Skocz do zawartości

Rock Band 3


Rekomendowane odpowiedzi

W (pipi)e ich mam! Wyćwierkałem co nieco do Rock Band Aide na Twitterze i dostałem odpowiedź, że w US ten miesiąc jest ekskluzywny dla Best Buy, które już nie ma zapasów. Dodatkowo, niemiecki sklep sprzedający te Squiery dał mi odpowiedź, że niestety - informacji ze strony, że po 29.04 należy sprawdzać - nie da się przeskoczyć :(

 

Ale, ale... ZAKUPIŁEM DZIŚ W NOCY PERKĘ Z RB3!11!11 Nareszcie drumy w RB i cała biblioteka nabierze pikanterii ;]

Odnośnik do komentarza

Wiecie co - siedziałem sobie o 3 nad ranem przy komputerze, gadałem z kumplem i stwierdziłem, że pora to zrobić. Wbijam na Amazon UK, wkładam do koszyka perkę, fajnie, fajnie i nagle przeczucie jakieś mnie tknęło, żeby sprawdzić na Amazonie US. No i dobrze się stało, bo wyszło na to, że:

 

Amazon UK w dniach 11-14 marca wysłałby dopiero sprzęt, a za wszystko zapłaciłbym 550 zł.

 

Amazon US tego samego dnia wysłał (zamawiałem wtedy, kiedy u nich jeszcze pewnie 9 był :)), ma przyjść 17 marca, a za całość zapłaciłem 450 zł.

 

Deal jak się masz! Accoun, oczywiście owa o perce z RB3 z talerzami <fap fap fap> Rzekomo perka ma być u mnie na moje imieniny, co mnie cieszy niezmiernie :D

Odnośnik do komentarza

Wiecie co - siedziałem sobie o 3 nad ranem przy komputerze, gadałem z kumplem i stwierdziłem, że pora to zrobić. Wbijam na Amazon UK, wkładam do koszyka perkę, fajnie, fajnie i nagle przeczucie jakieś mnie tknęło, żeby sprawdzić na Amazonie US. No i dobrze się stało, bo wyszło na to, że:

 

Amazon UK w dniach 11-14 marca wysłałby dopiero sprzęt, a za wszystko zapłaciłbym 550 zł.

 

Amazon US tego samego dnia wysłał (zamawiałem wtedy, kiedy u nich jeszcze pewnie 9 był :)), ma przyjść 17 marca, a za całość zapłaciłem 450 zł.

 

Deal jak się masz! Accoun, oczywiście owa o perce z RB3 z talerzami <fap fap fap> Rzekomo perka ma być u mnie na moje imieniny, co mnie cieszy niezmiernie :D

no ja własnie od 3 dni staram sie kupic z angielskiego amazona, pierwszy raz cos tam kupuje i wywala mi blad przy probie pobrania kasy z karty,

karta z mbanku i nie wiem czemu nigdzie sie nie wpisywalo tych 3 cyfr z tylu karty

 

teraz sprobowalem kupic w usa i zobacze co z tego wyjdzie, jak znowu zonk to bede prosil o pomoc

 

thehut gdzie kupilem gitare i klawisze nie ma perkusji, to samo w videogamesplus a shopto nie wysyla do Polski

wiecej sklepow nie znam:(

 

edit:

obciazenia na koncie

13-03-2011 27-03-2011 2,93 PLN Amazon.com AMZN.COM/BILL Standard

 

13-03-2011 27-03-2011 424,53 PLN Amazon.com AMZN.COM/BILL Standard

 

a wiec raczej sie udalo, ku.rwa dzieki keymaker, zwlaszcza, ze liczylem sie z wydatkiem rzedu 600zl

 

ps 17 marca mam urodziny

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Błąd - pisałem o imieninach, a Ty o urodzinach - wywód, który tu był okazał się być nieważny :potter:

 

Mam perkę, doszła wczoraj - 2 dni przed planowanym terminem!!!!! OMFG, DHL z USA dał radę 1!111! Już jest jeden filmik u mnie na kanale YT, właśnie uploaduję kolejny <3

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi jak to jest że jakkolwiek dobrze bym nie zagrał danej piosenki na pro drumsach to i tak w 90% przypadków wyskakuje "adaśko rozpjerdala cię o 20k punktów" :/ No ja rozumiem, Adasiek to jest bot, ale nawet jak jakieś 30 Seconds to Mars zrobię na 5 gwiazdek to pojawia się "score 20 000 more points to beat jarken pl's score". Na podstawowym zestawie ta różnica była maks parę tysięcy pkt, zazwyczaj zresztą byłem na równi/lekko lepszy. Wiem, że jeszcze w pełni nie ogarniam gry z talerzami, ale żeby Zbyszek bił mnie o kilkadziesiąt k w najłatwiejszych piosenkach? NIGGA PLEASE.

 

</butthurt>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...