Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Versus Booster Map Pack - 5 map za free 24 listopada :)

 

The “Versus Booster Map Pack” will feature five explosive maps available in public matchmaking playlists – two favorite maps from “Gears 1,” Swamp (Bullet Marsh) and Clocktower, as well as Azura, Rustlung and Blood Drive from the “Horde Command Pack.”

 

While the “Versus Booster Map Pack” will unlock five new multiplayer battlegrounds for public matchmaking, those who purchase the “Horde Command Pack” (or access it through the “Gears of War 3” Season Pass) will still have exclusive access to the pack’s Horde fortification upgrades, new playable characters like Bernie Mataki, Big Rig Dizzy and the Onyx Guard, as well as the Team Plasma and Jungle Camo weapon skins.

 

http://www.360sync.com/2011/11/01/free-multiplayer-maps-coming-to-gears-of-war-3-on-thanksgiving-day

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Versus Booster Map Pack - 5 map za free 24 listopada :)

 

The “Versus Booster Map Pack” will feature five explosive maps available in public matchmaking playlists – two favorite maps from “Gears 1,” Swamp (Bullet Marsh) and Clocktower, as well as Azura, Rustlung and Blood Drive from the “Horde Command Pack.”

 

While the “Versus Booster Map Pack” will unlock five new multiplayer battlegrounds for public matchmaking, those who purchase the “Horde Command Pack” (or access it through the “Gears of War 3” Season Pass) will still have exclusive access to the pack’s Horde fortification upgrades, new playable characters like Bernie Mataki, Big Rig Dizzy and the Onyx Guard, as well as the Team Plasma and Jungle Camo weapon skins.

 

http://www.360sync.c...hanksgiving-day

 

I od razu niesmak minął :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pogralem i juz bede gral tylko to. Szkoda ze nie da sie wybrac trybow ktore chce sie grac. Ta lista + darmowe 5 map do multi to swietne posuniecie tylko czy wystarczy przed premiera mw3? :D

 

Jest losowanie w meczu rankingowym.

Też pograłem i .. tego mi było trzeba :) W końcu zero stresu związanego z obrzynowcami.

Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad godzinę na alpha playlist... powiem tyle: IT'S GLORIOUS :3

 

Koniec z pedalstwem w gearsach, 0 obrzynów = sam miód.

 

Aczkolwiek nie rozumiem roszady w broniach na mapie. Nie widzę sensu by lancery, retro i hammery pojawiały się w miejscach gdzie wcześniej był boltok (którego kocham).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Pograłem ponad godzinę na alpha playlist... powiem tyle: IT'S GLORIOUS :3

 

Koniec z pedalstwem w gearsach, 0 obrzynów = sam miód.

 

Aczkolwiek nie rozumiem roszady w broniach na mapie. Nie widzę sensu by lancery, retro i hammery pojawiały się w miejscach gdzie wcześniej był boltok (którego kocham).

 

Również nienawidzę shotgunów więc muszę spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Pograłem ponad godzinę na alpha playlist... powiem tyle: IT'S GLORIOUS :3

 

Koniec z pedalstwem w gearsach, 0 obrzynów = sam miód.

 

Aczkolwiek nie rozumiem roszady w broniach na mapie. Nie widzę sensu by lancery, retro i hammery pojawiały się w miejscach gdzie wcześniej był boltok (którego kocham).

 

Również nienawidzę shotgunów więc muszę spróbować.

 

Miałem nadzieję, iż nie spotkam tam ani obrzyna ani shotguna, niestety ten drugi jest więc odpada...

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

No kolego jak nie umiesz ubić typów gnasherem to nie wiem jak wytrzymałeś na multi w poprzednich częściach ;)

 

 

Nie grałem w multi, właśnie ze względu na to, że tam też tylko z shotgunem się biega, a ja nie przepadam za tą bronią... Mogliby zrobić jakiś tryb bez tych broni ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...