Skocz do zawartości

Bodycount


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy
Najnowsza okładka OXM potwierdza nasze wcześniejsze przypuszczenia - twórcy Black zrobią dla Codemasters Bodycount.

 

Co więcej - jak mówią nowe informacje - przy produkcji tego odjechanego FPS poza Stuartem Blackiem pracują również inni członkowie zespołu, który kiedyś zrobił Blacka.

 

Do ukazania się kwietniowego numeru magazynu więcej szczegółów nie znamy, choć wybór Official Xbox Magazine mówi nam, na jakiej platformie na pewno pojawi się ten tytuł. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby zawitał on również na PC i PS3.

 

by: polygamia

 

> premiera w pierwszej połowie 2011

> multiplatforma

 

Black 2 jak w mordę strzelił :D

 

z7641144X,Bodycount.jpg

 

z7641145X,Bodycount.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Black na poprzedniej generacji zarządził, głownie dzięki intensywnej jatce i całkiem niezłej destrukcji otoczenia. Szkoda jedynie, że był taki krótki. Jestem pewnien, że ta gra również da radę i kto wie, czy nie nadchodzi nowy król FPS-ów. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tym razem przegięcia z poziomem trudności, bo niezbyt miło wspominam ostatnią misję z Black.

Odnośnik do komentarza

 

Black 2 jak w mordę strzelił :D

 

 

no dokladnie, widac na 1szy rzut oka. Black zaliczone kilkakrotnie na xklocku. Świetna grafika jak na tamte czasy i radosna rozwałka. Fabuła tam wogole jakaś była? :tongue: Ja bym sobie życzył teraz bez motywów w stylu "strzel 2 razy prosto w ryj z shotguna z odleglosci 3m a spadnie przeciwnikowi maska, potem mozesz juz..."

Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieję, że nie będzie tym razem przegięcia z poziomem trudności, bo niezbyt miło wspominam ostatnią misję z Black.

 

O tak, to było coś :) Ale dzięki temu pamiętam tę misję do dziś. No i Black jako jedną z najlepszych gier na PS2, oby podołali...

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

Black 2 jak w mordę strzelił :D

 

 

no dokladnie, widac na 1szy rzut oka. Black zaliczone kilkakrotnie na xklocku. Świetna grafika jak na tamte czasy i radosna rozwałka. Fabuła tam wogole jakaś była? :tongue: Ja bym sobie życzył teraz bez motywów w stylu "strzel 2 razy prosto w ryj z shotguna z odleglosci 3m a spadnie przeciwnikowi maska, potem mozesz juz..."

 

a mi właśnie podobał się ten podkręcony poziom trudności, często trzeba było planować kto gdzie i kiedy wyskoczy :teehee: Dzisiejsze fpp są znacznie łatwiejsze choćby BC2 gdzie wystarczy strzelić słabym karabinem w nogę przeciwnika i ten pada.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

to ze są załatwe to jest fakt. Nie mam nic przciwko temu ze kolo po strzale w noge upada , też bym upadł ;) inna sprawa ze nasza postać takie strzały w noge przyjmuje i jest ok - w tym sęk łatwości dzisiejszych fps'ów, wolałbym zeby poziom trudności nie był podwyższany kosztem totalnego odrealnienia strzelaniny, ale takie zasady mają też swoich zwolenników, ja sie raczej do nich nie zaliczam. Co nie znaczy ze nie bede uważnie śledził info na temat nowego "blaka".

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

OMFG

To jest jakaś niszowa aracdówka????

 

A tak na poważnie. To jest gra od "twórców Blacka" WTF. Żeby nie było Blacka uważam za zaje.istą grę-fps-a, zresztą kto nie.

 

Wiem, że już to dzisiaj pisałem (zanim jeszcze widziałem ten trailer). Ale jeżeli zwiastun K3 był słaby to, to jest KOSZMAR-TRAGEDIA-PORAŻKA.

Nie pamiętam kto się tak podniecał Bodycountem w PSX-ie. Butcher? Ale to wygląda tragicznie, kurde Halo przy tym błyszczy.

 

Wydać to w tym samym dniu co K3. Gratuluję marketingowcom.

 

PS. Tak widziałem napis pre-alpha. Ale ja bym się wstydził pokazać skrawka tego shitu własnej mamusi. A co dopiero puścić w net....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...