Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Locust Marauder wygląda kozacko ;). I podoba mi się opcja "Re-up" czyli sami możemy wyzerować sobie rangę po dojściu do 100 i odblokować jakieś nowe skiny broni z wbijanie po raz kolejny 100. Może nagrody nie są jakieś zacne, ale już teraz mam 85 rangę to myślę że 100 wleci niebawem i przynajmniej dzięki temu będzie jakaś motywacja do dalszej gry.

I oby 4 DLC było fabularne bo ciągle jestem cholernie ciekaw kilku niewyjaśnionych kwestii po zakończeniu trylogii.

Odnośnik do komentarza

Skoro było dodatek fabularny wokół RAAM'a to mogliby upichcić dodatek ze Skorgem. Będzie pretekst do wrzucenia go jako skin do multi, trochę mi go brakuje po tych dziesiątkach meczy guardiana w GoW2 :)

 

Aczkolwiek wątpię w drugi dodatek SP, tym bardziej w powrót Skorge'a.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję że wydadzą DLC, które wyjaśni

skąd Adam Fenix znał królową locustów i wiedział o szarańczy przed "dniem wyjścia". I dlaczego Myrrah została królową locustów, chociaż jest człowiekiem...

.

 

[EDIT]

I jeszcze warto to obczaić ;). Taki sucharek od Epic.

http://www.gamespot.com/gears-of-war-3/videos/video-exclusive-carmines-alternate-ending-gears-of-war-3-6348008?tag=topslot%3Bimg%3B1

Edytowane przez barcelona fan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ponoć 30 grudnia ma być przecena na Season Pass

 

Source or it didn't happen :)

 

Panowie szykujcie MSP na 30 grudnia. Można powiedzieć, że Season Pass w promocji jest już potwierdzony. Lista zamieszczona na neogaf miała na dzisiaj wpisane Street Fighter Third Strike i zgadnijcie co dzisiaj jest za 50% ceny :)

Odnośnik do komentarza

No, LikeButter to na yt już za czasów pierwszego GoW filmiki wrzucał. Ten montage na szczęście nie jest jeszcze taki zły, ale to co dzieciory wrzucają teraz to masakra- dubstep, tona efektów i przejść, quasi cutscenki, itp., itd. Nie da się tego oglądać.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Co do tego Like Buttera to wszyscy mogą tak robić ;D Jak grałem na kompie w Gow 1 to prawie wszyscy tak umieli ;D Robiliśmy sobie mecze na jakiejś mapce ze samymi snajpami i trenowaliśmy, popy, supermany, spidermany na polskich hostach wychodziły bez problemu. Tak samo z Gow2 na polskich hostach ładnie śmigałem, na własnym to jak każdy za*pipi*ste akcje. W GoW 3 jeszcze są mniejsze lagi i koleś na hostach kumpli np. z miasta może odwalać takie rzeczy i później nagrywać. W rzeczywistości aż taki dobry na pewno nie jest to są tylko niektóre zgrane akcje. Grałem kiedyś na piecu w Gowa 1 z kolesiem co robił zajefajne montaże po prostu masakra, ale w meczu to tylko czasami mu coś wychodziło. Potrenujcie sobie z kimś i będziecie tak samo ownić. Filmy z "JuTuba" wam pomogą w byciu Pro ;d Blindy też nie są trudne wystarczy wiedzieć, że na środku ekranu jest jakby celownik i mieć odpowiednią czułość.

EDIT : Wiadomo coś ile ma być pakietów map do multi i czy będzie flashback z 1 i 2 ? Tak bym chciał War Machine w 3 ^_^

Edytowane przez fristajlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...