Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie PL, chyba ze jestes mega kot w ang. Ja ogólnie nie mam problemow z ang ale tutaj celowo kupowałem droższą PL bo zdecydowanie lepiej i przyjemniej sie gra.

Ogólnie grą jestem bardzo mile zaskoczony. Zmierzam chyba powoli do końca i jestem zadowolony z zakupu - spodziewalem sie mniej. Podoba mi się fabuła, spójna, wciagająca, bez rozbijania na 20 wątków gdzie nie wiadomo kto jest kto. Misje poboczne tez spoko. Zastanawia mnie jedno tylko :) praktycznie całą gre przechodzę po cichu, chyba ani razu nie wdałem sie w otwarta wymiane ognia z kilkoma przeciwnikami - nie wiem, wystartowalem na poziomie Desu Ex i mowie sobie, jak za duzo bede ginął to zmienię, ale okazalo sie ze dzieki grze stealth spokojnie mozna przejść w ten sposób, no i dreszczyk emocji ze jak wykryją to rychła śmierć..

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam do wyboru Augmented Edition po angielsku i zwykłą po polsku za 130 zł. Którą brać? Czy aż tak "ciężko" jest po angielsku?

 

Rozaliusz a co tak drogo ja w grudniu / styczniu za 95 zł w nówce PL kupiłem, tak poszła do góry czy jaki grzyb ?

 

 

edit: no i bierz PL, teksty gorsze czasami jak w LA Noir...

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

To byłaby istna rewelacja. Ale taki zabieg przydałby się wielu pozycjom: System Shock, Front Mission III, Fallout, Tenchu.

 

Generalnie jestem zniesmaczony tymi reedycjami HD. Tylko capcom (o ironio) spisało się na medal przy RE na GaCka. No, jeszcze chłopaki od Oddworld. Reszta dorzuca zwykłe HD (z, którym i tak jest czasami problem) i doi od graczy $ za sprzedaż raz jeszcze tego samego. Że niby w okazjonalnej cenie. W takiej to jest kolekcja Splinter Cell na PC. Cena pizzy, graficznie najwyższa (jak na taki produkt) jakość.

 

Nie ulega jednak wątpliwości, że na PS4 (a raczej na jeszcze późniejszej generacji) otrzymamy Deus Ex: Human Revolution w jakieś tam formie - fHD, 60k/s + DLC doń.

 

Ta gra wkupiła się w łaski graczy i należy do klasyki gatunku.

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem wczorajszą aktualizacje psstore i widzę, że wrzucili Deus Ex z Ps2. Krótko i na temat to jest ten niby pierwszy Deus którym każdy się tutaj tak zachwyca?

 

Czy wersja Ps2 jest mocno wykastrowana względem pc, jeżeli tak to co "wycieli"?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem DE:HR - powiem krótko - świetna gra. Dialogi, fabuła i misje poboczne bardzo wciągające. Nie wiem jakim cudem tyle czekałem aby w nią zagrać. Wpadły przy okazji trofea Foxiest of the Hounds i Pacifist. I w sumie widać że tak w tą grę powinno się grać - w pełni skradankowo (zresztą sama gra nam sugeruje w postaci pkt. że to jest najlepsza droga). Oczywiście dodatkowe smaczki to nawiązania do MGS'a których jest całkiem sporo - chyba że sam chciałem aby tak było i sam sobie je dopowiedziałem :)

Drugie przejście zrobię (po tym jak nagram się w Maxa Payne 3) już na luzie nie martwiąc się o alarmy a i pobawie się spluwami które gra nam oferuje i zrobię questy, które ominąłem. coś czuję że przy okazji platynka wpadnie ;)

W ogóle questy w tej grze zasługują na osobny akapit - świetnie są wplecione w całą historię i są bardzo zróżnicowane. Stanowią doskonale uzupełnienie fabuły.

Polecam też jeśli ktoś się zdecyduje kupić wersję z polskimi napisami. Język w grze - szczególnie techniczny - nie jest łatwy. Prócz tego masa informacji które wiadomo - po polsku szybciej się czyta. Jeśli ktoś lubi tego typu gry to polecam!

 

E: Mam pytanie odnośnie Missing Link - to jest tak jak by misja poboczna ale jak się ją uruchamia? W menu gry czy jakoś bezpośrednio w grze jak side questy?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem DE:HR - powiem krótko - świetna gra. Dialogi, fabuła i misje poboczne bardzo wciągające. Nie wiem jakim cudem tyle czekałem aby w nią zagrać. Wpadły przy okazji trofea Foxiest of the Hounds i Pacifist. I w sumie widać że tak w tą grę powinno się grać - w pełni skradankowo (zresztą sama gra nam sugeruje w postaci pkt. że to jest najlepsza droga). Oczywiście dodatkowe smaczki to nawiązania do MGS'a których jest całkiem sporo - chyba że sam chciałem aby tak było i sam sobie je dopowiedziałem :)

est tak jak by misja poboczna ale jak się ją uruchamia? W menu gry czy jakoś bezpośrednio w grze jak side questy?

rowniez zwlekam z zakupem tego produktu(chyba boje sie, ze mnie zawiedzie), co jak widze jest bardzo bledna decyzja.

a twoje slowa o ile sa poprawne, tylko na to wskazuja :)

zaraz po SE:V2, zaglebiam sie w ten tytul, co do tego nie ma zadnych watpliwosci :music:

Odnośnik do komentarza

ML uruchamia sie z poziomu glownego menu w grze. 5-7 godzin gry w zaleznosci od poziomu i stylu gry. Jezeli podobala Ci sie podstawka to musisz to ograc ;)

 

Oczywiście, że warto zagrać.Fabularnie też trochę wyjaśnia z podstawki, np o

projekcie Hyron

nie brakuje tam zresztą zwrotów i przetasowań jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Deus - niby jest głębia itd, ale jakoś przekombinowane, a i tematyka mnie osobiście nie rusza.

tematyka może cie nie ruszać (mnie pochłonęła), a głębia jest jak najbardziej, zarówno w warstwie fabularnej, jak i gameplayu. szkoda, że tak mało jest takich "przekombinowanych gier", bo Deus Ex to scisła czołówka tej generacji, gdybym wcześniej to wiedział, to miał bym gre już dawno na półce w jakiejś wypasionej edycji, a nie "wypożyczoną" na dysku, ale może sie jeszcze skusze jak trafię tanio augmentet edition.

tu nie chodzi o gusta, po prostu robisz złą reklamę zayebistej grze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...