Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem fajnie zrobili że Ink unieruchamia na sekunde. Już nie wiedzą na co narzekać to się Inków uczepili. Jak dla mnie teraz jest w miarę cacy. Dopóki gra się na dedykach to jest miodzio, gorzej jak padają to od razu się odechciewa grać.

 

[EDIT]

 

Jest lista acziwów z dodatku:

Natural Selection (20g) - Complete all 12 waves of Beast on all Forces of Nature maps

 

Horde Natural (20g) - Complete 20 waves of Horde on any Forces of Nature map without going down or dying

 

Unstoppable Force (25g) - Complete all 50 waves of Horde on any Forces of Nature map

 

Elemental (25g) - Get 25 kills with any of the elementally charged Cleavers in Horde

 

Stock Piled (20g) - Achieve the maximum level of all fortifications in Horde

 

Force Multiplayer (25g) - Win a match of Guardian on all Forces of Nature maps

 

Witty Repairtee (25g) - Build or repair 50,000 worth of fortifications as Mech Baird LE

 

Hunter Gatherer (20g) - Bag and Tag 20 opponents while playing as the Savage Hunter in Versus Multiplayer (any mode)

 

I've Got This! (20g) - Kill 10 opponents as the leader in a round of Guardian on a Forces of Nature map

 

Force Multiplier (50g) - Kill a Lambent Berserker with a team comprimised of 5 Forces of Nature characters in Horde

 

W sumie standardowo.

Edytowane przez barcelona fan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

2012-03-dlc-4-announce-hero.jpg

 

Fajnie by było jakby z Guardianem wrócił Skorge, ale zapewne tak nie będzie :(

 

Całkiem fajne te achievy, tylko co to znaczy

 

Bag and Tag 20 opponents while playing as the Savage Hunter in Versus Multiplayer (any mode)

?

 

EDIT: już wiem, chodzi o specjalną przesyłkę :>

 

Tak jak tu

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ufff, ja skończyłem Fenix Rising tydzień temu, ale Seriously 3.0 wyżera każdą chwilę spędzoną z konsolą. Choć kocham Gearsy 3 chciałbym jednak móc się od nich uwolnić co by pograć w inne tytuły zalegające na półce/dyskach. PS3 nie włączałem od dwóch miechów zdaje się.

Odnosząc się jednak do tematu - słabe te achievementy. Znów jakieś trolololo osiągnięcia za granie nowymi postaciami, znów rozwalenie hordy i bestii na iluś tam mapach. Jedynie te gdzie trza przejść 20 fal Hordy bez skuchy czy rozwałka Lambent Berserkera drużyną klonów Dom'a i Baird'a LE są jakieś jeszcze fajne. Większość powinna wpaść podczas jednej sesji. Troszkę lame...

Odnośnik do komentarza

Jest Zeta i St. Paddy's Gnashy Sniper. Za to pierwsze mogłeś już dostać bo to się wlicza w cały event gnasherowo-sniperowy. Ja wczoraj dostałem za Zetę (Almost Time For DLC).

 

Mi również brakuje ośmiu. Czasem w tygodniu można zdobyć dwa ribbony do War Supporter'a.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie. Zamierzam kupić GoW3 dla multi tylko zastanawiam się czy mnie wciągnie. Grałem wcześniej w multi BFBC2 i podobało mi się rozwijanie arsenału, zdobywanie nowych dodatków itp. to trzymało przy konsoli. Czy w GoW też są takie bajery?

 

Mam też opcje do multi kupić CoD MW3. Co lepsze? Bardziej wciągnie?

Odnośnik do komentarza

W Gearsach nie masz żadnych unlocków, masz 4 bronie do wyboru na początek, a dalej jest klasyka lat 90tych - power weapony są na mapie i walczysz o nie.

 

Jedyne co odblokowujesz to postacie i skiny do broni, no i medale i baretki.

 

Tylko weź pod uwagę, że jeżeli nie grałeś w żadne gearsy wcześniej to będziesz dostawał lanie na początku.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie. Zamierzam kupić GoW3 dla multi tylko zastanawiam się czy mnie wciągnie. Grałem wcześniej w multi BFBC2 i podobało mi się rozwijanie arsenału, zdobywanie nowych dodatków itp. to trzymało przy konsoli. Czy w GoW też są takie bajery?

 

Mam też opcje do multi kupić CoD MW3. Co lepsze? Bardziej wciągnie?

W GoW3 masz masę medali do zrobienia każdy z nich ma 4 stopnie ( brązowy /srebny /złoto /onyx) i tak np za zabójstwa gnasherem (shootem) masz odpowiednio 100/500/2000/6000 co zajmuje trochę czasu i tak masz na każdym rodzaju broni . Ponad to masz medale do każdego trybu gry TDM .Koth itp itd .Także jest co maxować zajmuje to sporo czasu .. :) a czy cię wciągnie ?

Jak nie grałeś w GoW1/2 to może być różnie girsy są dość specyficzne obaczaj na YT jak wygląda rozgrywka na multi ... na pewno w GoW trzeba mieć jakieś umiejętności do gry Gnasherem .. nie wystarczy tylko oddać strzał w przeciwnika i ma masz już fraga ... trzeba umieć obić uniki w odp czasie oddać strzał itd itp ... przy pierwszym kontakcie może cię to mocno zniechęcić .Ale jak ogarniesz nieco o co chodzi to i z czasem efekty przyjdą .

 

A MW3 ... to casual game :) tam nie trzeba celować .. walisz na oślep i fragi lecą ,schemat rozgrywki jest ten sam od czasu wydanie CoD4 MW i nie zmienił się ani trochę do dnia dzisiejszego . Także wiesz czego się spodziewać

Odnośnik do komentarza

To ogólnie warto? Dużo ludzi ciągle gra? Jak z Hordą? Nie ma problemu żeby cały skład dobrać?

Grają ludzie GoW3 na 10 miejscu w ubiegłum miesiącu najpopularniejszych gier na live

http://majornelson.com/2012/03/15/live-activity-for-week-of-march-5/

 

Horda daje radę najlepiej grać ze znajomymi ... ale i z randomami pograsz .. na pewno warto ogarnąć multi

Odnośnik do komentarza

ale cankus pie*dolisz o tym ze nie trzeba celowac w mw 3 prosba pograj chwile pozniej sie wypowiadaj ( nie bronie mw3 bo kazdy to wie ze sie tam praktycznie nic nie zmienia i jest latwa do opanowania ( s&d za(pipi)isty tryb )

 

co do gears of war 3 to multi jest mega za(pipi)iste tylko najlepiej gra sie z ekipa ;) sawed-off wkurza bo duzo przypadkowych osob z tym biega ale jak wyrobisz sobie skill to nie beda sprawiac duzego problemu ;) duzo map i raczej nie ma problemu z ludzmi jak cos to serwer zapychany jest botami

 

polecam

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

ale cankus pie*dolisz o tym ze nie trzeba celowac w mw 3 prosba pograj chwile pozniej sie wypowiadaj ( nie bronie mw3 bo kazdy to wie ze sie tam praktycznie nic nie zmienia i jest latwa do opanowania ( s&d za(pipi)isty tryb )

polecam

 

A co trzeba .... człowieku w zadnym CoD " nie trzeba celować " wystarczy ze strzelasz w kierunku przeciwnika i kille wpadają ... grałem we wszystkie CoDy i w każdym jest tak samo więc nie opowiadaj bajeczek ze MW3 to nagle pro skillowy FPS .. porównaj sobie takie BC2/BF3 .GoW3 do MW3,MW2 ,BO ..

Celowanie w tej serii to sprawa umowna w taki BO było widać dobitnie jake jest celowanie .. strzelałeś ze snajpy na oślep w kierunku typa i kill wpadał ,a na powtórce elegancko widać jak pocisk leci 10 cm obok gościa i go zabija ... więc sam nie pieprz głupot

 

http://www.youtube.com/watch?v=UL5FQyuD7iw

 

1:40 widać dobitnie jak to trzeba celować w MW3 ... :D

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

ty w ktorym miejscu napisalem ze mw3 jest pro skillowym fps ? kazdy wie ze cod ze skillem ma niewiele wspolnego :)

 

gow3 do mw3 nie ma sensu porownywac bo to dwa rozne swiaty gdzie w jednym trzeba miec skilla a drugi to typowy odstresowacz

 

co do bf3 to juz sprawa indiwidualna bo tam rowniez wystarczy strzelac w kierunku przeciwnika przy czym wersja konsolowa ssie w porownianiu do pc gdzie gra dopiero rozwija skrzydla dlatego w nia juz na konsoli nie gram. moj pc tego nie uciagnie ( plus lepiej gra mi sie na konsoli ) wiec z fps zostal tylko cod ;) jezeli chodzi o powtorki to gdzies byl artykul ze one w serii cod sa zje*ane, w sumie mnie to nie interesuje bo zupelnie nie zwracam na to uwagi

 

zeby nie bylo offtopa

 

girsy to najlepsze multi w tpp na obu konsolach i mimu swoich wad gra jest po prostu swietna :)

Odnośnik do komentarza

To ogólnie warto? Dużo ludzi ciągle gra? Jak z Hordą? Nie ma problemu żeby cały skład dobrać?

 

Nie ma, na hordzie gra cały czas średnio pare tysięcy ludzi, na zwykłym multi paręnaście tysięcy, choć ostatnio się zmniejszyło (pewno za tydzień znowu się zwiększy jak mappack wyjdzie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...