Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyszła nowa aktualizacja. Orientuje się ktoś co poprawia ;d ?

O jakiej aktualizacji mówisz ??? odpaliłem dzisiaj GoW3 po jednodniowej przerwie i nie miałem żadnej aktualizacji .

 

4 stycznia odpalilem konsolke okolo 16 i wyskoczyla mi mala aktualizacja 3megowa. mozliwe ze byla ona pare dni wczesniej

 

Jak się usunie z DYSKU TWARDEGO grę (+ ew. odłączy się od netu) to po ponownym zgraniu gry na TWARDY ponownie

trzeba sciągnąć (z reguły kilkumegową) aktualizację każdej gry - może to ten przypadek ?

Odnośnik do komentarza

"I’ve Done it All! – Earn at least one of each of the original 132 combat ribbons. (75 points)"

Ja yebie...co prawda mam już znaczną większość ribbons'ów, ale niektóre za horde i bestie są strasznie zyebane. I zabicie kogoś granatem dymnym :confused:.

 

To jest łatwe - (najlepiej) na niskim poziomie trudnośći przyczepić pacjentowi granata i w końcu się uda zabicie .

 

"Rozwal eksplozją tickera trzech przeciwników na raz" również? Niektóre ribbony są walnięte.

 

To może łatwo wpaść jak pacjenci są (przez kogoś innego) już powaleni i wybuchem się ich załatwi - choć na nieustawce

może to (zaistnienie takiej sytuacji) trochę potrwać .

Odnośnik do komentarza

Ale co wy się napinacie tak na te onyxy i ribbony ... wpadnie to wpadnie dramy nie ma ....a calak .. jak z czasem wpadnie ( za jakieś 3 lata :D ) to świetnie ,a jak nie to nic mi nie ubędzie .

Mnie już raz wyzerowali poszło w cholerę 20 onyxów 96lvl i masa ribbów .Nie mam zamiaru się już napinać przy tej grze aby coś tam specjalnie masterować jak masochista .

Teraz tylko czysty fun z rozgrywki ze znajomymi czy też samemu na multi i jakoś wszystko wpada bez zbędnego masochizmu :P .

 

Swoją drogą EPIC specjalnie dokłada do pieca takie wygórowane rzeczy tylko po to aby ludzie grali jak najdłużej w gow3 już sam pomysł z onyxami jest poraniony .... jak można rozegrać xxxx meczy na skrzydłowym ,a gdzie inne tryby :D .

 

Jestem ciekaw co wymyślą w kolejnych DLC jak brać na poważnie zapowiedzi /ploty ze gow3 ma mieć 2tys GS to powinno wyjść jeszcze jedo DLC dam sobie rękę uciąć ze bedzie zawierać jakieś masochistyczne osiągnięcia :D

 

A tym czasem .... zapraszam do wspólnego grania :)

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pisałem o przejściu i wyjściu ponad 50 falę na mapie ŁAWICA ; doszłem wtedy do 59 fali ;

niedawno znajomy potwierdził to i sam doszedł do 51 fali , też na ŁAWICA ;

poza tym na tej mapie zdarza się że punkty są (co najmiej) kilka razy pomnażane - mi się to zdarzyło jak strzelałem

z karabinu stacjonarnego i w kilkanaście sekund wpadło mi 6000-7000 pkt , a załatwiałem kilku małych/średnich przeciwników .

Tak więc próbujcie szczęścia na ŁAWICA - na RANKINGOWYCH rozgrywkach mi się to zdarzyło , więc tam grajcie .

Odnośnik do komentarza

ktoś się orientuje o której godzinie w PL będą mapy z Fenix Rising ?

już się zaczyna ? teraz będzie milion pytań o której czy już są , ja już mam itp itd .

 

Za pewne ukarzą sie wraz z aktualizacją marketu ok 12 lub ok 16 tak jak startują wszystkie ewenty . oczywiście jak nie będzie żadnych problemów tak jak przy 3 DLC

Odnośnik do komentarza

no lagi

Lagi raz są mniejsze,raz są większe a czasem w ogóle ich nie ma. Wszystko zależy od łącza hosta bo,na początku jak były "dedyki" + 5mln osób grających naraz= dobra bezlagowa gra. Teraz jak spojrzymy to 100k nawet nie gra naraz.

Ostatnimi czasy nie doświadczam. Olałem TDMy na rzecz hordy i bestii i w tej ostatniej miałem jeden dzień przeebany w temacie lagów, ale poza tym jest tip top. Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...