Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

3dni grania multi i ta gra wydaje się coraz to bardziej nudna, monotonna.Czy ktoś ma podobne wrażenie?

Oraz popieram że się zdarza iż nawet wchodząc shotem kolesiowi w d..ę nie da się go ubić.

Możliwe że to wina serwerów, przeciążają się itd...

 

Ale...ty tak na serio serio ? :) gram jak wściekły 3 dni i nie zdążyłem jeszcze kampani całej ograć ani Hordy wbić 50tej fali a tu widzę niektórym już się nudzi :) Ja mam przeciwnie, bo obawiam się że nie tknę BF3 i innyhc pozycji jakie zaplanowałem na ten rok włąśnie ze względu na Gearsy, które mnie przyciągną na dłuuuugie godziny :)

 

Ps: Nie zapominajmy że lada moment map packi zaczną wychodzić....

Odnośnik do komentarza

Zeratul, rzeczywiście wygląda to słabo i mogli to inaczej jakoś rozwiązać. Mnie natomiast zabrakło najbardziej odpowiedzi na pytanie

 

 

kim tak naprawdę jest Myrrah? Zanim spotkałem ją w drugiej części to byłem pewien że to jakiś mega robal czy coś, a tu się okazuję że to przecież człowiek, na dodatek kobieta o_O w jaki sposób ona została królową i dlaczego ona mówi o "naszej rasie" skoro ona do nich najprawdopodobniej nie należy? Samice Locustów to przecież berserkery. Nie kumam tego.

 

 

edit:

 

LOL :D

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak wam nie będzie iść w fali z Bossem to po 3 czy 4 wtopach zmienia się boss - my tak wczoraj mieliśmy gdy wyskoczyło nam tych dwóch ogromnych lambentów artyleryjskich, trzaskali nas jak kleszcze na psie i po 3 czy 4 razach zamiast nich pokazał się Brumak :)

Odnośnik do komentarza

po 2 aktach...gra miażdży, oświetlenie i efekty są fenomenalne, zwłaszcza przy zachodzie słońca, gigantyczny skok pomiędzy gow2 i gow3, wracam grać.

 

wczoraj kilka osób chciało grać w gow3 i nie wszystkim odpisałem, pierw przejdę na spokojnie singla z kumplem bo na żadne spoilery nie chce się nadziać.

 

było to już tutaj wiele razy pisane ale trzeba jeszcze raz napisać, GOW3 jest na lata ;]

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...