Skocz do zawartości

Rock Band 3


Rekomendowane odpowiedzi

klawisze i gitara w koncu doszly (z zakupem perki musze sie jescze wstrzymac ze 2-3 miesiace)

i mila niespodzianka: razem z klawiszami byla gra:)

wiec jesli jest ktos zainteresowany to mam na sprzedaz Rock Band 3 na PS3, wersja pal, z napisami, ze to czesc zestawu i nie mozna sprzedawac osobno, nowka w folii

cena: taniej niz znajdziecie na allegro

Odnośnik do komentarza

Wypadlem z obiegu.

Jak exportowac songi z RB2 do RB3?Czy z jedynki tez zadzialaja?Czy musze je pierw odkryc czy moge wlozyc plytke i od razu probowac je przegrac?

kawalki z jedynki dzialaja, ale oprocz mwtallicy, black sabath i ironow odpada jeszcze pare kawalkow

odpada tez pare kawalkow z dwojki

 

a "eksport" wyglada tak

na odpowiedniej dla twojej platformy strony (cos tam rockband/support latwo znajdziesz) klepiesz kod z instrukcji RB2

placisz pare dolcow i mozesz pobrac piosenki z RB2, plyta jako tako chyba nawet nie jest potrzebna

 

 

 

piosenek nie odkrywasz, bo nawet te z RB3 sa od poczatku wszystkie dostepne i jako pierwszy kawalek mozesz np freebirda wybrac

 

 

 

kolejna nieciekawa informaca

nie ma czegos takiego jak upgrade starych kawalkow (z plyty lub dlc) do wersji pro

poprostu te kawalki sa od nowa wydawane, trzeba je jeszcze raz kupic i dopiero zaplacic za ulepszenie

testowane na queenie, jesli sie myle niech mnie ktos poprawi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki :)

Chyba kogos tam (pipi)lo w dekiel ze zaplace raz jeszcze.

 

edit:

Gralem poki co kawalki z jedynki i byly w wersji pro.Z dwojki dopiero sie mi sciagaja to nie wiem jeszcze, ale no pewnie bedzie podobnie, wiec luzno ;)

wszystkie stare kawalki (1,2 dlc i zapewne lego i gd) maja wersje pro na perkusje i o tym chyba mowisz

jak kupujesz nowe dlc to jest tam dostepny od razu tryb pro dla perkusji i klawiszy, a za bass i gitare musisz dodatkowo zaplacic

jest pare piosenek ktore wyszly za czasow 1 i 2 a teraz zostaly wydane w wersji pro, myslalem, ze wystarczy kupic wtedy tylko ten dodatek na bass i gitare do starego dlc by miec full wypas, ale najpierw trzeba od nowa kupic ten kawalek (w wersji z klawiszami i potrojnym wokalem) i dopiero wtedy go ulepszyc

znowu troche namieszalem, ale teraz to chyba bardziej zrozumiale

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, wszystkiego naj i tak dalej...

dobra, ktoś mi powie czy gdzieś w polsce można ogarnąć RockBanda 3? Chce kupić i np. na ultimie... nie ma.

 

 

 

pytanie kolejne, slyszalem ze na polskim Live! nie działa Rock Band Shop... prawda to? Bo jesli tak to pozostaje na Xbl Brytolem;]

 

 

następne pytanie... konkretnie do Loco... jaką masz perkę i jak wygląda tryb pro... tak jakbyś mógł się bardziej rozpisać w szczegółach. Gitara mnie nie interesuje bo gram na prawdziwym wiośle :potter:

 

Last but not least... jak się ma sprawa z DLC... chce kupić na Allegro konto silver z 12k punktów MS... będzie mi to działało na moim profilu jeśli ten silver nie jest zalogowany a DLC ściągnięte, bo te punkty z kont XBL są masakrycznie tańsze a nie chce znowu fortuny na MS Points wydawać jak kiedyś w Rock Banda.

 

Wesolych

Odnośnik do komentarza

1. Rock Band 3 nie jest w Polsce oficjalnie dystrybuowany, więc pozostaje tylko import z krajów bardziej cywilizowanych lub pośrednicy na Allegro.

 

2. Tak, polski Xbox Live pozbawiony jest możliwości zakupu DLC do Rock Band zapewne ze względu na nasz archaiczny system prawa autorskiego i mały potencjalny popyt.

 

3. Tak, wszystkie DLC ściągnięte z różnych profili działają na innych o ile wszystko odbywa się na tej samej konsoli (HDD).

Odnośnik do komentarza

Qbek masz namiary na jakichś "pośredników" na allegro bo tam tylko Beatles się licytują;]

 

Czyli wszyscy macie grę sprowadzaną zza granicy? (pipi) ja tak samo miałem z RB2, kupiłem ostatnią sztukę fuksem w Hadze w Holandii przed świętami, a potem pół roku kumple nie mogli w Polsce sobie sprowadzić, historia kołem się toczy...

 

co do pytania do el loco chocko to chodzi mi o model perki, jaka cena, skad dystrybucja i jaki feeling...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w uk wiec ci wiele nie pomoge jesli chodzi o dystrybujce itd, bo gra i sprzet zwyczajnie lezy na polkach.

 

Nie wiem czy sa tam rozne modele.Ja mam perke oficjalna z mad catza.Mam nie ukrywam problem z jednym talerzem, ale po swietach mam zamiar isc do sklepu i o wymiane sie starac.Tak przynajmniej widza to chlopcy z supportu mad catza.Jesli nie beda chcieli bede dalej sie znimi kontaktowal.Poki co wyglada jak by chcieli umyc rece od tego.

Feeling jest jednak zajebisty i tego nie oddadza cztery plaskie pady w standardzie.Na pewno jest trudniej i zajmuje troszke czasu przystosowanie sie do nowych warunkow.Jednakze, gra warta swieczki, bez dwoch zdan.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

a nie wiadomo czy działa na PS3? i czy da się w te mp3 grać tą "profesjonalną" gitarą? i w ogóle jest to jakoś sensownie zaprojektowane QTE czy wymyślanie klików w jakimś dowolnym miejscu?

 

Chyba źle zrozumiałeś kubka. Ogólnie to to nie ma sensu kompletnie według mnie. Jest przecież tyle utworów do ściągnięcia i do grania normalnie a nie jakiś freestyle :P

 

 

 

 

 

 

 

 

PYTANIE! WAŻNE!

Czy jest jakaś możliwość podłączenia trzech talerzy od MAdcatz do perkusji z pierwszego RockBanda?

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...