemu nie ma juz szarej biedy. Akcja za akcją, dobre filmowe wstawki, jak zwykle swietne i pelne humoru. Wybuchajacy Lśniacy mniam chociaż po jakims czasie już tesknilem za czerwona krwia ;]

 

Jedyne co mnie wkurza to debilizm postaci sterowanych przez CPU. Wychodza przed szereg tak ze w momencie kiedy szukam jakiś dupereli do odkrycia to oni za rogiem juz sie naparzaja z kolejna fala przeciwnikow, wtf? To ja mam pierwszy zobaczyć co się kryje za rogiem matoły! Plus lecza jak im sie zachce. ROzumiem ze sa daleka i trwa walka wiec nie moga dotrzec ale jak mi siedzi na plecach, nie strzela i patrzy sie jak sie czołgam to jest juz troche denerwujace.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Insiak z czum masz problem, jest ten szot w grze ale jak zauważyłem to mało kto nim gra i nie stanowi większego problemu, a z tym balasem to przesadzasz

 

Spoko, jeszcze wspomnisz moje slowa jak motloch zorientuje sie, ze bieganie z gnasherem nie ma sensu i wiekszosc przerzuci sie na obrzyna, a ty bedziesz zmuszony sam go uzywac albo caly mecz z lancerem zapier.dalac.

 

PS. Ja nie mam absolutnie zadnych problemow z wyszukiwaniem meczow, czy szybka gra czy rankingowa, momentalnie znajduje gre.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych którzy już przeszli kampanie. Pierwsza część Girsów podobała mi się(głównie przez grafike i mechanike) , przy dwójce się nudziłem gdyż praktycznie nie różniła się od poprzedniczki. Opłaca mi się kupować trzecią część czy to ciągle to samo co w poprzednich częściach ?

 

Jeśli jesteś zwolennikiem tego aby każda kolejna część byłą zawsze zupełnie inna to nie graj w sequele ani kolejne części tylko sięgaj po inne gry. Trochę sam sobie zaprzeczasz bo w 1 podobała ci się mechanika i grafika a dwójka cie nudziłą mimo że mechanika prawie ta sama a grafika niebo lepsza. Stąd jeśli nie interesuje Cię jeszcze lepsza grafa niż w dwójce nowe multi i tryby oraz nie wnikałeś w historię i nie interesuje Cię jej finał to nie kupuj :) Osobiście nie rozumiem jak można posiadać Xboxa i nie zagrać w tą grę...jak mówię nie rozumiem, ale szanuje odmienne zdania :)

Odnośnik do komentarza

co-op na 4 miazga :) Przeszliśmy z chłopakami prawie połowę gry i akcja nic a nic nie zwalnia. Zakup obowiązkowy dla każdego miłośnika gier akcji. Na duży plus różnorodność przeciwników.

 

W 4 osoby tak, ale jak wcześniej graliśmy we 3 + bot to były z nim problemy :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś fanem GeoW. Właściwie to grałem tylko w 1 ale wyłączyłem je po 30 minutach bo na moim kompie to czysty pokaz slajdów. Nie posiadam nawet X'a żeby pograć w 1 czy 2 w normalnych warunkach. 3 też mnie jakoś nie grzeje, ale pomyślałem że z ciekawości posłucham sobie score'a do GeoW 3 robionego przez Stevego Jablonksyego (gość od muzyki do Trasnformerów) i o mój boże, muzyka jest genialna. Szczególnie ten kawałek:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ROObjfm3qgo

 

Jak zakupie nowego kompa, po Wiedźminie, GeoW będą moim drugim Must-havem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest zajefajna jednak podejscie epic games a szczegolnie Microsoftdo klienta jest jak najbardziej karygodne spedzilem ponad 31 godzin czekajac na premiere gry pod glownym londynskim GAME bylem drugi gosc ktory byl pierwszy dostal 40"LED SAMSUNG TV i pare innych zajefajnych rzeczy a ja dostalem Wielkie NIC bylem zaledwie 2 godz krocej niz szczesliwy anglik i dostalem kopa w dupe ...

Odnośnik do komentarza

Moj za(pipi)an.. pre-oder w MERLIN.pl

Zamówienia w trakcie realizacji w Merlinie .(pipi)VVa

Nie tylko ty czekasz...z tego co widzę w gram.pl też sobie troche w uja polecieli.

 

Zamawiał ktoś jeszcze gram.pl?

Tak brak zamawiał w gram.pl i miał grę już o 9:30

 

Ja z ultimy dostałem o 12:40 ... i co mnie zaskoczyło jako bonusy oprócz nieśmietelnika dostałem też smycz i plakat :) idę grać

 

:D

Odnośnik do komentarza

A ja nie mogę grać,bo nie czyta płyty :( Wgrałem update przez pendrive,bo podobno GOW3 jest na tych nowych płytkach i myślałem,że to dlatego to działa. Niestety po wgraniu jest to samo,inne gry działają jak należy. Wiecie co może być przyczyną?

Nie dziala,poniewaz:

 

1.Masz przerobiona konsole- kup nieprzerobiona

2.Podlacz konsole do internetu i zrob normalna aktualizacje dasha

3.Trafila Ci sie zle wytloczona plyta.

 

To tak na szybko, bo sam czekam na kuriera i nudzi mi sie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...