Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)vvvvvvvvva cisnienie mi skacze(GDZIE MOJA GRA?) ,moje pier.. złożone 12.09.11. Zamówienie w trakcie realizacji Kochany Merlin.pl.Bylem w sklepie wlasnie zwykle wyd.55 euro.Mam pytanie czy ktos bral giere nie w Polsce i byly Polskie napisy?.

CHłopie nie napinaj się tak sam sobie jesteś winien ,zamawiasz grę w jakimś gównianym sklepie co to nawet nie zna pojęcia pre-order i teraz się gotujesz .

Trzeba było brać na gram.pl lub w ultimie .

W merlinie to możesz sobie zamówić książkę kucharską .

 

Grę pewnie dostaniesz w przyszłym tyg . Powodzenia i cierpliwie czekaj .... a ja idę pograć :D:P

bez kitu niektórzy gorzej niż baby panikują/przeżywają

 

up - ta obudowa straszny kicz

Odnośnik do komentarza

(pipi)vvvvvvvvva cisnienie mi skacze(GDZIE MOJA GRA?) ,moje pier.. złożone 12.09.11. Zamówienie w trakcie realizacji Kochany Merlin.pl.Bylem w sklepie wlasnie zwykle wyd.55 euro.Mam pytanie czy ktos bral giere nie w Polsce i byly Polskie napisy?.

CHłopie nie napinaj się tak sam sobie jesteś winien ,zamawiasz grę w jakimś gównianym sklepie co to nawet nie zna pojęcia pre-order i teraz się gotujesz .

Trzeba było brać na gram.pl lub w ultimie .

W merlinie to możesz sobie zamówić książkę kucharską .

 

Grę pewnie dostaniesz w przyszłym tyg . Powodzenia i cierpliwie czekaj .... a ja idę pograć :D:P

bez kitu niektórzy gorzej niż baby panikują/przeżywają

 

up - ta obudowa straszny kicz

Fajnie jak sie juz gra od paru dni.... A ja ani gry ani kasy.

Odnośnik do komentarza

Pyknołem narazie 3 meczyki w ranked tdm i jest fajnie.DBS to jest jednak straszny balast szczególnie przy takiej prędkości i możliwości movementu i mam takie wrażenie że gdyby nie ta broń to ratio jakichś 90% graczy poleciało by na łeb na szyję.

Kolejny mecz na gridlocku oba teamy lancer//hammerburst+gnasher=MIÓDDDD

Edytowane przez przypot
Odnośnik do komentarza

Oskar_PL poczekaj do piątku jak nie dojdzie to przedzwon do nich i spytaj się co jest .

Wogólę dostałeś na maila jakies info ze wysłali i np numer paczki ?

Jak nie dojdzie do piątku to wołaj o zwrot kasy i tyle .

 

 

Dzisiaj po powrocie pracy miałem zamiar zasiąść do kampanii ... odpaliłem gierkę i już miałem włączyć kampanie ,ale mówie łupnę jeden meczyk w multi no i ..... skończyło się na 3h w multi i zero kampanii :D qwa multi daje cholernie radę i o dziwo dzisiaj trafiłem raptem na 4 kolesi z obrzynem tak wszyscy jak bóg przykazał z Gnaszerami :D

Odnośnik do komentarza

Oskar_PL poczekaj do piątku jak nie dojdzie to przedzwon do nich i spytaj się co jest .

Wogólę dostałeś na maila jakies info ze wysłali i np numer paczki ?

Jak nie dojdzie do piątku to wołaj o zwrot kasy i tyle .

 

 

Dzisiaj po powrocie pracy miałem zamiar zasiąść do kampanii ... odpaliłem gierkę i już miałem włączyć kampanie ,ale mówie łupnę jeden meczyk w multi no i ..... skończyło się na 3h w multi i zero kampanii :D qwa multi daje cholernie radę i o dziwo dzisiaj trafiłem raptem na 4 kolesi z obrzynem tak wszyscy jak bóg przykazał z Gnaszerami :D

Nic nie wyslali ,dzwonilem czekaja na dostarczenie towaru od dostawcy .Szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza

Nic nie wyslali ,dzwonilem czekaja na dostarczenie towaru od dostawcy .Szkoda gadac.

NO to na co Ty czekasz chłopie ,anuluj to zamówienie i wołaj zwrot kasy .... nie wiem na co ty liczysz .Jak sklep nie ma gry jeszcze u siebie to pewnie w tym tyg . mieć nie będą .

Więc jak chcesz czekać to czekaj ,ale na Twoim miejscu bym anulował to i kupił gdzie indziej .Widać ze merlin nie zna pojęcia preorder .

Kończymy OT w temacie gry ,dalsza dyskusja http://www.psxextreme.info/forum/59-pchli-targ/ załóż odpowiedni temat i już

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Hehe nie ma jak dostac mila wiadomosc przed spaniem w sprawie pre-odera GOW 3 z Merlin.pl

 

Niestety z powodu opóźnienia dostaw od naszych dostawców nie będziemy mogli zrealizować go w deklarowanym wcześniej terminie.

Wyjaśnienie dostępności opóźnionych pozycji może potrwać około 14 dni. No to chu........j .

Odnośnik do komentarza

No pograłem "trochę" i muszę przyznać,że wszystko jest wypas poza tym dbs'em chociaż mimo wszystko nie widziałem aż tylu noobków latających z tym badziewiem co w becie,a tak przy okazji to czy epic nie miało sprawić żeby dbs świecil się jak choinka??.Gnasher siedzi jak w jedynce,k/d ratio fajne nic tylko grać.BTW ktoś mi powie czy mad world na gridlocku odpala się tylko przy jakiejś specjalnej okazji/trybie??

Edytowane przez przypot
Odnośnik do komentarza

Dawac torrenta z girsami!!

i tak nie zagrasz

 

 

Hehe nie ma jak dostac mila wiadomosc przed spaniem w sprawie pre-odera GOW 3 z Merlin.pl

 

Niestety z powodu opóźnienia dostaw od naszych dostawców nie będziemy mogli zrealizować go w deklarowanym wcześniej terminie.

Wyjaśnienie dostępności opóźnionych pozycji może potrwać około 14 dni. No to chu........j .

ja i kumple dzisiaj dostaliśmy @ od merlina że paczki wysłane, jutro powinna gra przyjść

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...